جذابيت فيزيكي
جذابيت فيزيكي شما و نامزدتان براي يكديگر نشانه داشتن يك زندگي خوب است.

6 نشانه جذابیت فیزیکی شما براي نامزدتان

هميشه فقط یک چهره از بین جمعیت برجسته است. علیرغم این واقعیت که ممکن است افراد زیادی داراي جذابیت فیزیکی در اتاق باشند، برای شما دشوار است که چشم خود را از این شخص خاص بردارید. به نظر نمی رسد دقیقاً انگشت خود را روی دلایل قرار دهید. با این حال، مطمئن هستید که یک نیروی بیولوژیکی یا انرژی فیزیکی شما را به سمت یک شخص خاص سوق می دهد. هیچ چیز مانند اولین جرقه بین شما و آن شخص جدید وجود ندارد.

جذابيت فیزیکی چیست؟

جذابیت فیزیکی یک علم است. این یک واکنش بین شیمی دو جسم است و به هر حال ما نمی توانیم کاری انجام دهیم تا آن را پنهان کنیم. بدون اینکه حتی یک کلمه گفته شود. می توانیم جذب هر شخص دیگری شویم.

جذابيت فيزيكي با جذابيت رمانتيك متفاوت است
Side view of a couple of teenagers dating and flirting falling in love looking each other lying on the floor in a port on vacations

جذابيت رمانتیک در مقابل جذابيت فیزیکی

هر دو جذابيت فیزیکی و رمانتیک در یک رابطه مناسب هستند. با این حال، مرز باریکی بین این دو جذابيت وجود دارد. ممکن است رابطه شخصی با شما یکی نباشد. با این حال، جذابیت عاشقانه در واقع هسته اصلی هر رابطه است. ممکن است بین برخی افراد جذابیت عاشقانه بیش از حدی وجود داشته باشد، در حالی که برخی دیگر به سختی آن را دارند.

در آغوش گرفتن، قرار شام، رد و بدل کردن هدایا، تعریف کردن از یکدیگر، گرفتن دست و بسیاری چیزهای شیرین دیگر، دقیقاً زیر مجموعه جذابیت عاشقانه یک رابطه قرار می گیرند.

وقتی صحبت از جذابیت فیزیکی به میان می‌آید، این موضوع بسیار تاثیرگذارتر است و شامل تمایل به رابطه جنسی با همسر است. تفاوت دیگر بین جذابيت جنسی و جذابيت فیزیکی این است که یک جذابيت فیزیکی معمولی بلافاصله احساس می شود. به همان سرعتی که به وجود آمد از بین می رود.

نشانه های آشکار جذابیت فیزیکی

برای درک نحوه عملکرد جذابيت فیزیکی، تنها چیزی که لازم است کمی شهود و ایده است که مردم وقتی در کنار کسی هستند که جذب او می شوند چگونه واکنش نشان می دهند. به این دلیل است که بیشتر ارتباطات بر اساس زبان بدن و نشانه های کمی از محبت است.

برای آسان‌تر دیدن نشانه‌های جذابیت فیزیکی بین شما و نامزدتان، در زیر رایج‌ترین نشانه هاي آن آورده شده است.

1. همیشه لبخند بزنید

هنگامی که نامزدتان برای شما جذاب است، ممکن است برای شما سخت باشد که لبخند خود را حفظ کنید. بودن در کنار اواحساس خوبی دارد. نگاهی که یک نفر به شما دارد خیلی بیشتر از کارهایش می گوید. اگر نامزدتان را مشاهده کنید که با لبخندي به شما نگاه می کند، نشانه آن است که شما را جذاب می بیند.

2. نیاز به لمس

یکی از بارزترین نشانه های جذابیت فیزیکی قوی بین دو نفر لمس کردن یکدیگر است. آن‌ها به دنبال بهانه‌ای برای لمس می‌گردند، که می‌تواند ضربه زدن به شانه یا پشت یا چیزی واضح‌تر مانند در آغوش گرفتن و بوسیدن باشد.

3. تماس چشمی

یکی دیگر از نشانه های جذابیت فیزیکی تماس چشمی طولانی مدت است. با این حال، استفاده از تماس چشمی باید به درستی انجام شود زیرا ممکن است به عنوان سردرگمی خوانده شود.

4. عصبی بودن

عرق کردن کف دست و عصبی بودن می تواند نشانه واضحی از جذابیت باشد. وقتی کسی را به نحوی جذاب می یابیم، ممکن است احساس ناامنی و اعتماد به نفس کمتری داشته باشیم. این ممکن است شامل بی قراری با دست، گذراندن دست در میان موها، بازی با تلفن همراه و غیره باشد.

5. زمزمه مکرر

زمزمه کردن در گوش می تواند نشانه ای از جذابیت فیزیکی همسرتان باشد. زوج‌هایی که جذب یکدیگر می‌شوند، همیشه نسبت به بقیه افراد به یکدیگر نزدیک‌تر می‌شوند، زیرا بیشتر از شیمی صمیمانه به اشتراک می‌گذارند.

6. حرکات آینه ای

گفته می شود که زوج هایی که شیمی عالی دارند مانند نسخه آینه ای از یکدیگر هستند. بنابراین، اگر متوجه شدید که شریک زندگی شما سعی می کند هر یک از عبارات و حرکات شما را تقلید کند، این نشانه واضحی است که او به سمت شما جذب شده است.

اهمیت جذابيت فیزیکی

ما همه نوع ارزیابی را در مورد نامزدمان انجام می دهیم، از جمله جذابیت فیزیکی او. برای اینکه بدانیم جذابیت فیزیکی بین دو نفر چقدر اهمیت دارد نکاتی را جمع آوری کردیم.

فقدان جذابیت منجر به کمبود محبت می شود

فقدان جذابيت فیزیکی می تواند منجر به کاهش محبت شود. محبت می تواند به صورت دست گرفتن، بوسیدن در آغوش کشیده شود. آیا ازدواج بدون جاذبه جسمانی می تواند دوام بیاورد؟ پاسخ یک نه بزرگ است.

فقدان جذابیت فیزیکی مساوی است با زندگی جنسی ضعیف

بسیاری از مردم اغلب این سوال را دارند که “آیا جذابیت فیزیکی در یک رابطه طولانی مدت مهم است؟” مطالعات نشان داده است که روابطی که فاقد جذابیت فیزیکی هستند، در نهایت زندگی جنسی بسیار ضعیف و غير رضایت بخشی دارند. مهم است که به یاد داشته باشید که جاذبه فیزیکی به طور قابل توجهی بر سطح صمیمیت فیزیکی و میل جنسی بین دو عاشق تأثیر می گذارد.

مقاله مرتبط: وقتی شریک زندگی شما نمی خواهد صمیمی باشد چه کاری باید انجام دهید؟

فقدان جذابيت فیزیکی مساوی است با عدم احترام

وقتی بین دو نفر هیچ جذابیتی وجود ندارد یا آنها نسبت به یکدیگر محبت ندارند، به احتمال زیاد به احساسات یکدیگر اهمیت نمی دهند یا برای نظر خود ارزش قائل نمی شوند، که ممکن است در را برای عدم احترام باز کند.

مطلب پیشنهادی

ايجاد مرزهای عاطفی در ازدواج

چگونه در ازدواج خود مرزهای عاطفی ایجاد کنید

مرزهای عاطفی محدودیت هایی هستند که شما برای انرژی و احساساتی که در یک رابطه …

باج‌گیری عاطفي

چگونه باج گیری عاطفی را بشناسیم و از خود محافظت کنیم

همه ما آن یک نفر را در زندگی خود داریم که همه دکمه های ما …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *