3 دليل براي اينكه رابطه شما و همسرتان رمانتيك بازي ندارد
رمانتيك بازي باعث مي شود ازدواج از حالت يكنواخت و تكراري خارج شود

3 دلیل برای اینکه رابطه شما و همسرتان رمانتيك بازي نيست و راه حل

هر دختری می تواند با فکر کردن به مرد رویایی خود غرق شود. وقتی دختری شاهزاده‌اش را جذاب تصور می‌کند، گل‌های آبی را مجسم می‌کند، شب‌های رمانتيك با شمع، و چیزهای شیرینی که در گوشش زمزمه می‌شوند. چیزی که او تصور نمی‌کند، رمانتيك نبودن در رابطه و بودن با مردی است که ایده‌اش درباره رمانتيك بودن با شریک زندگي اش خوردن يك ليوان چاي و تماشاي يك فيلم تكراري است. ممکن است خنده دار به نظر برسد، اما اگر در موقعیتی هستید که در آن رابطه رمانتيك بازي وجود ندارد، ممکن است احساس ناامیدی و کمی افسردگي کنید.

بنابراین، وقتی رمانتيك بازي از بین رفت چه باید کرد؟

سوال این است که چه کاری باید انجام دهید وقتی رمانتيك بازي در ازدواج از بین رفته است و هیچ عشقی در رابطه شما وجود ندارد.

چگونه اتفاق می افتد

چگونه رابطه شما از عاشقانه به غیر عاشقانه در ازدواج تبدیل شد؟ طبیعی است که در چند ماه یا چند سال اول، روابط جدید با روابط عاشقانه شکوفا شود. زوج‌هایی که در حال جلب رضایت یکدیگر هستند، به دنبال راه‌هایی برای ایجاد حس خاص بودن و رمانتيك بودن در یک مسیر مشترک هستند. هدایای متفکرانه، شب‌های بیرون رفتن و شام‌های عاشقانه در مرحله اوليه هر رابطه‌ای رایج است.

با گذشت زمان، این عشق ممکن است شروع به کاهش کند، مگر اینکه شریک زندگی شما ذاتاً عاشقانه باشد. این با احساس راحتی در رابطه همراه است و دیگر نیازی به تحت تاثیر قرار دادن احساس نمی کنید. اما، شما کمبود رمانتيك بازي و عدم اشتیاق را در رابطه تجربه می کنید. رابطه بدون محبت تمام رنگ و جذابیت خود را که در ابتدا در ازدواج شما رایج بود از دست می دهد.

رمانتيك بازي در گرماي ازدواج شما بسيار موثر است.

آیا او هرگز رمانتیک بود؟

برخلاف موارد فوق، برای شروع ممکن است شریک زندگی شما هرگز رمانتیک نبوده باشد. در واقع، این مشکل رایجی است که بسیاری از افرادی که نگرانی اصلی آنها “نامزدم رمانتيك نیست” یا “شوهرم هیچ علاقه ای به من ندارد” با آن روبرو هستند.

اگر اینطور است و شما تمایل خود را برای رمانتيك بازي بیشتر در رابطه خود بی فایده اعلام کرده اید، ممکن است مجبور شوید بپذیرید که او رمانتيك نیست و به سادگی آن گونه ای نیست که از او انتظار دارید. این انعکاسی از عدم عشق یا تمایل او به شما نیست، او به سادگی محبت خود را به روش های دیگر نشان می دهد، اما هیچ رمانتيك بازي در یک رابطه وجود ندارد.

تاثیرات عدم رمانتيك بازي در یک رابطه

ممکن است برای دیگران احمقانه به نظر برسد که یک زن از فقدان روابط رمانتيك در رابطه خود ناراحت باشد، اما تأثیرات عدم رمانتيك بازي در یک رابطه می تواند عوارض عاطفی ایجاد کند. از دست دادن روابط عاشقانه در یک رابطه می تواند باعث اختلافات زناشویی بین زوج ها شود.

گر شوهرتان رمانتيك نیست، فقدان صمیمیت و عشق می تواند باعث شود که شما بیشتر هم اتاقی باشید تا عاشق. در اینجا برخی از اثراتی است که وقتی دست از جلب کردن شریک زندگی خود بردارید رخ می دهد.

ناامنی ها:

 فقدان روابط عاشقانه، به ویژه از نظر جنسی، می تواند باعث شود زن احساس ناامنی کند. او شروع به تعجب می کند که آیا همسرش او را از نظر احساسی یا جسمی تحریک کننده می بیند.

از نظر جسمی جذاب نیست:

 زنان شروع به تعجب می کنند که آیا همسرشان دیگر جذب او نمی شود. اگر بدن او از زمان شروع رابطه به طور قابل توجهی تغییر کرده باشد، می تواند به خصوص دردناک باشد. این ناامنی می تواند منجر به افسردگی یا رفتارهای مضر، مانند جستجوی تایید و تایید از یک مرد دیگر شود.

آیا او خیانت می کند؟

 اگر مردش دیگر او را با عاشقانه‌ای که زمانی انجام می‌داد تحسین نمی‌کند، ممکن است شروع به تعجب کند که آیا توجه او به زن دیگری است یا خیر.

وقتی در یک رابطه رفتار رمانتيك وجود ندارد چه کنیم؟

نداشتن رابطه عاشقانه در یک رابطه به این معنی نیست که رابطه خوب نیست. ممکن است همسرتان در تمام جنبه‌های دیگر زندگی‌تان یک تامین‌کننده، پدر و همسری عالی باشد، او فقط به شما رفتار عاشقانه نشان نمی‌دهد.

در اینجا این است که وقتی در زندگی عاشقانه شما عشقی وجود ندارد، چه کاری انجام دهید.

زمانی را با هم بگذرانید

گذراندن زمان بیشتر با هم فرصت های خوبی برای رفتار رمانتيك ایجاد می کند. به یاد داشته باشید که رابطه شما چیزی فراتر از فعالیت های روزمره است. با هم خوش بگذرانید. یک بازی سوال انجام دهید که در آن 100 سوال در مورد زندگی یکدیگر بپرسید. طوری رفتار کنید که انگار تازه در حال قرار ملاقات هستید. این باعث می شود که شریک زندگی شما احساس خاصی داشته باشد و همچنین به شما این فرصت را می دهد تا جزئیاتی را در مورد خود و پیوند خود به اشتراک بگذارید. یکی دیگر از راه‌های عالی برای ایجاد پیوند، انجام یک سرگرمی یا فعالیت جدید با هم است. هرچه اشتراکات بیشتری داشته باشید، ایجاد یک رابطه عاشقانه آسان تر خواهد بود.

صمیمیت را تقویت کنید

راه واضح تر برای ایجاد روابط عاشقانه بیشتر، ایجاد موقعیت هایی برای تقویت صمیمیت است. در اینجا چند راه برای گنجاندن عاشقانه بیشتر در زندگی روزمره خود آورده شده است.

ارتباط در طول رابطه جنسی:

ارتباط جنسي فرصت عالی برای رمانتیک بودن است. این بدان معنا نیست که شما باید با اکشن مانند صحنه ای از یک فیلم رفتار کنید، اما فقط مطمئن شوید که در حین رابطه جنسی با هم ارتباط برقرار می کنید. این به معنای بوسیدن، گرفتن دست ها و تماس چشمی است.

متن:

 شروع به ارسال پیامک به یکدیگر در طول روز کنید. گاهی اوقات نوشتن چیزهای عاشقانه آسان تر از گفتن آنها با صدای بلند است.

همديگر را لمس كنيد:

 لمس كردن یک راه عالی دیگر برای پیوند است. لمس فیزیکی خارج از اتاق خواب به همان اندازه که در اتاق خواب اهمیت دارد برای یک رابطه مهم است. در آغوش بگیرید، با هم برقصید، روی کاناپه همديگر را در آغوش بگیرید، با هم بازی کنید. هر کاری که با هم انجام می‌دهید، سعی کنید یک عنصر لمسی را به کار ببرید.

مکمل یکدیگر:

یکی از راه‌هایی که می‌توانید به شما و شریک زندگی‌تان احساس خاص بودن بدهید، این است که از یکدیگر تعریف کنید. این می تواند چیزی به سادگی “تو امروز خوب به نظر می آیی” تا “از شما برای انجام كار فلان بسیار متشکرم، من واقعاً از آن قدردانی کردم.”

هدیه بدهید:

 این گزینه مطمئناً برای ایجاد رابطه عاشقانه ضروری نیست، اما یک حرکت شیرین است که باعث می شود شریک زندگی شما بخواهد متقابل شود. یک هدیه غافلگیرکننده، حتی یک چیز کوچک و احساسی، برای شریک زندگی شما معنی زیادی خواهد داشت.

جستجوی کمک

نداشتن رابطه عاشقانه و رمانتيك ممکن است برای بینندگان مشکل بزرگی به نظر نرسد، اما می‌تواند برای شریکی که احساس مهم بودن ندارد، به خود شک کند. ممکن است به نفع رابطه شما باشد که به دنبال کمک باشید.

با پزشک تماس بگیرید:

اگر کمبود عشق و علاقه شما ناشی از کاهش میل جنسی باشد، تماس با پزشک خانواده مفید خواهد بود. آنها می توانند به شما بگویند که این مسئله از کجا ناشی می شود، چه به دلیل تغییر هورمونی باشد یا فاصله احساسی. هر یک از این نتایج به شما کمک می کند تا به عنوان یک زوج تصمیم بگیرید که از آنجا به کجا بروید.

مشاوره:

 مشاوره ازدواج می تواند به زوج ها کمک کند تا به هم نزدیک شوند و به ریشه مسائلی که در رابطه خود دارند پی ببرند.

مقاله مرتبط: 30 ايده ديت خلاقانه براي زوج ها

از رهبری کردن نترسید

زنان اغلب رمانتيك بازي را به شریک زندگی خود می سپارند، اما شما هرگز نباید از پیشگامی بترسید. به دنبال راه‌هایی باشید که به همسرتان نشان دهید که به آن‌ها اهمیت می‌دهید تا او قدردانش باشد. به یاد داشته باشید، آنچه برای او عاشقانه است ممکن است برای شما رمانتیک نباشد. بردن او به مکان مورد علاقه دوران کودکی یا پذیرایی از او با یک هدیه غافلگیرکننده، هر دو راه های شیرینی برای نشان دادن توجه شما هستند. هنگامی که او می بیند که شما مسئولیت را در بخش رمانتيك ازدواج به عهده می گیرید، ممکن است به دنبال راه هایی برای پاسخگویی متقابل باشد.

مطلب پیشنهادی

داروهای ضد افسردگی و كاهش تمايل جنسي

مقابله با عوارض جنسی داروهای ضد افسردگی

از دست دادن میل جنسی و مشکلات در انجام ملاقات های صمیمی می تواند از …

اختلال تحريك نشدن جنسي زن در ازدواج

اختلال تحريك نشدن جنسی در زنان: تعریف، علائم، علل، درمان

در حالی که بسیاری از زنان اغلب متوجه می شوند که 100٪ مواقع با فعالیت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *