22 روش لمس شوهر
لمس شوهر يك راه خوب براي نشان دادن اين است كه عاشق او هستيد و به او اهميت مي دهيد.

22 روش ظریف لمس شوهر برای نشان دادن محبت (یا تحريك كردن شوهر)

لمس شوهر یک راه عالی برای نشان دادن این است كه به شوهرتان اهمیت می‌دهید یا مي خواهيد او را تحريك کنید! اگر می‌خواهید کاری کنید که شوهرتان عاشق شما شود، باید بدانید که چگونه او را به درستی لمس کنید و در عین حال مطمئن شوید که از پیشرفت‌های شما استقبال می‌شود. روشی که شما او را لمس می کنید به آنچه می خواهید منتقل کنید بستگی دارد، و همچنین به میزان شناخت شما بستگی دارد. ما راهنمای لمس آن مرد خاص را جمع آوری کرده ایم، چه بخواهید او را تحريك کنید، چه بخواهيد اشاره كنيد كه او را دوست دارید.

چیزهایی که باید بدانید

اگر می خواهید محبت خود را نشان دهید، او را در آغوش بگیرید یا به پشت او بزنید.

گونه او را ببوسید یا با موهایش بازی کنید تا با او معاشقه شوید.

او را از پشت در آغوش بگیرید یا پشت گردنش را ببوسید تا حال و هواي او را عوض كنيد.

قسمت 1 نشان دادن محبت

1.بغلش كنيد.

 در آغوش گرفتن يك راه عالي براي نشان دادن محبت به شوهر است. که به او بفهمانید که به او اهمیت می‌دهید. فقط به سمت او خم شوید، دستان خود را دور او قرار دهید و زیاد معطل نکنید، مگر اینکه بخواهید به او نشان دهید که واقعا دوستش دارید. اگر به تازگی نامزد شده اید. بايد دلیل خوبی برای در آغوش گرفتن او داشته باشید. شاید بخواهید به خاطر موفقیتش به او تبریک بگویید، یا وقتی وارد اتاقی می شود به او سلام کنید.

• سر خود را خم كنيد تا به طرز ناخوشایندی صورت خود را به صورت او نزدیک نکنید.

لمس شوهر مي تواند باعث گرم شدن ازدواج شما شود.

2.شانه اش را فشار دهید.

 فشار دادن شانه یک پسر راه دیگری برای نشان دادن این است كه به او اهمیت می دهید است. فقط کافی است دست خود را به سمت او دراز کنید و زمانی که در کنار یا رو به روی پاي او نشسته اید، شانه راست یا چپ او را به آرامی و سریع فشار دهید. شما می توانید این کار را انجام دهید تا او را در مورد چیزی آرام کنید، به او بفهمانید که همه چیز خوب است، یا فقط به او نشان دهید که از دیدن او خوشحال هستید.

• شانه او را فقط برای یک ثانیه فشار دهید—نیازی به معطل کردن نیست.

3.آرنج او را لمس کنید.

وقتی رو به روی مرد ایستادید، دست خود را با کف دست باز روی آرنج او دراز کنید. فقط به آرامی آرنج او را لمس کنید تا محبت او را نشان دهید و مانع لمس را بشکنید.

• اگر دستتان درنگ کند، صمیمی‌تر به نظر می‌رسد، اما یک ضربه سریع روی آرنج فقط به او نشان می‌دهد که به او اهمیت می‌دهید و می‌تواند منجر به چیزی بیشتر شود.

4.دستش را نوازش کنيد

 اگر شما و شوهرتان كنار هم نشسته ايد و دست شوهرتان روی زانوهایش است، می توانید دست خود را بالا ببرید و برای یک ثانیه به آرامی بالای دستش بکوبید. این یک راه عالی برای اطمینان دادن به شوهرتان و ایجاد احساس خاص در او است.

5.به پشت او ضربه بزنید.

ضربه زدن درست زیر شانه‌اش، به او نشان دهید که می‌توانید به او اهمیت دهید. یک یا دو نوبت زدن به پشت کسی راه خوبی برای خروج است، یا سلام کردن در آن حالت نیمه در آغوش گرفتن است

• شانه ها و قسمت بالایی پشت مکان های خوبی برای نوازش برای انتقال محبت گاه به گاه هستند. دست زدن به کمر یک حرکت صمیمانه تر است.

6.دستتان را دور او بگذاريد

در حین راه رفتن دست خود را دور او ببندید و اجازه دهید بازویتان درست زیر شانه هایش قرار گیرد. این یک راه عالی برای نشان دادن محبت است که می تواند به عنوان “رفیق-رفیق” یا چیزی بیشتر تعبیر شود. فقط مراقب زبان بدن او باشید تا مطمئن شوید که ناراحت نیست: اگر او برای لمس شدن باز باشد، بدنش آرام‌تر می‌شود، و حتی ممکن است با حلقه کردن یک دست به دور شما واکنش متقابل را انجام دهد!

• اگر بدنش منقبض می شود یا از شما دور می شود، اینها نشانه هایی هستند که او از لمس کردن راحت نیست. اگر او این کار را انجام دهد، ممکن است فقط عصبی باشد، اما فرض کنید نمی‌خواهد او را در آغوش بگیرید و بازوی شما را در هر صورت کنار بکشید.

قسمت 2 معاشقه

1.گونه شوهرتان را ببوسيد.

بوسیدن گونه یک پسر راهی عالی برای لمس کردن او به صورت عشوه آمیز بدون اینکه خیلی شدید باشد. این معمولاً زمانی اتفاق می‌افتد که شما با در آغوش گرفتن احوالپرسی یا خداحافظی می‌کنید و هر دو خم می‌شوید براي بوسه ای بر گونه های مقابل.

• وقتی گونه شوهرتان را می بوسید، اجازه دهید لب های شما فقط کنار گونه او را بچرخانید. یک بوسه خیس و شلخته به او ندهید.

• مطمئن شوید که او برای بوسه یا حرکت گونه به گونه نیز به سمت خود خم شده است.

2.یک ضربه بازیگوشانه به او بزنيد

راه دیگر برای عشوه گری این است که وقتی در حال صحبت کردن هستید به آرامی به شوهرتان ضربه بزنید. اگر هر دو ایستاده اید می توانید به آرامی به بازویش ضربه بزنید یا اگر هر دو نشسته اید به زانویش ضربه بزنید. این حرکتی است که می گوید: “اوه، بس کن! اما واقعاً، این کار را نکن…” مطمئن شوید که این کار را به آرامی انجام دهید و خیلی محکم به او ضربه ندهید، در غیر این صورت او اذيت مي شود(و احتمالاً آسیب می بیند! ).

• اگر هرازگاهی با بازیگوشی به او ضربه می‌زنید، او باید ژست را برگرداند. اگر این کار را نکند، ممکن است نشانه‌ای از عدم علاقه او باشد.

3.او را زیر میز لگد بزنید.

این یکی دیگر از راه‌های ساده اما مؤثر برای لمس کردن شوهرتان است. اگر روبروی هم نشسته اید و او چیزی می گوید که باعث خنده شما می شود یا برای برانگیختن “او”واکنش نشان می دهد، سپس می توانید بازیگوشانه با پای خود به بالای پای او ضربه بزنید. اگر احساس جسارت می‌کنید، می‌توانید با لگد بازیگوشی به زیر میز لگد بزنید و سپس پاهای خود را طوری حرکت دهید که فقط پاهای او را لمس کنند و او را جرأت کنید که حرکت کند.

• برای یک گزینه بیشتر معاشقه، دست خود را به طور موقت روی پای او قرار دهید.

4.با موهایش بازی کنيد.

 بازی با موهای یک پسر یک راه عالی برای معاشقه با او است. انگشتان خود را لای موهای او بگذرانید یا با بازیگوشی به سرش ضربه بزنید. فقط مطمئن شوید که او اين كار را دوست دارد – این یک حرکت بسیار صمیمی است، و هر مردی دوست ندارد موهایش را لمس کنند.

• این یک حرکت بسیار جسورانه است، بنابراین زیاد از آن استفاده نکنید و دلیل خوبی برای انجام آن پیدا کنید. به عنوان مثال، اگر شوهرتان به تازگی موهایش را کوتاه کرده است، می توانید به آرامی موهای او را فشار دهید تا او را اذیت کنید. اگر موهای او کمی نامرتب به نظر می‌رسد، می‌توانید با بازیگوشی سعی کنید آن‌ها را اصلاح کنید و از آن به عنوان بهانه‌ای برای لمس کردن او استفاده کنید.

5.زانوهای او را با زانوهای خود لمس کنید.

 اگر شما و شوهرتان روبروی هم نشسته اید، تا زمانی که زانوهایتان تقریباً با هم تماس داشته باشند، به داخل خم شوید. سپس، اگر او نزدیک‌تر می‌شود، یا اگر فقط احساس جرات می‌کنید، بالای زانوهایتان را لمس کنید، یا زانوهایتان را طوری حرکت دهید که یکی در قسمت بیرونی پاهایش و یکی بین آن‌ها باشد، بنابراین به هم نزدیک‌تر شوید. بدن خود را به سمت او خم کنید تا این اتفاق بیفتد.

• اگر او با نزدیکتر شدن واکنش متقابل انجام داد، با گذاشتن دست روی زانوی او و فشردن آن، تحريك را بیشتر کنید.

6.گونه های او را به آرامی با انگشت خود مسواک بزنید.

 اگر واقعاً می خواهید عشوه گری کنید، منتظر زمانی باشید كه شوهرتان مژه یا حتی کمی غذا روی گونه اش داشته باشد. سپس خم شوید و به آرامی آن را از روی او بکشید و مراقب باشید که تماس نوری با پوست او داشته باشید. آنقدر درنگ کنید که عشوه گری کنید و به او نزدیک تر شوید تا احساس کند شما صمیمی تر می شوید.

• بسیاری از مردم دوست دارند گونه را لمس کنند زیرا نرم و راحت است.

مقاله مرتبط: چطور خواستگار را به شوهر تبديل كنيم؟

7.دستش را بگیريد.

 وقتی با نامزدتان صمیمی‌تر شدین، می‌توانید دستت را دراز کنی تا دست نامزدتان را بگیرید. هنگام راه رفتن، یا زمانی که نشسته اید و صحبت می کنید یا فیلم تماشا می کنید، می توانید دستان او را بگیرید. اگر روبروی هم نشسته اید، می توانید دست ها را زیر میز یا با دستان خود بگیرید

بالای میز هر از چند گاهی دست نامزدتان را به آرامی فشار دهید تا حال و هوای عشوه گری را حفظ کنید.

• اگر هر دو نشسته اید، می توانید دست خود را روی دست او بگذارید.

8.سینه شوهرتان را لمس کنيد

 اگر می‌خواهید براي شوهرتان عشوه‌گری کنید، یک دست خود را روی سینه‌اش قرار دهید، در حالی که در حال صحبت کردن هستید و به او نزدیک‌تر می‌شوید. این امر به ویژه اگر او با پشت به دیوار ایستاده باشد یا در یک فضای بسته و کوچک قرار گرفته باشد مؤثر است.

• می‌توانید برای لمس سینه‌اش یک «بهانه» بی‌ارزش بیاورید، مثلاً بخواهید جنس پیراهنش را احساس کنید، یا فقط رفتارتان واضح باشد و کف دستتان را روی سینه‌اش بگذارید تا به او بفهمانید که او را می‌خواهید.

قسمت 3 تحريك کردن او

1.از پشت بغلش کنيد.

در آغوش گرفتن از پشت می‌تواند بسیار مؤثر باشد. پشت سر او بایستید و دستان خود را دور شکمش حلقه کنید و بدنتان را به هم نزدیک کنید. بسته به قدتان می توانید چانه خود را روی شانه او بگذارید یا پیشانی خود را به پشت او فشار دهید. بگذارید نفس شما را پشت گردنش حس کند. طولی نمی کشد که برمی گردد و شروع به بوسیدن شما می کند.

• قبل از اینکه او را در آغوش بگیرید مطمئن شوید که می داند شما آنجا هستید! شما می خواهید او را تحريك کنید، نه اینکه او را مبهوت کنید.

2. پشت گردنش را ببوسيد.

 بوسیدن پشت گردن یک پسر یکی دیگر از راه های عالی برای تحریک اوست. با بالا رفتن از پشت او شروع کنید و بازوهای خود را به دور او بپیچید یا شانه هایش را فشار دهید، و سپس به آرامی پشت گردن او را ببوسید و به طرفین گردن او زیر گوش هایش بروید.

• همچنین می توانید او را بچرخانید و شروع به بوسیدن جلوی گردنش کنید.

• با گاز گرفتن گردن او واقعاً بيشتر تحريك مي شوید. هرگز سخت گاز نگیرید (شما خون آشام نیستید) و اولین بار بسیار ملایم باشید تا ببینید او چگونه واکنش نشان می دهد. همه گاز گرفتن را دوست ندارند!

3.دست خود را روی قسمت کوچک پشت او بگذارید.

 اگر می خواهید او را تحريك كنيد و آزار دهید، قسمت کوچک پشت مرد، درست بالای دور کمر او، جای عالی دیگری برای لمس کردن است. دست خود را روی قسمت کوچک پشت او بگذارید و رو به او باشید و از دست خود استفاده کنید تا او را به خود نزدیک کنید.

4.سر یا گردن او را ماساژ دهید.

هنگامی که در حال بوسیدن هستید یا فقط در حال انجام یک مکالمه صمیمی در جایی که نزدیک به هم تکیه داده اید و صحبت می کنید، به آرامی کف دست یا انگشتان خود را روی پشت سر او قرار دهید.

• با کمی ماساژ دادن پوست سر او یا عبور دادن انگشتان خود از میان موهای پشت سر او یک قدم جلوتر بروید.

5.گوشش را لمس کنيد.

 گوش یک ناحیه اروژنی محبوب است، و لمس کردن یک مرد در آنجا، چه با نوک انگشتان یا نوک لب‌هایتان، یک راه عالی برای ایجاد احساس سوزن سوزن شدن در ستون فقرات او است. می‌توانید ناحیه پشت گوش او را نیز با دستان خود نوازش کنید و حتی به آرامی گوش و لاله گوش او را لمس کنید.

• این یک تاکتیک عالی برای به کار بردن همراه با ماساژ سر یا ژولیدن موهایش است. او دیوانه خواهد شد!

6.زبانتان را در گوش او بگذاريد.

این یک حرکت صمیمی است که تقریباً تضمین شده است که هر مردی را وحشی می کند. با نوک زبان خود قسمت داخلی گوش پسر را لمس کنید. پس از انجام این کار، به آرامی در گوش او باد کنید تا او را دیوانه کنید.

• اگر با گذاشتن زبان خود راحت نیستید، فقط دمیدن در گوش کافی است. همچنین می‌توانید زمانی که نزدیک گوش او خم شده‌اید و چیزی در گوش او زمزمه کنید، با لب‌هایتان داخل گوش او را بچرخانید.

• گاز گرفتن لاله گوش او راه دیگری است تا به او نشان دهید منظورتان رابطه است! اما باز هم ملایم باش

7.پاهایش را بمالید.

 ماساژ پا، نهایت تجمل! فقط انگشتان پاهایش را به آرامی نوازش کنید، انگشتان خود را در امتداد پد پایش بکشید تا کمی او را قلقلک دهید، و با کشیدن دستان خود در امتداد مفاصل انگشتان پا به صورت دایره‌ای، او را ماساژ دهید تا وحشی شود.

• اگر او کفش‌های کتانی و جوراب پوشیده است، احتمالاً به نفع شماست که آن‌ها را برای ماساژ پاهایش در نیاورید—ممکن است در آن نقطه کمی کثیف یا عرق کرده باشند. اما اگر پاهای او از قبل برهنه است، آن را دنبال کنید!

8.پوست او را با انگشتان خود بچرخانید.

 گونه‌ها، ساعدها، ران‌های داخلی، پشت مچ دست، پیشانی‌اش، زانوهای برهنه‌اش را لمس کنید یا حتی لب‌هایش را با دستان خود بچرخانید. اینها همگی مناطق اروژنی کلاسیک هستند که مطمئناً او را تسخیر می کنند.

• با لمس کردن او با دستان خود شروع کنید، و سپس با بوسیدن پوست او یا حتی لیسیدن او، همه چیز را بالا ببرید. اوه لا لا!

• نسبت به نحوه پاسخ او به لمس های شما بسیار حساس باشید. اگر او خود را کنار کشید یا متقابل نکرد، یا اگر مستقیماً به شما گفت که می‌خواهد متوقف شود، متوقف شوید. حتی اگر از قبل صمیمی هستید، تصور نکنید که او پذیرای هر نوع لمسی است.

مطلب پیشنهادی

چگونه بفهميم اين دختر ديگر ما را دوست ندارد.

چگونه متوجه شويد که اين دختر دیگر شما را دوست ندارد

اگر احساس می‌کنید که رابطه‌تان ممکن است به هم بخورد، به دنبال علائم هشداردهنده‌ای باشید …

چطور از رابطه بد خارج شويم

چگونه از یک رابطه بد خارج شویم

قسمت 1 شناسایی یک رابطه بد جامعه ما نياز به تشكيل خانواده هاي سالم و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *