چگونه نسبت به يك پسر وسواس فكري نداشته باشيم.
داشتن وسواس فكري نسبت به يك نفر باعث مي شود او شما را ترك كند.

چگونه نسبت به یک پسر وسواس فكري نداشته باشیم

آیا احساس می کنید که خواستگارها اغلب بدون دلیل از شما جدا می شوند؟ ممکن است به این دلیل باشد که شما نسبت به مرد خود بیش از حد وسواس دارید. با این حال، لازم نیست اینگونه باشد. شما می توانید یاد بگیرید که با نامزد خود رابطه داشته باشید بدون اینکه زندگی خود را حول او قرار دهید.

قسمت یک فرد مستقل بودن

1.دوستان خود را داشته باشید.

دختری نباشید که هر بار که خواستگار دارد همه چیز دوستانش را فراموش می کند. به دوستانتان نیاز خواهید داشت که در کنار شما باشند. اما حتی بیشتر از این، پسرها به دخترانی علاقه مند هستند که زندگی خود را جدا از آنها دارند. بگذارید ببیند شما دوستانی دارید و دیگران از گذراندن وقت با شما لذت می برند. این باعث می شود که او نیز بخواهد زمان بیشتری را با شما بگذراند.

2. بدون او برنامه ریزی کنید.

هیچ چیز برای یک پسر جذاب تر از دختری نیست که به او نیاز ندارد. هر ثانیه هر روز در دسترس او نباشید. با دیگران برنامه ریزی کنید و زندگی خود را انجام دهید. این نوع رفتار همان چیزی است که در وهله اول او را به سمت شما جذب کرده است.

به دوستتان زنگ بزنيد و با او به سینما برويد. هر کاری که می‌خواهید با زمان خود انجام دهید، انجام دهید تا وقتی بتوانید با او وقت بگذرانید، احساس خاص بودن کند.

داشتن وسواس فكري نسبت به يك پسر باعث مي شود او شما را ترك كند.

3. منتظر تماس او نباشید.

هیچ چیز برای یک پسر ناخوشایندتر از این نیست که بداند دختری در خانه نشسته و منتظر تماس اوست. می تواند کمی ناامید کننده به نظر برسد. اگر می خواهید در خانه بمانید، خوب است. اما به او نگویید که در خانه می مانید تا تماس بگیرد.

اگر او گفت که ممکن است امشب با شما تماس بگیرد، منتظر نمانید تا متوجه شوید. تلفن های همراه برای همین هستند. او می تواند وقتی شما در حال انجام کاری هستید با شما تماس بگیرد. و بعد اگر زنگ نزند، یک شب کامل را برای او هدر ندادی. آن وقت شما عصبانی نخواهید شد و او فشاری را که در غیر این صورت به او وارد می کردید احساس نمی کند.

4.قاطع تر باش

 قاطعیت می تواند کیفیت بسیار جذابی باشد. این شامل تعیین مرزها و انتظارات سالم است. این بدان معنی است که شما باید بدانید که چه می خواهید و باید برای دنبال کردن آن قدم بردارید. اجازه ندهید افراد دیگر (از جمله مرد شما) مسیر زندگی شما را دیکته کنند. موافق بودن اشکالی ندارد، اما مطمئن شوید که نظرات خود را دارید تا مردم سرتاسر خواسته شما را رد نکنند.

5. خودت تصمیم بگیر

حتی اگر در یک رابطه متعهد هستید، باز هم مسئول زندگی خود هستید. شما هنوز هم می توانید تصمیمات خود را بگیرید – تصمیمات کوچک مانند جایی که می خواهید شام بخورید و تصمیمات بزرگ. مسئولیت خود را بر عهده بگیرید.

مقاله مرتبط: پانزده نشانه ناشي بودن در رابطه زناشويي

قسمت دوم احترام به فضای او

1. به وقت او احترام بگذارید.

 به یاد داشته باشید که او نیز مانند شما فردی با زندگی و نیاز است. این را به یاد داشته باشید زمانی که به رفتار او فکر می کنید. او احتمالاً برای خواب خود ارزش قائل است، بنابراین سعی کنید  در نيمه هاي شب تماس نگیرید. به این فکر کنید که اگر او همین کار را با شما انجام دهد چه احساسی خواهید داشت.

اگر واقعاً به او نیاز دارید – مانند موارد اضطراری خانوادگی – اگر جواب نداد ناراحت نشوید. برای او پیام بگذارید و به او فرصت دهید تا با شما تماس بگیرد

هم تماس گرفتن یا ارسال پیامک یک راه مطمئن برای اين است که نامزدتان از شما عصبانی شود و فکر کند شما وسواس دارید.

2.فرضیات و اتهامات مطرح نکنید.

 سعی کنید متفکر باشید، نه اینکه تصور کنید. اگر با همكار مونثي صحبت می کند، عجولانه نتیجه گیری نکنید. او ممکن است فقط سعی کند با آن دختر به عنوان يك همكار مهربان باشد. به جای اینکه با او در مورد این ایده که او خیانت می کند بحث كنيد، فقط به او علاقه اش را به خودتان يادآوري كنيد. به یاد داشته باشید که شما هم همكاران مذكر داريد. هر دوی شما با رعايت حد و مرزهاي اجتماعي مجاز به تعامل با افراد دیگر هستید.

3. از او انتظار نداشته باشید که تمام وقتش را با شما بگذراند.

 هر دوی شما قبل از ملاقات با هم، زندگی و علایق ديگري داشتید – این بخشی از چیزی است که در وهله اول شما را به سمت یکدیگر جذب کرد. انتظار نداشته باشید که او همه اینها را به خاطر شما رها کند. او هنوز باید با دوستانش وقت بگذراند و فعالیت هایی را انجام دهد که از آنها لذت می برد.

بگذارید یک شب با دوستانش بیرون برود. برای او خوب است که مدتی را با دوستانش بگذراند و به او فرصتی می دهد که دلتنگ شما شود.

زوج های سالم تمام وقت خود را با هم نمی گذرانند. شما به علایق بیرونی نیاز دارید تا خود را سالم و شاد نگه دارید.

4. حریم خصوصی او را نقض نکنید.

 یک رابطه محکم نیاز به اعتماد دارد. اگر با بررسی حريم خصوصي مرد خود این اعتماد را نقض کنید، ممکن است او آن را به عنوان رفتار وسواسی تعبیر کند. اما مهمتر از آن، یک بار جاسوسی فقط شما را به این می رساند که بخواهید کمی بیشتر جاسوسی کنید. و سپس در چرخه رفتار منفی گرفتار می شوید.

از نگاه کردن به تلفن همراه او، چک کردن اينستاگرام او یا خواندن ایمیل های خصوصی او خودداری کنید، مهم نیست که چقدر وسوسه انگیز است که جاسوسی کنید.

قسمت سوم احترام گذاشتن به خود

1.کاری نکنید که همه چیز حول او بچرخد.

 پوسترهای او را در اتاق یا کمد خود قرار ندهید و یادگاری تصادفی با چهره او روی ميزتان قرار ندهید. خودتان باشید – به جای اینکه فوراً چیزهایی را دوست داشته باشید فقط به این دلیل که او دوست دارد، علایق و سرگرمی های خود را داشته باشید.

2. در کارهایی که از آنها لذت می برید درگیر شوید.

چه پیوستن به یک تیم ورزشی در مدرسه باشد و چه خياطي، باید به خودتان اجازه دهید از چیزهایی لذت ببرید که قبل از اینکه این مرد وارد زندگی شما شود، شما را خوشحال کرده است. علاقه خود را به سرگرمی های قدیمی خود تجدید کنید و شروع به انجام کارهایی کنید که دوست دارید.

3.استرس در مورد رابطه را متوقف کنید.

 اگر قرار باشد شما دو نفر در نهایت يك ازدواج خوب داشته باشید، این کار را خواهید کرد. تاکید بر جزئیات و دیوانه کردن خود با این وسواس، عشق او را تضمین نمی کند. در واقع، ممکن است تضمین کند که آن را از دست می دهید. وقتی اعتراف می کنید که کنترل همه چیز را در دست ندارید و اجازه می دهید روابط شما به طور طبیعی تر توسعه یابد، خود را در محاصره افرادی خواهید دید که شما را دوست دارند.

4.افکار وسواسی خود را تغییر مسیر دهید.

وقتی متوجه شدید که با وسواس در مورد او فکر می کنید، تسلیم این افکار وسواس نشوید. کاری کنيد که ذهنت را از او دور کنید. ماندن در این نوع افکار یک رفتار منفی است که باعث ناراحتی بیشتر می شود. و هر چه بیشتر به خود اجازه دهید تسلیم این افکار شوید، در نهایت ترک این عادت دشوارتر خواهد بود.

سعی کنید با یک دوست تماس بگیرید یا تکالیف خود را تمام کنید. یک پروژه سرگرم کننده را که به تعویق انداخته اید شروع کنید. یا حتی می توانید تلویزیون را روشن کنید تا حواس خود را پرت کنید.

مطلب پیشنهادی

خواستگاري از همکار

بايدها و نبايدها در آشنايي و خواستگاري از همکار

بیشتر بزرگسالان یک سوم عمر خود را صرف کار می کنند. جای تعجب نیست که …

وقتي همسرتان را ديگر دوست نداريد چه كنيد

اگر همسرتان را دوست ندارید چه کاری باید انجام دهید

اگر با همسری زندگی می کنید که از او متنفر هستید، ممکن است تعجب کنید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *