شب قرار عاشقانه با همسر
شب قرار عاشقانه با همسر در خانه مي تواند به گرم شدن ازدواج شما كمك كند.

ایده هاي شب قرار عاشقانه در خانه با همسر براي برگرداندن عشق به رابطه

شب قرار خیلی بیشتر از شام و یک فیلم است. وقت گذاشتن با همدیگر مهم است. ایده‌های شب قرار ملاقات در خانه بهترین گزینه هستند. با یک شب با مضمون غذاخوری، یک ماراتن فیلم، یک شب بازی، یا حركات موزون خلاقیت به خرج دهید. هر چه که انتخاب کنید، این لیست از ایده های  شب قرار عاشقانه برای ناامید کننده نخواهد بود.

یک سینمای ساختگی ایجاد کنید

این ایده شب قرار خیلی بیشتر از میانگین شام و شب فیلم شماست. اگر یک روز کامل برای تلف کردن دارید، مي توانيد سينماي خانگي ايجاد كنيد. در اینجا چگونه است:

فیلم یا سریالی را انتخاب کنید که هر دو از آن لذت می برید. این می تواند کل حماسه هری پاتر یا فصل جدید يك سريال محبوب باشد.

با چند پتوی راحت و پرتاب بالش، محیطی راحت ایجاد کنید.

برای ایجاد حال و هوا، یک پروژکتور در مقابل یک دیوار خالی قرار دهید تا سینمای خود را بسازید.

کمی پاپ کورن بریزید، همسرتان را در آغوش بگیرید و ساعت ها از تماشای فیلم بدون وقفه لذت ببرید.

یک کوزه براي فعاليت هاي شب قرار درست کنید

آیا ایده های زیادی برای شب قرار با همسر دارید اما نمی دانید از کجا شروع کنید؟ آنها را یادداشت کنید و در یک شیشه بريزيد. وقتی شب قرار با همسر فرا رسید، به نوبت یک فعالیت را انتخاب کنید. ندانستن کاری که انجام می دهید می تواند کمی رمانتیک باشد.

شب قرار در خانه با همسر مي تواند بسيار رمانتيك باشد

صبحانه را در رختخواب میل کنید

چه کسی می گوید که شب قرار با همسر باید در عصر باشد؟ قرارهای صبح و روز به همان اندازه سرگرم کننده هستند، اگر نه بیشتر. به آشپزخانه بروید و یک صبحانه خوشمزه برای هر دو نفر تهیه کنید تا در رختخواب از آن لذت ببرید. كسي پنكيك خوشمزه مي خواد؟

یک شب بازی را شروع کنید

همه بهترین بازی‌های رومیزی برای دو نفر را در خانه‌تان برای یک شب بازی فوق‌العاده حماسی جمع کنید. اگر از همان تکرارهای قدیمی انحصار خسته شده اید، با شخصی سازی آن و آشنایی با شریک زندگی خود در سطحی کاملاً جدید، چیزها را چاشنی خود کنید.

ایده بازی سفارشی

چند دستور  بازي حقیقت یا جرات ایجاد کنید و روی هر بلوک بازي جنگا یکی بنویسید. وقتی بازی می‌کنید، باید به سؤال پاسخ دهید یا هر بلوکی را که می‌کشید به عهده بگیرید.

یک شب قرار اسپا داشته باشید

یک شب آبگرم بهانه ای عالی برای این است که در تمام روز با یک لباس راحت استراحت کنید. با روشن کردن چند شمع شروع کنید و با ماساژ دادن همسرتان با روغن های معطر،  ازدواج عاشقانه را تقویت کنید.

پس از آن، چند ماسک صورت بزنید تا یک جلسه اسپا در خانه داشته باشید که ارزش واقعی آن را داشته باشد. آن را با ماساژ دادن پاهای آرامش بخش به یکدیگر پایان دهید.

با هم برنامه ریزی کنید

برنامه ریزی یک رویداد همیشه نباید یک کار دلهره آور باشد. اگر هر دوی شما در حال آماده شدن از هر نوعی برای یک رویداد بزرگ هستید، یک تابلوی چشم انداز از یک سفر آینده، بازسازی خانه یا اهداف تهیه کنید.

این یک فعالیت سرگرم کننده براي شب قرار با همسر خواهد بود و حتی زمانی که زمان لذت بردن از آن در کنار هم فرا می رسد، خاص تر خواهد بود.

با هم شام بپزید

اول با همسرتان خريد برويد یا با استفاده از وسایلی که از قبل در دست دارید یک شام عاشقانه برای دو نفر تهیه کنید. در هر صورت، با دانستن اینکه آن را با هم درست کرده اید، بیشتر از غذا قدردانی خواهید کرد.

ببینید چه کسی می تواند آن را به بهترین نحو در یک ظرف ترکیب کند.

وقتی غذا آماده شدند، همه چراغ ها را خاموش كنيد (به جز چند شمع).

یک کد لباس فانتزی را اعمال کنید تا آن را مانند یک موقعیت خاص احساس کنید.

بحث کنید که چه کسی برنده مسابقه شد و چرا.

نکته آخر: تلفن همراه مجاز نیست!

یک پیک نیک در داخل خانه داشته باشید

خوردن یک تنقلات ممکن است کسل کننده باشد، بنابراین با یک پیک نیک در داخل خانه اوضاع را تغییر دهید. می توانید تنقلات پیک نیک مانند پنیر ورقه شده، میوه تازه، چیپس و دیپ میل کنید.

برای واقعی‌تر کردن آن، هر کاری را که معمولاً انجام می‌دهید انجام دهید، مانند تهیه یک سبد پیک نیک با دستور العمل‌های پیک نیک مورد علاقه‌تان و قرار دادن پتوی شطرنجی خود روی زمین. دقیقاً پارک مرکزی نیست، اما حداقل لازم نیست نگران آب و هوا باشید.

کمپ در اتاق نشیمن

ایده ما از کمپ رویایی؟ یکی بدون اشکالات و دمای انجماد. راه حل: یک دژ بالش درست کنید، یا یک چادر و چند کیسه خواب در اتاق نشیمن برپا کنید تا با همسر خود یک کمپ بسازید.

چند داستان ترسناک را جستجو کنید، تجربه را با چند غذای داخلی ساخته شده در اجاق یا تابه‌ی چدنی تکمیل کنید. این یک راه عالی برای فرار بدون رفتن به جایی است.

یک دفترچه یادداشت بسازید

زمان کاردستی فقط برای بچه ها نیست. از آنجایی که آخرین خاطرات شما با هم احتمالاً چیزهایی مانند خم کردن ملحفه‌های تخت و نشویید ظرف‌ها است، سفر به خط حافظه راهی عالی برای اتصال مجدد و زنده کردن خاطرات خوب است. روی یک دفترچه یادداشت خوب یا یک کولاژ DIY با چند عکس قدیمی مورد علاقه خود سرمایه گذاری کنید.

یک پروژه بهبود خانه را شروع کنید

کاری را که معمولاً یک کار طاقت فرسا بود، با همکاری با شریک زندگی خود برای به پایان رساندن یک پروژه بهبود خانه (می دانید که قصد داشتید در صورت داشتن زمان به آن برسید) را به یک فعالیت شبانه با همدیگر تبدیل کنید. از رنگ آمیزی دیوار برجسته گرفته تا تزئین مجدد با استفاده از وسایلی که از قبل دارید، پروژه های خانه وقتی با هم انجام شوند بسیار قابل تحمل تر می شوند.

به یک ماجراجویی مجازی بروید

بسیاری از مکان ها تورهای مجازی رایگان ارائه می دهند که به شما امکان می دهد بدون بازدید فیزیکی از مکان ها سفر کنید. مطمئن نیستم از کجا شروع کنم؟

کنسرتی را که همیشه آرزوی دیدن آن را روی مبل خود داشتید تماشا کنید.

به کاوش در یک موزه هنری (مثل گوگنهایم یا لوور) برويد

یک شب آواز با همسرتان داشته باشید

خواندن آهنگ های مورد علاقه خود یک راه عالی برای کاهش استرس است. همه چیز را انجام دهید، یک دستگاه کارائوکه تهیه کنید يا مي توانيد يك اپ  آواز براي گوشي خود دانلود كنيد. مجموعه ای از برنامه ها در فروشگاه برنامه وجود دارد، مانند Sing! کارائوکه و اسمول، بنابراین می‌توانید از میان طیف وسیعی از آهنگ‌های موفق انتخاب کنید.

یک سفر به خاطرات قديمي خود بروید

نامه‌های عاشقانه، عکس‌های قدیمی و تبادل پیام‌های متنی، همه بخش‌های کلیدی ساختار فیزیکی یک رابطه هستند. شروع رابطه خود را به یاد بیاورید و از پیشرفت آن تحسین کنید. تماشای ویدیوی عروسی خود و تجربه دوباره آن روز جادویی ممکن است سرگرم کننده باشد.

شام رمانتيك

یک آهنگ عاشقانه را روشن کنید، چند شمع روشن کنید وانمود کنید که در يك رستوران عالي هستید و یک تابلوی موضوعی با گوشت ها، پنیرهای اسپانیایی، ایتالیایی یا فرانسوی و همراهی های خوشمزه آنها تهیه کنید.

به غذاخوری سنتی علاقه ندارید؟ سعی کنید به جای آن یک تخته دسر یا میان وعده با تمام خوراکی های مورد علاقه خود درست کنید.

یک پازل انجام دهید

پازل ها فعالیت های سرگرم کننده ای هستند که وقتی می خواهید از فناوری فاصله بگیرید، انجام می دهید. اگر قصد رقابت دوستانه دارید، ببینید چه کسی می‌تواند ابتدا لبه‌ها را تمام کند یا چه کسی یک بخش را سریع‌تر کامل می‌کند. چند صد پازل تکه‌ای معمولاً برای تکمیل شدن زمان می‌برند، بنابراین از این ایده طولانی‌تر شب تاریخ لذت ببرید.

تماشاي آسمان

یک پتو، دو صندلی، و یک نوشیدنی دنج (کاکائو یا آب سیب داغ برای هوای سرد و یک نوشیدنی یا اسموتی مخلوط برای هوای گرمتر) بردارید و به بیرون بروید. به ستارگان نگاه کنید، از صداهای طبیعت در شب لذت ببرید، یا در آرامش و سکوتی که هنگام غروب خورشید به وجود می آید، غوطه ور شوید.

بستنی ساندی درست کنید

یادتان هست وقتی بچه بودید و بستنی فروشی بازی می کردید؟ اکنون می توانید به عنوان یک بزرگسال سرگرمی شیرین داشته باشید. به فروشگاه بروید و بستنی (یا خودتان درست کنید)، خامه فرم گرفته، میوه، و تاپینگ های مورد علاقه تان را تهیه کنید و اسکوپ کنید.

یک نقشه گنج براي همسرتان را برنامه ریزی کنید

خلاقیت به خرج دهید و برای همدیگر یک نقشه گنج برنامه ریزی کنید. این می تواند به یک فعالیت سرگرم کننده، شام دلخواه یا چیزی خاص مانند یک هدیه “فقط به خاطر” منجر شود تا به آنها نشان دهید که چقدر از آنها قدردانی می کنید. اگر هر دوی شما می خواهید به این سرگرمی بپیوندید، از یک دوست بخواهید که برای شما برنامه نقشه گنج برنامه ريزي کند.

چیز جدیدی یاد بگیرید

خواه خیاطی، استفاده از ابزار برقی، روش آشپزی جدید یا یادگیری زبان جدید، انجام آن با هم بسیار سرگرم کننده تر است. یک کلاس آنلاین برای آموزش خود امتحان کنید یا مدتی را صرف تحقیق در مورد درس بعدی خود کنید.

بازی های ویدیویی بازی کنید

بچه درون خود را بیرون بیاورید و چند بازی ویدیویی انجام دهید.

یک باشگاه کتاب راه اندازی کنید

یک باشگاه کتاب راهی عالی برای پیوند عشق به مطالعه است. هر یک از شما فهرستی از کتاب‌هایی را که می‌خواهید بخوانید تهیه می‌کنید. پس از خواندن کتاب، زمانی را برای بحث در مورد آن با چای و خوراکی ها برنامه ریزی کنید.

با تجديد دكوراسيون منزل خود يك مكان دنج كنيد.

خواه خرید دکوراسیون جدید خانه، ارتقاء ملحفه های خود، یا پذیرایی در خانه خود مکانی برای فرار از روزمرگي ایجاد کنید. یک شب قرار ملاقات، راهی عالی برای بازی با مضامین است، و این کاری است که هر دوی شما می‌توانید هر بار با فعالیت متفاوتی انجام دهید.

گل و گياه بکارید

اگر آماده استقبال از بهار هستید، با کاشت باغچه خود شروع کنید. چند فنجان، سینی، خاک و دانه بردارید و باغ خود را به داخل خانه بروید. وقتی گیاهان شما جوانه می زنند و آماده انتقال آنها به فضای باز است، هر دو می توانید با هم از باغ مراقبت کنید.

یک نامه عاشقانه بنویس

به  همسرتان بگویید که در نثر چه احساسی نسبت به آنها دارید. شعر یا یک کارت تبریک ساده نیز راه هایی برای انتقال احساسات شما هستند. این احساس زیبایی است که آنها می توانند آن را در یک کیف پول یا کتاب در هر کجا که می روند نگه دارند.

یک کاردستی انجام دهید

با جنبه هنری خود در تماس باشید طراحی، نقاشی، شمع سازی، سفالگری، دستبندهای دوستی، این فهرست با امکانات خلاقانه بی پایان است.

آروم باش

بله، انجام هیچ کاری نمی تواند شب عاشقانه کاملی باشد. زندگی آنقدر شلوغ می شود که گاهی اوقات تنها چیزی که نیاز دارید کمی مکالمه و زمان با یکدیگر روی کاناپه برای برقراری ارتباط و آرامش است.

کمد را تمیز کنید

یک کار تمیز کردن را به چیزی سرگرم کننده تبدیل کنید. بررسی لباس‌های یکدیگر می‌تواند خاطرات لباس‌هایی را که در اولین قرار ملاقات یا سایر مناسبت‌های به یاد ماندنی پوشیده‌اند، زنده کند. با انتخاب لباس شما برای شب ویژه یا داخل خانه، آن را لذت بخش تر کنید.

بالش بازي

صدای ما را بشنوید مبارزه وقتی می تواند چیز خوبی باشد که شامل یک مسابقه خوب مد قدیمی باشد. مبارزه با بالش، مبارزه با اسلحه آبی، یا حتی مچ انداختن باعث افزایش آدرنالین شما می شود و شما را برای فعالیت بعدی تقویت می کند.

مقاله مرتبط: هفت قدم رمانتيك قبل از برقراري رابطه زناشويي

شخصیت های خود را کشف کنید

آیا تیپ شخصیتی مایرز-بریگز همسرتان را می شناسید؟ خانه هاگوارتز آنها چطور؟ این پرسشنامه‌های سرگرم‌کننده مطمئناً گرما را افزایش می‌دهند و هر دو شما را وادار می‌کنند تا اعترافات آبدار را بیان کنید. همچنین می‌توانید گوشی خود را بیرون بیاورید و از طریق تست‌های شخصیتی آنلاین یکدیگر را امتحان کنید.

مطلب پیشنهادی

بلوغ عاطفي

8 نشانه بلوغ عاطفی

بلوغ عاطفی توانایی فرد برای مدیریت احساسات و عوامل استرس زای زندگی به شیوه ای …

مديريت خشم

يازده استراتژی کنترل خشم که به شما کمک می کند آرام شوید

ناتوانی در مدیریت خشم می تواند منجر به مشکلات مختلفی مانند گفتن چیزهایی شود که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *