نشانه هاي زن مناسب ازدواج
اگر تصميم به ازدواج داريد اول بايد در مورد نشانه هاي زن مناسب ازدواج تصميم بگيريد تا بتوانيد او را پيدا كنيد.

9  نشانه زن مناسب ازدواج

ازدواج، یک ماجراجویی پر از قله های هیجان انگیز و دره های چالش برانگیز است. چیزی بسیار جادویی در مورد کشف زن مناسب شما وجود دارد. کسی که به گونه ای برای شما مناسب باشد که احساس می کنید خانه هستید.

اما فراتر از این جرقه‌ها و شیمی‌ها، باید مطمئن شوید که این زنی که برای ساختن زندگی با او انتخاب می‌کنید، نه تنها ارزش قرار گذاشتن، بلکه ارزش ازدواج را نیز دارد.

مفهوم “زن با کیفیت بالا” که ارزش ازدواج دارد چندوجهی است – فراتر از محدودیت های جذابیت فیزیکی، ثروت مادی و موقعیت اجتماعی.

او زنی با عمق و ماهیت است که بسیار فراتر از سطح طنین انداز است. می داند که چگونه از خود مراقبت کند. او نیازی به مردی ندارد که او را تایید کند و او را خوشحال کند.

1) او زندگی خارج از رابطه شما دارد

این داستانی است که من اغلب می‌شنوم: دختر و پسر عاشق هم می‌شوند – آنها 24 ساعته با هم هستند – یکی از آنها عاشق می‌شود چون احساس خفگی از رابطه می‌کنند.

احساس فردیت خود را از دست می دهند. آنها هیچ هویت دیگری ندارند. این سناریویی است که شما نمی خواهید در آن قرار بگیرید،

وقتی به یک زن مناسب متعهد هستید، متوجه می شوید که روزهای او حول شما نمی چرخد. او جاه طلبی ها، سرگرمی ها و رویاهایی دارد که از محدودیت های رابطه شما فارغ است. با این حال، این بدان معنا نیست که او زمان و تلاش خود را برای شما صرف نمی کند.

او می تواند تعهداتش را متعادل کند، درک کند در حالی که شما بخش مهمی از زندگی او هستید، اما تمام زندگی او نیستید.

همسر (یا مادر) بودن تنها شخصیت او نیست.

2) او معیاری را برای نحوه رفتار با او تعیین می کند

یک زن مناسب، احساس ارزشمندی قوی دارد. او مرزهای روشنی را تعیین می کند، مراقبت از خود را تمرین می کند و به دیگران اجازه می دهد بدانند که او نیز در ازای همان احترام انتظار دارد.

مرزها یک آزمون تورنسل برای کیفیت یک رابطه هستند – ممکن است در ابتدا ایجاد آن احساس ناراحتی کند، اما در درازمدت همه را خوشحال تر می کند.

یکی از چیزهایی که دوست دارم در روابط خودم بگنجانم استفاده از جملات “من” است.  اگر بخواهی می‌توانی به فریاد زدن ادامه بدهی، اما من ترجیح می‌دهم وقتی اینطور رفتار می‌کنی در حضورت نباشم.

این راه من برای تعیین حد و مرزها است تا شریکم بداند که برای خودم ارزش قائل هستم.

براي پيدا كردن زن مناسب زندگي خود بايد خصوصيات او را بدانيد.

3) او رویاهای خود را به واقعیت تبدیل می کند

یک زن مناسب فقط یک رویاپرداز نیست، بلکه یک عمل کننده است. او به عقب خم می‌شود، سرش را پایین می‌آورد، خستگی ناپذیر می‌چرخد تا رویاهایش را به واقعیت تبدیل کند.

او می داند که چگونه باید دنبال کند. اشتیاق او مسری است. فقط یک سر برای کسانی که قصد ازدواج با این نوع دختران را دارند: شما باید بدانید که چگونه به همین ترتیب ادامه دهید.

اگر او متعهد به ساختن زندگی با شماست، بهتر است مطمئن شوید که شما هم به اندازه او متعهد هستید – جایی برای سستی وجود ندارد.

این نوع از زنان نیز نیاز به یادآوری گهگاهی دارند.

به عنوان مثال، من یک بار در خیال راه انداختن کافه خودم در زادگاهم بودم. یاد گرفتم چگونه شیرینی بپزم، برای سرمایه گذاریم پس انداز کردم و بی وقفه برای رسیدن به هدفم تلاش کردم.

با این حال، به جایی رسید که فراموش کردم زمان باکیفیتی را با شخص مهمم (که شریک تجاری من نیز هست) بگذرانم.

چه خوب که او به من یادآوری کرد که خوب است استراحت کنم. استراحت بخشی از فرآیند است.

4) او از خود مراقبت می کند

او می داند که نمی تواند از یک فنجان خالی چاي بریزد – به همین دلیل است که برای مراقبت از سلامت جسمی، ذهنی و عاطفی خود وقت می گذارد.

او برای رویارویی با چالش هایی که ممکن است در سفر زندگی، ازدواج و پدر و مادر شدن پیش بیاید، باید در بهترین فرم خود باشد.

وقتی با کسی هستید که از خودش مراقبت می کند، او تمایل دارد که مثبت و انرژی را وارد رابطه کند. مطمئن باشید که شادی آنها به شما بستگی ندارد.

با اطمینان از برآورده شدن نیازهای او، او کمتر تحت فشار قرار می گیرد و بنابراین توانایی مراقبت از خانه را دارد، به خصوص در مواقعی که احساس نمی کنید می توانید بهترین خود باشید.

در طرح بزرگ‌تر، او همچنین الگوی مثبتی برای فرزندان شما خواهد بود که می‌دانند مراقبت از خود خودخواهانه نیست.

5) او بر یافتن راه‌حل‌ها تمرکز می‌کند، نه سرزنش یا تمرکز بر روی مشکل

او از راه حل ها منحرف نمی شود. به جای بازی قربانی یا سرزنش، یک زن مناسب  رویکردی پیشگیرانه در پیش می گیرد.

او انرژی خود را بر روی آنچه می توان برای حل مسئله و جلوگیری از عود آن انجام داد متمرکز می کند.

به عنوان مثال، وقتی روز بدی را سپری می‌کنم، چه به خاطر زندگی حرفه‌ای و چه به خاطر روابط شخصی‌ام، به راحتی نسبت به شریکم عصبانی می‌شوم – زمانی که او هیچ ارتباطی با مشکلی نداشت.

بنابراین وقتی اوضاع شروع به تشدید می‌کند، احساساتم را پردازش می‌کنم و می‌فهمم که چرا ناگهان احساس می‌کنم یک فیوز کوتاه هستم.

من هرگز او را سرزنش نمی کنم که بیشتر درک نمی کند.

6) طرز فکر او به شما الهام می بخشد

طرز فکر او چیزی جز الهام بخش نیست. او دائماً به دنبال فرصت‌هایی برای خودسازی است (مانند کارگاه‌ها، تمرین‌های بدنسازی، درس‌های آشپزی، کتاب‌ها) و ترسی ندارد که از منطقه راحتی خود خارج شود.

در زمینه والدین، این دیدگاه مستلزم این است که او دائماً در تلاش است تا مادر و همسر بهتری باشد و هر چالشی را فرصتی برای یادگیری می‌بیند.

وقتی برای اولین بار مادر شدم، غرق در مسئولیت ها و مشکلاتی بودم که تا به حال با آنها مواجه نشده بودم.

و مانند بسیاری از والدین جدید، من خودم را غرق کردم و توانایی هایم را حدس زدم. با این حال، به عنوان فردی با ذهنیت رشد، این مرحله چالش برانگیز را فرصتی برای تکامل دیدم.

کتاب‌های بیشتری درباره فرزندپروری خواندم، در کارگاه‌های آموزشی شرکت کردم و از درخواست کمک در مواقعی که به آن نیاز داشتم ترسی نداشتم.

7) او می تواند تحت فشار آرام بماند

موقعیت های پرفشار در زندگی اجتناب ناپذیر هستند. طفره رفتن از آنها حتی غیرممکن است، مخصوصاً در دوران والدینی که کودک نوپایی ساعت ها گریه می کند زیرا آی پد او را گرفته اید.

به همین دلیل برای شما مهم است که به دنبال شریکی باشید که در طول یک بحران خونسردی خود را از دست ندهد.

این ویژگی همچنین به این معنی است که او قابل اعتماد است.

در موقعیت‌های دارای بار عاطفی، می‌توانید روی او حساب کنید که خونسرد بماند و منطقی فکر کند و حمایت ارزشمندی را ارائه دهد.

رفتار آرام او می تواند دیگران را نیز آرام کند. این آرامش تحت فشار نشان دهنده بلوغ عاطفی اوست، عنصری حیاتی برای یک ازدواج پایدار و کامل.

مقاله مرتبط: نشانه هاي سخت گير بودن در ازدواج

8) زبان عشق شما را می فهمد

پنج نوع زبان عشق وجود دارد: اعمال خدماتی، دریافت هدایا، لمس فیزیکی، کلمات تایید کننده و زمان با کیفیت.

قبل از اینکه خودتان را به کسی بسپارید، مهم است که بدانید چه چیزی باعث می‌شود بیشترین احساس را داشته باشید که دوستش دارید، و همچنین اینکه شریک زندگی‌تان چگونه می‌خواهد عشق را دریافت کند.

ممکن است شریک زندگی خود را با کلمات تأیید آمیز پر کنید، فقط برای اینکه متوجه شوید که وقتی زمان با کیفیتی را با هم می گذرانید، قدردان آن نیست.

سازگاری با زبان عشق یک نفر برای طول عمر رابطه ضروری است

9) شما هم فكر هستيد

یکی از رایج ترین اشتباهاتی که زوج ها مرتکب می شوند این است که از نظر ارزش ها، اهداف زندگی و دیدگاه ها در مورد مسائل کلیدی همسو نیستند.

آن‌ها آنقدر زود صحبت‌های باز و صادقانه ندارند تا بررسی کنند که آیا در همان جهت حرکت می‌کنند یا خیر.

برای مثال، اگر یک نفر بچه می‌خواهد اما دیگری نمی‌خواهد، این رابطه در درازمدت محکوم به شکست است.

قبل از ازدواج با کسی، مهم نیست که چقدر شگفت انگیز به نظر می رسد، لطفاً به خودتان لطف کنید و مطمئن شوید که در حال ساختن زندگی با کسی هستید که دیدگاه مشترکی برای آینده دارد.

ممکن است در نهایت با رنجش مواجه شوید، یا حتی بدتر از آن، بچه‌ها در خانواده‌ای ناکارآمد بزرگ شوند.

اگر فکر می‌کنید که این یک مکالمه ناراحت‌کننده خواهد بود، احتمالاً مکالمه‌ای ارزشش را دارد.

مطلب پیشنهادی

آشنايي با فرد سمی

چگونه بفهمید که با یک فرد سمی آشنا شده ايد؟

رابطه هیچ کس کامل نیست – این فقط یک واقعیت زندگی است. اما اگر بعد …

شستن درست لباس زیر

نحوه شستن درست لباس زیر

بعد از یک روز طولانی، تمام لباس‌هایتان را در می‌آورید، آن‌ها را داخل سبد لباس‌شویی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *