چگونه شوهر خود را از نظر جنسي خوشحال كنيم.
خوشحال كردن جنسي شوهر باعث حفظ گرماي ازدواج شما مي شود

راه هايي برای خوشحال كردن شوهرتان از نظر جنسي

وقتی ازدواج كرديد، یکی از چیزهایی که می خواهید به آن برسید این است که در رختخواب بهترین باشید. شما شروع به پرسیدن سوالاتی از خود می کنید مانند اینکه چگونه شوهرتان را در رختخواب خوشحال کنید، و این طبیعی است.

اگر بدانید که نکات بسیار متفاوتی برای جلب رضایت شوهرتان وجود دارد، هیجان‌زده خواهید شد و می‌خواهید همه آنها را امتحان کنید.

چرا مهم است که زندگی جنسی خود را هیجان انگیز نگه دارید؟

در آغاز ازدواج، آتش میل غیر قابل کنترل است. این یکی از بهترین و اعتیادآورترین احساساتی است که می توانید در زمان عاشقی داشته باشید.

با این حال، با پیشرفت رابطه، حتی اگر کاملاً عاشق یکدیگر باشید، میل جنسی که زمانی بالا بود شروع به کاهش می کند.

همه ما می دانیم که صمیمیت جنسی یکی از عوامل مهم داشتن یک رابطه موفق است، درست است؟ به همین دلیل بر ماست که آتش آرزو را روشن نگه داریم و این کار را انجام دهیم. ما باید بدانیم که چگونه شریک خود را راضی کنیم.

همه شما باید بدانید که چگونه مرد خود را در رختخواب راضی نگه دارید و این نکات شریک زندگی شما را شادتر می کند.

25 روش مختلف برای خوشحال كردن شوهرتان

بهترین راه برای راضی کردن مرد خود از نظر جنسی یا رضایت جنسی شوهر چیست؟ آیا این سوالات برای شما آشنا هستند؟ آیا این سوال را از خود پرسیده اید تا در نهایت گیج تر از قبل شوید؟

نگران نباشید زیرا ما به شما 25 راه مختلف برای راضی نگه داشتن شوهرتان ارائه می دهیم.

1. با پوشیدن لباس هاي زیبا

مردان ذاتاً موجودات بصری هستند. این بدان معناست که زیبا لباس پوشیدن یکی از کارهایی است که باید برای راضی نگه داشتن شوهر خود انجام دهید. از آن پیراهن‌های گشاد و پیژامه صرف نظر کنید و لباس‌های جذاب بپوشید. مقداری لباس زیر زنانه ابریشمی یا لباس زیر توری بخرید.

باور کنید یا نه، این نوع لباس‌ها راحت هستند، به علاوه می‌توانند به شما احساس جذابیت بدهند.

وقتی شوهرتان  به شما نگاه می کند لذت را در چشمان او ببینید. ببینید که چگونه او از اینکه چگونه آن لباس زیر ابریشمی نرم، منحنی ها و پوست شما را براي شوهرتان نمايش مي دهد، قدردانی می کند.

مردها بصري هستند و با زيبايي خوشحال مي شوند.

2. شوهر خود را با شیطنت خوشحال کنید

چیزهایی در مورد شیطنت وجود دارد که می تواند مرد را در رختخواب متحیر کند. هنگامی که در هنر شیطنت تسلط یافتید، او بلافاصله متوجه می شود. چشمان شما همان نگاهی را خواهند داشت که به نظر می رسد او را دعوت می کند. بهترین راه برای خوشحال نگه داشتن شوهرتان در رختخواب این است که شیطنت آمیزترین رفتار کنید.

3. رقصيدن براي شوهر

یکی از راه‌هایی که می‌توانید شوهرتان را از نظر جنسی راضی نگه دارید این است که براي شوهر خود برقصيد.

غافلگیرش کنيد لباسي زيبا  بپوشید. از او بخواهید روی یک صندلی بنشیند، موسیقی جذاب پخش کنيد و به او نشان دهید که چقدر خوب هستید. آن لبخند غیرقابل انکار را روی صورت او خواهید دید که نشان می دهد چقدر از رفتار شما لذت می برد.

4. به شوهرتان نشان دهيد او را مي خواهيد.

این آسان است که بدانید چگونه شوهر خود را راضی کنید. باید به آنها بفهمانید که مقاومت ناپذیر هستند. هنگام عشق ورزی، در گوش شوهر خود زمزمه کنید که چگونه تمام روز بدن او را آرزو کرده اید.

5. با امتحان کردن چیزی جدید

مرد خود را با امتحان کردن چیزهای جدید و سرگرم کننده خوشحال کنید. برای اینکه زندگی جنسی خود را زنده و هیجان انگیز نگه دارید، باید کمرویی خود را کنار بگذارید و برای ماجراجویی های جدید آماده باشید.

اگر هنوز خیلی راحت نیستید، سعی کنید با او صحبت کنید و هر بار دست کم یک چیز جدید را امتحان کنید.

به زودی، خواهید دید که کاوش چقدر اعتیادآور است.

6. با سربه سر گذاشتن مرد خود، او را خوشحال کنید

مردان سربه سرگذاشتن را دوست دارند. همانطور که هیجان او افزایش می یابد، و حیوان درونی او نیز افزایش می یابد. راه های زیادی برای اذیت کردن یک مرد وجود دارد. در اینجا یک مثال است.

با ارسال عکس های جذاب از خودتان برای او در حالی که او در محل کار است شروع کنید، سپس، وقتی به خانه می رود، براي شوهرتان عشوه بيايد، اما اجازه ندهید او جایزه را بگیرد.

در رختخواب، حواس او را با بوسه های نفسانی غلغلک دهید، اما اجازه ندهید او شما را لمس کند. صبر کنید تا او دیگر نتواند هیجان را مهار کند.

7. با گوش دادن به او

با گوش دادن به مرد خود در رختخواب، از او لذت ببرید. حتی در رختخواب و در عشق ورزی، اعتماد، ارتباط و احترام مهم است. وقتی چیز جدیدی را امتحان می‌کنید، می‌خواهید به حرف‌های یکدیگر گوش دهید که آیا این باعث می‌شود احساس خوبی داشته باشید یا نه.

اگر یکی از شما کاری را انجام دهد به این دلیل که مجبور است از کاری لذت نخواهید برد. اگر شریک زندگی شما با پیشنهاد شما راحت نیست، در مورد آن صحبت کنید. با گوش دادن به او او را خوشحال کنید.

8. با خوش گذرانی

بهترین راه برای راضی کردن مردتان این است که لذت ببرید. دنیا پر از چالش است و وقتی مرد شما به خانه شما می آید، می خواهد آرام شود و خوشحال باشد.

جدا از تهیه یک غذای گرم برای او، می توانید فیلم تماشا کنید، و البته روز را با عشق ورزی حسی به پایان برسانید.

9. با در دست گرفتن کنترل، مرد خود را خوشحال کنید

با در دست گرفتن کنترل، می توانید شروع به راضی کردن شوهر خود از نظر جنسی کنید.

10. با نشان دادن ترفندهای جدید

ترفندهای جدیدی را در رختخواب بیاموزید و خواهید فهمید که چگونه یک مرد را راضی کنید. او را به خود و عملکردتان در رختخواب معتاد کنید. ترفندهای جدید یاد بگیرید و او را غافلگیر کنید. خواهید دید که مرد شما چقدر از زنی قدردانی می کند که می داند چگونه شوهرش را خوشحال کند.

همچنین می تواند راهی عالی برای پیوند و تقویت مهارت های جنسی شما باشد.

11. با تمجید از او

مطمئن شوید که مردتان را با تمجید از کارهای خوبش خشنود می کنید. با گذشت زمان، حتی اگر او به شما اطلاع ندهد، ممکن است اعتماد به نفس او شروع به کاهش کند. شریک زندگی شما می خواهد اگر کار خوبی انجام داده است مورد تحسین قرار گیرد و این در رختخواب نیز اتفاق می افتد. اگر او توانست فانتزی شما را برآورده کند – به او بگویید که در رختخواب شگفت انگیز است.

12. با ابتکار عمل

با ابتکار عمل، مرد خود را در رختخواب راضی نگه دارید. حتی اگر او در این مورد صحبتی نداشته باشد، مخفیانه از شما می خواهد که ابتکار عمل را به دست بگیرید و آن را بخواهید.  زنی که می‌داند چه می‌خواهد و می‌تواند به شریک زندگی‌اش اطلاع دهد، بسیار جذاب است.

13. با ماساژ دادن تمام بدن مرد خود را خوشحال کنید

مردها وقتی تمام بدنشان را ماساژ می دهید و البته با پایانی خوش، دوست دارند. چه کسی به ماساژ کل بدن نه می گوید؟ هیچ چیز مانند یک ماساژ آرامش بخش بعد از یک روز خسته کننده نیست. بهترین راه برای پایان دادن به آن عشق ورزی نفسانی است.

14. با کاهش سرعت

وقتی پیش بازی آهسته و حسی باشد، مردان آن را بسیار جذاب می یابند.

اگر فکر می‌کنید مردان همیشه رابطه را خشن دوست دارند، در اشتباهید. اگر سرعت آن را کم کنید، اکثر مردان از آن قدردانی خواهند کرد.

آنها همچنین عاشق احساس حسی سوزش آهسته و اینکه چگونه پیش بازی به آرامی شکل می گیرد، به نقطه اوج می رسد که هرگز نمی توانید آن را فراموش کنید.

15. با امتحان کردن بازی های جنسی، مرد خود را خوشحال کنید

 بسیاری از زوج ها برای امتحان کردن یا حتی صحبت در مورد بازي هاي جنسی خجالتی هستند. از این بگذرید و گفتگو را آغاز کنید. با بازی های جنسی کوچک شروع کنید و ببینید که چگونه پیش می رود.

16. مرد خود را با برآورده کردن خیالاتش خشنود کنید

همه ما فانتزی های پنهانی داریم. مرد خود را با انجام تخیلات جنسی او غافلگیر کنید.

خودتان را به عنوان یک زن جذاب در نظر بگیرید که چگونه شوهرش را خوشحال کنید وقتی می خواهید خیالات جنسی را برآورده کنید. این یک سطح کاملاً جدید است و باید هر دوی شما با برخی شرایط موافقت کنید.

ایفای نقش در این بازی جنسی گنجانده شده است و تحقق فانتزی های یکدیگر می تواند بسیار سرگرم کننده باشد.

17. با دوش گرفتن او با بوسه های آهسته گرم

مردان عاشق دریافت بوسه هستند. چه کسی بوسه را دوست ندارد؟ فقط او را در آغوش بگیرید و ببوسید. شما همچنین می توانید او را با بوسه های نفسانی بیدار کنید و حتی ببینید به کجا می رود. بوسیدن در صمیمیت فیزیکی گنجانده شده است و صمیمیت با شخصی که دوستش دارید خوب است.

همچنین، بوسیدن اغلب به چیزی شبیه به نوازش و حتی عشق ورزی منجر می شود.

18. مرد خود را با حرف زدن کثیف خشنود کنید

ناله در حین رابطه جنسی می تواند تحریک کننده باشد. با کثیف صحبت کردن، آن را به یک سطح کاملاً جدید ببرید.

مردان عاشق زنانی هستند که می دانند چگونه کثیف صحبت کنند. این کلمات تأثیری دارند که لذت جنسی را افزایش می دهند. به دلیل لذت فوق العاده ای که تجربه می کنید متوجه می شوید که آن کلمات را به زبان می آورید.

19. مرد خود را با داشتن رابطه جنسی در مکان های مختلف خوشحال کنید

آشپزخانه، پله ها یا حتی در حیاط خلوت شما فضاهای بسیار زیادی وجود دارد که می توانید امتحان کنید.

20. با بیدارکردن او با عشق ورزی

وقتی او خواب است رابطه جنسی را آغاز کنید و بگذارید با هیجان و آماده از خواب بیدار شود. البته ما فقط در صورتی این کار را می کردیم که او 8 ساعت خوب خوابیده بود. ما نمی خواهیم کسی را که هنوز خسته است بیدار کنیم.

ابتکار عمل را به دست بگیرید. به زودی، او چشمانش را باز می کند و لبخند می زند، و ممکن است خودش رابطه را به دست بگیرد.

21. با شروع كردن رابطه با او

این یکی از بهترین راه‌ها برای راضی کردن مردتان است و او مطمئناً به این کار معتاد خواهد شد.

22. با افزودن حس های مختلف

وقتی آنجا هستید، سعی کنید احساسات مختلف را در خود بگنجانید.

چند تکه یخ، شربت شکلات و خامه فرم گرفته تهیه کنید. اگر مرد شما این را نبیند بهتر است. بهتر است او چشم بند داشته باشد تا احساساتش بیشتر شود.

پس از چند دقیقه بازی با او، سعی کنید یک مکعب یخ را بمکید، سپس به عقب برگردید. او با این حس جدید دیوانه خواهد شد. این کار را با وسایل دیگر نیز انجام دهید، و او نام شما را فریاد خواهد زد.

23. مرد خود را با امتحان کردن موقعیت های مختلف خشنود کنید

انعطاف پذیر باشید و مرد خود را با پوزیشن های جنسی متفاوت خوشحال کنید.

24. با برقراری تماس چشمی در زمانی که به ارگاسم می رسید، مرد خود را خوشحال کنید

این ترفندی است که خواسته های نفسانی مرد شما را خشنود می کند. هنگامی که هر دو به نقطه اوج نزدیک هستید، چشمان خود را نبندید. در عوض، آنها را باز کنید و به یکدیگر نگاه کنید. حس شهوانی رسیدن به O بزرگ در چشمان شما ظاهر می شود و خواهید دید که چقدر می تواند جذاب باشد.

25. با وفادار ماندن

وفاداری شما بهترین چیزی است که می تواند مرد شما را خوشحال کند. بودن با کسی وفادار یکی از بهترین خوشبختی هایی است که می توانید داشته باشید. وقتی عاشق هستید رابطه جنسی فوق العاده است.

مقاله مرتبط: كار هاي دو نفري سرگرم كننده با شوهر

نتیجه

این که بدانیم چگونه یک مرد را راضی کنیم، از قبل یک عمل عشقی است. شما می خواهید مرد خود را خوشحال کنید زیرا او را دوست دارید و می خواهید رابطه خود را قوی، شاد و هیجان انگیز نگه دارید.

با پیروی از این نکات، خود را درگیر ایده های جدید خواهید دید.

مهارت های جنسی جدید را بیاموزید، ارتباط برقرار کنید، از آن لذت ببرید و از این راه های سرگرم کننده و جنسي لذت ببرید تا هم شوهرتان و هم خودتان را خوشحال کنید.

مطلب پیشنهادی

داروهای ضد افسردگی و كاهش تمايل جنسي

مقابله با عوارض جنسی داروهای ضد افسردگی

از دست دادن میل جنسی و مشکلات در انجام ملاقات های صمیمی می تواند از …

اختلال تحريك نشدن جنسي زن در ازدواج

اختلال تحريك نشدن جنسی در زنان: تعریف، علائم، علل، درمان

در حالی که بسیاری از زنان اغلب متوجه می شوند که 100٪ مواقع با فعالیت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *