اشتياق براي رابطه زناشويي چيست
چند سال بعد از ازدواج ممكن است اشتياق اوليه براي رابطه جنسي با همسرتان را از دست بدهيد ولي براي حفظ ازدواج بايد راه هايي را به كار ببريد كه اشتياق همواره حفظ شود.

رابطه زناشويي پر اشتیاق چیست؟ 15 راه برای داشتن رابطه جنسی پرشور

اشتیاق ممکن است پس از چند ماه، سال‌ها آشنایی یا ازدواج پژمرده شود، خاموش شود، از بین برود و جذابیت خود را از دست بدهد. اما چرا وقتی راه هایی برای بازسازی چیزهای از دست رفته و اشتياق زندگی جنسی شما وجود دارد، اجازه دهید پژمرده شود؟

مهم نیست که چقدر با شریک زندگی خود بوده اید، صمیمیت در اتاق خواب نقطه مشترکی است که بیشتر روابط بر آن استوار است.

رابطه جنسی پرشور ابزاری است که می تواند میانجی و متعادل کننده هر رابطه باشد. عشق ورزی روابط را تقویت می کند و می توان به لذت با شریک زندگی دست یافت. فقدان آن دلیلی است که بیشتر روابط با شکست مواجه می‌شوند، زیرا هیچ عشق‌بازی شدید و پرشوری برای تقویت رابطه یا شریک‌هایی وجود ندارد که از پرشور بودن لذت می‌برند.

اما باربری نکنید شما می توانید یاد بگیرید که چگونه عشق پرشور ایجاد کنید و آنها را وادار کنید که برای بیشتر درخواست کنند بدون توجه به سن و غیره. وقتی می توانید رابطه جنسی پرشور وحشیانه ای داشته باشید، دلیلی ندارید که درگیر رابطه جنسي بد خسته کننده باشید.

رابطه جنسی پرشور چیست؟

داشتن رابطه جنسی وحشیانه کافی نیست، و ابتدا باید بفهمید که رابطه جنسی پرشور چیست.

رابطه جنسی پرشور دقیقاً آنگونه نیست که در فیلم ها نشان داده می شود. پرخاشگری، پاره شدن لباس ها، پرت کردن روی تخت، صدای جیر جیر مبلمان و همسرانی که آنقدر بلند ناله می کنند که مرد روی ماه می تواند آنها را بشنود.

این چیزها در فیلم ها اتفاق می افتد و نه در زندگی واقعی. کمتر دراماتیک و واقعی تر است اما بسیار پرشور است. پس، رابطه جنسی پرشور چیست؟

اشتیاق براي رابطه زناشويي باعث بقاي ازدواج شما مي شود.

روانشناس الین هتفیلد عشق پرشور را اینگونه توصیف می کند

  “وضعیت اشتیاق شدید برای اتحاد با دیگری”

برای اینکه بفهمیم رابطه جنسی پرشور چیست، باید اجزای آن را بشناسیم. این شامل احساسات بسیار قوی و شدید است، نوعی که باعث می شود شما بخواهید در حال حاضر در تخت با همسرتان باشید، بدن عرق کرده و داغ.

اين آن خواسته اي است که ما آن را به عنوان رابطه جنسی پرشور یا وحشی می دانیم. شور علاقه یا تمایل شدید به فعالیت، شیء یا مفهوم و در این مورد یک شخص است.

برای بیان واضح تر آنچه که رابطه جنسی پرشور است، می توان گفت که اشتیاق یک میل جنسی است به این معنی که باید با میل و احساسات جنسی زیادی همراه باشد.

اما به راحتی می توان شهوت اشتیاق را در یک رابطه اشتباه گرفت. شهوت همیشه در یک رابطه خوب نیست. اگر می خواهید به رابطه جنسی پرشور و دوست داشتنی برسید، باید بتوانید این دو احساس را از هم متمایز کنید.

تفاوت بین اشتیاق و شهوت در یک رابطه

وقتی کلمه “شور” را می شنوند، بیشتر مردم به رابطه بین دو عاشق فکر می کنند، در زیر ملافه، بدن هایی کاملاً هماهنگ با یکدیگر و داشتن رابطه جنسی شدید. وقتی به «شهوت» فکر می‌کنید، متوجه می‌شویم که به خواسته‌های منفی فکر می‌کنیم، اما شهوت نیز در یک رابطه، گاهی اوقات مشکلی ندارد.

تصور کنید چقدر جذاب می شود که شریک زندگی شما حتی پس از گذشت زمان زیادی از رابطه شما به شما علاقه داشته باشد؟

این ما را به این سؤال می‌اندازد که «آیا شهوت و اشتیاق در یک رابطه لازم است یا نه؟

شهوت و اشتیاق، اگرچه از نظر عواطف شبیه به هم هستند، اما در معانی متفاوت هستند.

برای اینکه بتوانید احساساتی را که احساس می کنید متمایز و شناسایی کنید، مهم است که آنها را به دقت درک کنید. احساسات طبیعی هستند، حتی احساسات شدید مانند خشم، شهوت، حسادت، اشتیاق.

بیایید بفهمیم که شهوت و اشتیاق چقدر متفاوت است:

همان طور که قبلاً گفته شد، اشتیاق عموماً به معنای علاقه شدید به یک فعالیت، شی یا مفهوم است. ما از این اصطلاح برای اشاره به اشیا، فعالیت ها و حتی افراد استفاده می کنیم. از سوی دیگر، شهوت میل شدید به رضایت است.

اشتیاق، شور و شوق شدید، عشق است و حتی می تواند مانند خشم، نفرت و غیره تیره باشد. اشتیاق به احساسات شدید عشق جنسی نیز مربوط می شود. به عنوان مثال، اگر بگوییم یکی عاشق پرشور است، او یک شریک مشتاق است، کسی که در مورد شریک زندگی خود و لذت های او برای رضایت هر دو طرف هیجان زده است.

از سوی دیگر، شهوت با آرزوهای قوی که نیاز به برآورده شدن فوری دارند، مرز دارد. شهوت می تواند به سمت کسی، یک مفهوم یا یک شی نیز باشد.

اگر یکی از روی شهوت در یک رابطه عمل کند، بیشتر اوقات از عشق و توجه به احساسات دیگری خالی است. همچنین فاقد شور و شوق واقعی است.

این یک گرسنگی خودخواهانه است که باید برطرف شود، و در حالی که گاهی اوقات می توانید شریک زندگی خود را هوس کنید و بخواهید که او میل جنسی شما را برآورده کند، شهوت خودخواهانه است و خودخواهی در رابطه ای که بر اساس عشق ساخته شده است رشد نمی کند.

اشتیاق یک هیجان برای شریک زندگی است که در آن به طور مساوی برای خود و شریک زندگی خود فکر می کنید.

شهوت بیشتر به معنای لذت بردن از خود است، در حالی که اشتیاق کمتر به خود و بیشتر مربوط به شریک زندگی شماست.

چگونه رابطه جنسی و عشق ورزی پرشور و شدید داشته باشیم

هر روز اینترنت مملو از سوالاتی در مورد رابطه جنسی است.

چگونه رابطه جنسی پرشور داشته باشیم؟ چطور با اشتیاق عشقبازی کنم؟ می توانم اشتیاق را در رابطه خود بازگردانم؟ چگونه شریک زندگی خود را راضی کنم؟ چگونه می توانم یک عاشق پرشور و خیلی چیزهای دیگر شوم؟

سوالات مختلف همه به دنبال یک چیز هستند. پاسخ به سوالات و شکایات همیشه پرسیده می شود و برای بیشتر روابط برای زندگی و تحمل آزمون زمان مهم است.

همانطور که قبلاً گفته شد، نوع رابطه جنسی پرشور شما در فیلم ها در زندگی واقعی یکسان نیست، بنابراین چنین انتظاراتی نداشته باشید زیرا فقط ناامید خواهید شد.

در زیر راه هایی برای تقویت اشتیاق در رابطه و داشتن رابطه جنسی شدید با معشوق آورده شده است.

1. یاد بگیرید چگونه خود را دوست داشته باشید

اگر خودتان را دوست نداشته باشید، نمی توانید عشق را به کسی بدهید. نیازمندان خودشان را دوست ندارند. آنها ارزش خود، امنیت و عشق به خود را بر اساس شریک زندگی خود و نحوه رفتار او با خودشان قرار می دهند.

اگر فقط برای اینکه احساس خوبی نسبت به خود داشته باشید، تقاضای رابطه جنسی داشته باشید، دیر یا زود شریک زندگی خود را نادیده خواهید گرفت و شانس رابطه جنسی و رابطه پرشور را از بین خواهید برد. خودتان را دوست داشته باشید، برای خود ارزش قائل باشید، اعتماد به نفس خود را تقویت کنید، و چگونه این کار را انجام می دهید؟

هر روز آگاهانه خود را انتخاب کنید، با احترام، سخاوت و نهایت دقت با خود به گونه ای رفتار کنید که دوست خوبی خواهید بود. داشتن رابطه جنسی پرشور و داغ وسیله ای برای تأیید خود نیست، بلکه وسیله ای برای ابراز عشقی است که نسبت به شریک زندگی خود احساس می کنید.

  2. در همه جاي خانه رابطه جنسی داشته باشید

بیشتر زوج‌ها رابطه جنسی را برای اتاق خواب‌ها رزرو می‌کنند، و خوب، شما می‌دانید که چقدر این کار می‌تواند کسل‌کننده باشد، بنابراین در اینجا خلاق باشید و شیطنت کنید. رابطه جنسي را به اتاق نشیمن ببرید، یک پيش نوازي اجرا کنید و روی مبل رابطه جنسی وحشیانه داشته باشید.

حمام شما می تواند جايي جدید برای شما و شریک زندگی تان باشد، پیشخوان آشپزخانه یا یک میز محکم در خانه را فراموش نکنید.

تغییرات در فضای جنسی شما را برانگیخته می‌کند و شور و اشتیاق را برای مدت طولانی حفظ می‌کند.

3. خودجوش باشید

خودانگیختگی راه خوبی برای تقویت اشتیاق در زندگی جنسی شماست. گاهی اوقات رابطه جنسی فقط به این دلیل کسل کننده می شود که می دانید باید رابطه جنسی داشته باشید.

منتظر نباشید، به دنبال این باشید که چه کسی می تواند به اندازه کافی جسور باشد که اولین حرکت را انجام دهد زیرا این منجر به رابطه جنسی اولیه می شود و این همیشه خسته کننده است. در عوض، غافلگیری ها را در نظر بگیرید و خودجوش باشید.

در حین آشپزی آنها را پنهان کنید، در حمام شرکت کنید و رابطه جنسی با دوش بخار داشته باشید، بین پخش فیلم یا مسابقه فوتبال در تلویزیون یک کار شگفت انگیز انجام دهید. این چیزها اگرچه ساده هستند، اما به رابطه جنسی کمک می کنند و به شما اجازه می دهند خودجوش باشید.

  4. با شریک زندگی خود در سطح عاطفی عمیق تری ارتباط برقرار کنید

زمانی را به شریک زندگی خود اختصاص دهید تا هر دوی شما با هم ارتباط برقرار کنید تا در مورد یکدیگر بیشتر بدانید زیرا هر روز روز جدیدی است برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شریک زندگی خود و همچنین سرگرمی با آنها.

همانطور که رابطه با گذشت زمان رشد می کند، زوج ها با یکدیگر راحت تر می شوند و چیزی را تجربه می کنند که ما آن را عشق دلسوزانه می نامیم.

اگر دیگر زمانی را برای لذت بردن از همراهی یکدیگر اختصاص ندهید، اگر از برقراری ارتباط با شریک زندگی خود، یادگیری، تفریح، اشتراک گذاری و رشد با هم صرف نظر کنید، نمی توانید یک زندگی جنسی پرشور و شدید داشته باشید.

شب ها یا روزهای قرار دو نفري با همسر را ایجاد کنید، هر کدام که برای هر دوی شما مفید است. ارتباط با شریک زندگی خود در سطح عاطفی عمیق تر و آسیب پذیر نه تنها برای بخش های جنسی بلکه برای بخش های عاطفی رابطه شما حیاتی است.

5. محیط فضای جنسی شما اهمیت دارد

از حواس پنجگانه خود استفاده کنید تا اطمینان حاصل کنید که فضای اتاق خواب یا هر جایی که استفاده می شود درجه یک است.

اول از همه، شریک زندگی شما قدردان تلاش ها خواهد بود و می تواند منجر به احساسات شدید و رابطه جنسی پرشور و وحشی شود. مطمئن شوید که مکانی که می خواهید رابطه جنسی داشته باشید واقعاً جذاب باشد.

چگونه می توان حواس پنج گانه برای رابطه جنسی را برانگیخت

حواس پنج گانه را برانگیخته کنید تا شما و شریک زندگیتان بتوانید در رابطه جنسی پرشور شدید شرکت کنید.

شمع روشن کنید، آن چراغ های قرمز جذاب را در همه جا روشن كنيد تا چشمان آنها را به خود جلب کند.

یک شمع معطر، ترجیحاً اسطوخودوس، برای جذب بینی آنها تهیه کنید.

یک لیست پخش جنسی از انتخاب خود و همسرتان ایجاد کنید اما مطمئن شوید که موسیقی پس‌زمینه است.

شما می توانید در حین تلاش برای جلب سلیقه آنها خلاق باشید. شکلات ها، توت فرنگی ها، انگورها، بستنی ها، چشیدن پوست شور شریک زندگی تان یک مشکل جدی است.

رابطه جنسی پرشور در تماس است. بدن آنها را به آرامی، با میل شدید، ارادت به لذت و عشق کاوش کنید. به من اعتماد کنید وقتی می گویم این روز پیچیدن انگشتان پا، رابطه جنسی شدید و اوج های متعدد است.

6. پوزیشن های جنسی جدید را امتحان کنید

از نقش های سنتی فاصله بگیرید، در مورد موقعیت هایی که استفاده می کنید خلاق باشید. پوزیشن‌ها را بخوانید و پوزیشن‌های جنسی جدید را امتحان کنید، زیرا پوزیشن‌های زیادی وجود دارد و نه فقط یک مدل معمولی.

ذهنی باز داشته باشید زیرا پوزیشن‌های مختلف جنسي، رابطه جنسی را شدیدتر می‌کند، و هیجان امتحان کردن پوزیشن‌های جنسی جدید برای تقویت زندگی جنسی شما می‌تواند سرگرم‌کننده باشد، زیرا ما به عنوان انسان دوست داریم کشف کنیم.

7. مانند یک مکان جدید، شریک زندگی خود را کاوش کنید

وقتی به مکانی می روید که هرگز نرفته اید، وقت خود را برای لذت بردن از آن مکان صرف می کنید.

شما به چیزهایی که قبلاً ندیده اید چشم می بندید، در کل از کاوش در مناطق جدید هیجان زده می شوید. این دقیقاً همان روشی است که باید هر بار که می خواهید رابطه جنسی داشته باشید، با شریک زندگی خود رفتار کنید.

شما می توانید از مناطق کشف نشده ای که کاوش نکرده اید شگفت زده شوید، هر اینچ از بدن آنها را کاوش کنید. از زبان خود استفاده کنید، با دستان خود جادو بسازید، از نقاط لذتی که قبلاً از دست داده اید یا نمی دانستید شگفت زده شوید.

8. با شریک زندگی خود راحت باشید

بی دست و پا بودن اولین رابطه جنسی را به خاطر دارید؟ خجالتی؟ عجله برای لباس پوشیدن؟ تنش و فشار به این دلیل که شما راحت نیستید؟

این دلیلی است که اکثر مردم می گویند: “اولین بار من بد بود” مشکل در ناراحتی آنهاست، نه شاید در رابطه جنسی. و این می تواند برای روابط طولانی مدت نیز صدق کند. اگر آنطور که باید با همسرتان راحت نیستید، دوباره مثل اولین بار خواهد بود.

بهترین رابطه جنسی زمانی اتفاق می افتد که با کسی باشیم که با او راحت هستیم. بنابراین، خود را راحت کنید، شریک زندگی خود را راحت کنید، اتاق را راحت کنید، و از شر هر گونه اضطراب جنسی خلاص شوید، تا بتوانید رابطه جنسی پرشوری را که شایسته آن هستید تجربه کنید.

  9.برای ایجاد امنیت جنسی برای شریک زندگی خود ارزش قائل شوید

ایمنی جنسی حالتی است که در آن مرزهای جسمی و روانی افراد حفظ و رعایت می شود.

شما باید یاد بگیرید که برای شریک زندگی خود ارزش قائل شوید و آن را دوست داشته باشید تا یک رابطه سالم و عاشقانه ایجاد کنید که به نوبه خود اشتیاق مورد نیاز رابطه و زندگی جنسی شما را ایجاد می کند.

با شریک زندگی خود آسیب پذیر باشید و اجازه ندهید ترس شما را از ایجاد صمیمیت، رابطه و زندگی جنسی که هر دوی شما شایسته آن هستید باز دارد.

وقتی فهمیدید که برای شریک زندگیتان مهم و ارزشمند هستید، می توانید در اتاق خواب احساس راحتی کنید و احساس امنیت کنید زیرا می دانید که شریک زندگی تان به شما احترام می گذارد و برای شما ارزش قائل هستند.

شما نیز به نوبه خود، برای آزمایش با شریک زندگی خود در مورد میل جنسی خود بازتر خواهید بود و بالعکس. اعتماد به نفس شما در رابطه افزایش می یابد و فعالیت در اتاق خواب در نتیجه فعالیت بیرون از ملحفه است.

وقتي که کسی ما را همانطور که واقعا هستیم می بیند و می پذیرد برای افزایش صمیمیت کافی است و صمیمیت منجر به یک زندگی جنسی و رابطه ای پر از اشتیاق می شود.

10. در رابطه جنسي با همسرتان ناله هاي ناشي از لذت داشته باشيد

اغلب اوقات لب هایمان را گاز می گیریم تا ناله ها از لب هایمان خارج نشود و همسایه ها را اذیت نکنند. شما می ترسید که ناله های شما مانند ناله های فیلم های مستهجن باشد، خیلی خجالت آور است، یا شاید با شریک زندگی یا ناله های خود به اندازه کافی راحت نباشید، اما صداهای جنسی تأثیر مثبتی بر شریک زندگی شما دارد. بگذارید بدانند از هر کاری که انجام می دهند لذت می برید.

گاهی اوقات سر خود را به عقب پرتاب کنید و آن ناله را برای شریک زندگی خود بیرون بیاورید، ضرری ندارد، اما اگر ناله کردن برایتان دشوار است، می توانید یاد بگیرید که چگونه صداهای جنسی ایجاد کنید، با شریک زندگی خود به هم نزدیک شوید تا شدت رابطه جنسی را افزایش دهید.

11. از روال معمول خود خارج شوید و جدید بودن را امتحان كنيد

دلیلی که بیشتر رابطه ها از هم پاشیده می شوند، عدم تازگی است. آنها به روتین اجازه می دهند اشتیاق را از بین ببرد و این بر زندگی جنسی آنها تأثیر منفی می گذارد.

برای داشتن رابطه جنسی پرشور با شریک زندگی خود باید از شر چک کردن های معمول خلاص شوید، زیرا رابطه شما تنها در صورتی شکوفا می شود که شما و همسرتان برای رشد و یادگیری در رابطه خود تلاش آگاهانه داشته باشید.

رابطه خسته کننده منجر به رابطه جنسی خسته کننده می شود و رابطه جنسی خسته کننده منجر به رابطه جنسی بد می شود که می تواند یک رابطه را از بین ببرد. هرگز از رشد، یادگیری و تغییر دست نکشید، زیرا در این راه، همیشه سطحی از رمز و راز وجود دارد، و اینجاست که تازگی نهفته است.

12. رابطه جنسي دهانی را امتحان کنید

تعجب آور است که بدانید برخی از زوج ها رابطه جنسی دهانی را از زندگی جنسی خود حذف می کنند زیرا رابطه جنسی دهانی کار است و انجام چنین تلاش اضافی برای همه مناسب نیست. حتی لازم نیست هر روز این کار را انجام دهید. دو بار در هفته برای حفظ جذابيت مفید است.

بیاموزید که چگونه به صورت دهانی از شریک زندگی خود لذت ببرید، پایین بیایید و از زبان خود استفاده کنید و شریک زندگی خود را به انجام همین کار تشویق کنید.

13. همیشه روی شریک زندگی خود تمرکز کنید

فقط به منظور اوج و به پایان رساندن رابطه جنسی عجله نداشته باشید. برخی از افراد مانند یک کار روزمره رابطه جنسی دارند و اگر می خواهید یک زندگی جنسی پرشور داشته باشید هرگز نباید اینگونه باشد.

از نظر ذهنی همانطور که از نظر جسمی هستید حضور داشته باشید. روی شریک زندگی خود و کاری که انجام می دهید تمرکز کنید.

14. نحوه درخواست رابطه جنسی را بدانید

بیشتر مردم از شریک زندگی خود انتظار دارند که بداند چه زمانی به رابطه جنسی نیاز دارند یا هوس می کنند. این فرض که شریک زندگی شما می داند که شما چه می خواهید، یک فریب است و مشکلاتی را برای رابطه شما ایجاد می کند.

می خواهید رابطه جنسی داشته باشید؟ به شریک خود بگویید.

مقاله مرتبط: راهنماي حل مشكل ازدواج بدون رابطه جنسي

تا زمانی که یاد نگیرید که چگونه از شریک زندگی خود درخواست رابطه جنسی کنید، می توانید از شریک زندگی خود احساس نارضایتی کنید.

همچنین، روزهایی که نمی خواهید رابطه جنسی داشته باشید، به جای اینکه خودتان را مجبور کنید فقط برای جلب رضایت شریک زندگی خود و بعدا پشیمان شوید یا اینکه شریک زندگی تان احساس کند کار اشتباهی انجام داده است، فقط یاد بگیرید که چگونه به رابطه جنسی و همسرتان نه بگویید.

15. عشق کلید داشتن یک زندگی جنسی پرشور است

بدون عشق، موارد فوق نمی توانند وجود داشته باشند و این باعث می شود که عشق چاشنی رابطه جنسی شدید باشد.

مطلب پیشنهادی

ايجاد مرزهای عاطفی در ازدواج

چگونه در ازدواج خود مرزهای عاطفی ایجاد کنید

مرزهای عاطفی محدودیت هایی هستند که شما برای انرژی و احساساتی که در یک رابطه …

باج‌گیری عاطفي

چگونه باج گیری عاطفی را بشناسیم و از خود محافظت کنیم

همه ما آن یک نفر را در زندگی خود داریم که همه دکمه های ما …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *