18 نشانه قطعي عشق دروغ
همه ما آرزو داريم عشق واقعي پيدا كنيم براي اين منظور بايد اول نشانه هاي عشق دروغ را بدانيم

18 نشانه قطعي که عشق او به شما دروغ است.

وقتی کسی عاشق می شود، این نهایت آرزوی اوست که این احساس متقابل و قوی باشد و این رابطه در دراز مدت باعث بهتر شدن هر دو طرف شود. با این حال، همه روابط به این شکل انجام نمی شود. برخی افراد متوجه می شوند که شریک زندگی آنها را آنطور که ادعا می کنند دوست ندارد. در این مقاله علائم دروغ بودن عشق او را خواهید دانست. دانستن این نشانه ها به شما کمک می کند تصمیم بگیرید که رابطه را ادامه دهید یا نه.

عشق واقعی چه حسی دارد؟

توجه به این نکته مهم است که عشق واقعی با ثبات و امنیت همراه است. این به این معنی است که وقتی عاشق آن شخص هستید، آزارتان نمی‌دهد که هر زمانی بتواند رابطه را ترک کند یا به پایان برساند. شما مطمئن هستید که شریک زندگی شما بهترین ها را برای شما می خواهد و بالعکس.

از کجا میدونی عشقش دروغ هست؟

بسیاری از مردم سعی می کنند بدانند که آیا عشق یک مرد واقعی است یا نه. نکته اساسی که در مورد این موضوع باید به آن توجه کنید این است که می‌دانید آیا مردی شما را دوست دارد یا خیر.

برای مثال، اگر به شما احساس ارزشمندی و خوشحالی نسبت به خودتان می دهد، یکی از نشانه های دوست داشتن شماست. بعلاوه، اگر او از گفتن اینکه چقدر عالی هستید دریغ نمی‌کند، ممکن است واقعاً عاشق شما باشد.

بايد نشانه هاي عشق دروغ را بدانيم.

18 نشانه واضح که عشق او دروغ است

وقتی کسی ادعا می کند که شما را دوست دارد، مهم است که بدانید چگونه بفهمید که عشق واقعی است یا خیر. به طور مشابه، شما ممکن است عاشق یک پسر باشید و او ممکن است احساسات مشابهی نسبت به شما نداشته باشد، حتی اگر چنین رفتاری داشته باشد. در اینجا چند نشانه وجود دارد که عشق او دروغ است.

۱- رابطه پنهانی را ترجیح می دهد

هنگامی که عشق او دروغ است، او همیشه ترجیح خود را برای یک رابطه پنهانی به شما یادآوری می کند. او نمی خواهد کسی بداند که در یک رابطه یا عاشق است زیرا به شما افتخار نمی کند.

بنابراین، او اغلب از شما درخواست می‌کند که چیزی مربوط به زندگی عاشقانه‌تان را در رسانه‌های اجتماعی خود پست نکنید تا از علني شدن موضوع جلوگیری کنید.

2. او اکثر اوقات شما را در اولویت قرار نمی دهد

یکی از نشانه های واضحی که عشق او دروغ است این است که او طبیعتاً شما را در اولویت قرار نمی دهد.

مشاهده خواهید کرد که او برنامه، احساسات یا سایر عوامل شما را قبل از خودش در نظر نمی گیرد. این بدان معنی است که او خودش را در اولویت قرار می دهد زیرا احتمالاً عشق او به شما واقعی نیست.

3. قبل از تصمیم گیری حیاتی به شما اطلاع نمی دهد

وقتی عشق واقعی باشد، شما و شریک زندگیتان در تصمیم گیری های حیاتی یکدیگر را همراهی می کنید.

با این حال، اگر از تصمیمات او پس از اتخاذ آنها بشنوید، ممکن است عشق او دروغ باشد. او ممکن است قبل از تصمیم گیری با افراد دیگری در زندگی خود مشورت کرده باشد و یادش نبود که به شما اطلاع دهد.

4. شما نمی دانید در کجای زندگی او ایستاده اید

یکی از راه های شناخت عشق دروغ زمانی است که از جایگاه خود در زندگی او مطمئن نیستید. شما شروع به این احساس خواهید کرد که ممکن است شما دو نفر در دراز مدت با هم نباشید زیرا علائم فعلی این را نشان نمی دهند.

علاوه بر این، او هیچ تلاشی نمی‌کند تا رابطه‌ شما پيشرفت كند.

5. او همیشه ادعا می کند که مشغول است

وقتی مردی همیشه به شما می گوید که برنامه اش فشرده است و مدام بهانه می آورد، این یکی از نشانه هایی است که عشق او دروغ است. او احتمالاً نمی خواهد با شما وقت بگذراند، بنابراین به بهانه جویی ادامه می دهد.

با این حال، متوجه خواهید شد که او با وجود مشغله زیاد حاضر به فداکاری نیست.

6. او دوست ندارد در مورد آینده بحث کند

اگر به دنبال نشانه هایی هستید که عشق او واقعی نیست، متوجه خواهید شد که او تمایلی به بحث در مورد آینده با شما ندارد. هر زمان که مسائل مربوط به آینده را مطرح کنید، او راهی برای منحرف شدن یا به تعویق انداختن بحث پیدا می کند.

با این حال، او همیشه به شما خواهد گفت که هنوز زمان برای برنامه ریزی برای آینده وجود دارد.

7. او برای نظرات شما ارزشی قائل نیست

وقتی مردی به نظرات و نظرات شما احترام نمی گذارد، این یکی از نشانه هایی است که عشق او دروغ است.

او ممکن است وانمود کند که به شما گوش می دهد، اما در نهایت، هر چیزی را که شما گفته اید به ذهنش نمی رساند. اگر شما دو نفر در مورد چیزی به نتیجه رسیدید، او بدون در نظر گرفتن شما کاری را انجام می دهد که مناسب او باشد.

8. در طول مکالمه به درستی گوش نمی دهد

اگر می‌خواهید نشانه‌هایی را بدانید که عشق او واقعی نیست، مراقب رفتار او در طول مکالمات خود باشید. مشاهده خواهید کرد که او جزئیات مهم هر بحث را به خاطر نمی آورد. از این رو، او در نهایت چندین بار از شما سوال خواهد کرد.

دلیل آن این است که او احتمالاً علاقه ای به آنچه شما دارید ندارد، اما نمی خواهد شما متوجه شوید.

9. زمانی که به چیزی نیاز دارد محبت می کند

ممکن است درک این موضوع که مرد شما تنها زمانی تظاهر به دوست داشتن شما می کند دردناک باشد که می خواهد چیزی از شما دریافت کند. با این حال، وقتی او به این کار ادامه می‌دهد، یکی از نشانه‌هایی است که عشق او واقعی نیست.

بعد از به دست آوردن چیزی که نیاز دارد، از نظر جسمی یا احساسی فاصله می گیرد تا دفعه بعد که چیزی از شما بخواهد.

10. عزیزان شما از رابطه حمایت نمی کنند

گاهی اوقات، زمانی که عاشق هستیم، ممکن است برخی از ویژگی های منفی شریک زندگی خود را نبینیم. با این حال، خانواده و دوستان شما احتمالا متوجه برخی از این ویژگی ها خواهند شد.

وقتی مشاهده می کنید که آنها رابطه را تایید نمی کنند، ممکن است متوجه نشانه هایی شده باشند که یک مرد وانمود می کند که شما را دوست دارد. در ابتدا ممکن است فکر کنید که آنها نیت خوبی ندارند، اما در درازمدت متوجه خواهید شد که حق با آنها بوده است.

11. او نمی خواهد که شما عزیزانش را ملاقات کنید

اغلب اوقات، یکی از نشانه های واقعی بودن عشق او زمانی است که می خواهد شما با خانواده و دوستانش ملاقات کنید. با این حال، اگر او برای ملاقات نکردن شما مدام بهانه می آورد، ممکن است شما را دوست نداشته باشد.

علاوه بر این، او ممکن است مدام به این موضوع اشاره کند که می‌خواهد رابطه‌اش خصوصی باشد، بنابراین نمی‌خواهد کسی بداند.

12. او چیزهایی زيادي را از شما پنهان مي كند

آیا متوجه شده اید که مرد شما چیزهای زیادی را از شما پنهان می کند و شما فقط به طور تصادفی آنها را کشف می کنید؟

ممکن است عشق او واقعی نباشد، بنابراین او نیازی نمی بیند که شما را در جریان نگه دارد. متوجه خواهید شد که او همه چیز را از شما پنهان می کند، از جزئیات کوچک گرفته تا رازهای بزرگتر.

13. او دوست دارد شما را سرزنش کند

یکی از نشانه‌های قوی که نشان می‌دهد عشق او واقعی نیست، زمانی است که ترجیح می‌دهد به جای تقصیر، شما را سرزنش کند.

اگر او مقصر باشد، راهی برای سرزنش شما پیدا می‌کند، زیرا نمی‌خواهد مسئولیت را به عهده بگیرد. این بدان معنی است که او در هر فرصتی به شما مي پرد!

14. او نمی خواهد هر دوی شما با هم رشد کنید

اگر مردی عاشق شما باشد، مشتاق رشد شما در جنبه های مختلف زندگی خواهد بود. او مشتاقانه منتظر است که شما را در هنگام اشتباه اصلاح کند تا بتوانید یاد بگیرید و فرد بهتری شوید.

اگر عشق مردی واقعی نباشد، او کمتر نگران رشد شما خواهد بود.

15. او رویدادهای خاص شما را به خاطر نمی آورد

وقتی مردی مرتباً موقعیت‌های خاص را فراموش می‌کند، این یکی از نشانه‌هایی است که او در حال جعل رابطه است. با وجود اینکه او ادعا می کند که مشغول است، فراموش کردن اتفاقات عزیزانتان کاملا غیرممکن است.

اگر متوجه شدید که او به خاطر فراموشی خود مدام عذرخواهی می کند، اما این اتفاق دوباره تکرار می شود، یکی از نشانه هایی است که یک مرد تظاهر می کند که شما را دوست دارد.

16. او در مورد رابطه شما یا شما در شبکه های اجتماعی پست نمی گذارد

یکی از نشانه هایی که می تواند بفهمد عشق واقعی نیست، زمانی است که او برای شما پست نمی گذارد یا در مورد رابطه خود در حساب های رسانه های اجتماعی خود صحبت نمی کند. ما در عصر رسانه های اجتماعی زندگی می کنیم که در آن مردم به صورت آنلاین از نامزد خود و روابط خود مي گويند.

با وجود اینکه او ادعا می کند که شخصی خصوصی است، بهتر است هر از چند گاهی تصاویري ناواضح حتي از شما را منتشر کند یا در مورد شما صحبت کند.

17. او مکالمه را آغاز نمی کند

راه دیگر برای دانستن نشانه‌هایی که عشق او واقعی است یا نه، شروع مکالمه است. اگر او واقعاً شما را دوست دارد، همیشه می خواهد بحث هایی را مطرح کند زیرا او عاشق شنیدن صدای شماست. با این حال، اگر عشق او جعلی باشد، او به سختی شروع به گفتگو می کند.

مقاله مرتبط: 50 نشانه آزار عاطفی: معنا و علل

18. او خيانت می کند

وقتی مردی به شریک زندگی خود خیانت می کند، ممکن است عشق او واقعی نباشد. او ممکن است بهانه‌های مختلفی برای  كارهايش بیاورد، اما اگر بدون اطلاع شریک زندگی‌اش به این کار ادامه دهد، عشق او یک فريب است.

از سوی دیگر، مردی که به شریک زندگی خود اهمیت می دهد و دوستش دارد، کاری برای آزار دادن او انجام نمی دهد.

نتيجه

پس از خواندن این مقاله در مورد نشانه هایی که عشق او واقعی نیست، اکنون می دانید که چگونه بفهمید که نیت یک مرد واقعی است یا نه. اگر به بینش بیشتری در مورد نحوه کار با موقعیت هایی مانند این نیاز دارید، می توانید برای کمک با یک مشاور روابط تماس بگیرید.

مطلب پیشنهادی

راه هاي افزايش اسپرم مردان

10 راه برای افزایش باروری مردان و افزایش تعداد اسپرم

فعال ماندن، به حداقل رساندن استرس و ایجاد تغییرات در رژیم غذایی و سبک زندگی …

داروهای ضد افسردگی و كاهش تمايل جنسي

مقابله با عوارض جنسی داروهای ضد افسردگی

از دست دادن میل جنسی و مشکلات در انجام ملاقات های صمیمی می تواند از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *