12 نكته براي راضي نگه داشتن جنسي شوهر
در اين مقاله به شما كمك مي كنيم با راه هايي براي راضي نگه داشتن جنسي شوهر آشنا شويد.

12 نکته در مورد راضی نگه داشتن جنسي شوهر

چه تازه ازدواج کرده باشید یا سالها پيش، زندگی زناشویی بدون شک می تواند شما را تحت فشار قرار دهد تا ارتباط را تازه نگه دارید و شوهرتان را از نظر جنسی راضی نگه دارید.

به هر حال، این راز یک ازدواج سالم و شاد است (حداقل یکی از آنهاست!.)

سوال اصلی اینجاست که چگونه شوهر را از نظر جسمی راضی کنیم؟ هر چند روی آن استرس نداشته باشید.

مهم نیست که در چه مرحله ای از ازدواج هستید، اگر به دنبال راه های جدید و عالی برای ایجاد احساس خوب و رضایت جنسی به همسرتان هستید، به شما کمک می کنیم. ما راه‌هایی (چه مرسوم و چه غیر متعارف) برای پاسخ به سؤال شما به اشتراک می‌گذاریم، «چگونه شوهرم را از نظر جنسی راضی نگه دارم؟»

مقاله مرتبط: ايده هاي پیش نوازي در رابطه جنسي

12 نکته در مورد اینکه چگونه شوهرتان را از نظر جنسی راضی نگه دارید

بیشتر زنان مدام به این فکر می کنند که چگونه بعد از ازدواج همسر خود را در رختخواب راضی کنند. ممکن است این یک چیز ساده به نظر برسد، اما برای رضایت جنسی شوهر بعد از ازدواج، تلاش خیلی بیشتر از آن چیزی که فکر می کنید لازم است.

برای راحتی شما، در اینجا چند نکته و ترفند وجود دارد که می توانید سعی کنید همسرتان را از نظر جنسی راضی نگه دارید.

1. از او تعریف کنید

رابطه جنسی عمدتاً یک عمل فیزیکی است، اما همچنان می توانید با استفاده از کلمات خود شوهر خود را راضی کنید. کاری را انجام دهید که ممکن است مدتی انجام نداده باشید، مانند تعریف کردن از او، به خصوص در مورد بدن، توانایی ها یا قدرت جنسی او.

سخنان تأیید و تشویق شما مطمئناً او را خوشحال خواهد كرد.

2. او را لمس کنید

لمس فوق العاده قدرتمند است. در جایی که کلمات شکست می خورند، از حس لامسه خود استفاده کنید، و اگر شوهرتان را از همه جهات لمس كنيد – به معنای واقعی کلمه – مطمئن خواهید بود که از نظر جنسی او را راضی نگه داشته ايد!

برای برخی از مردان، لمس کردن تنها راه است.

با یادگیری در مورد نواحی تحریک‌پذیر همسرتان و روش‌های رضایت‌بخش برای لمس آن‌ها، همه چیز را یک قدم جلوتر بردارید، و از راه‌های بیشتری به نقطه‌ی شیرین خواهید رسید.

می‌توانید بسیاری از قسمت‌های بدن او را لمس کنید که در واقع براي او در طوفانی از احساسات به ارمغان می‌آورد و باعث می‌شود که او احساس دلخواه بودن کند، راهی تضمینی برای راضی نگه داشتن هر شوهری از نظر جنسی.

3. لبخند بزنید

عشق ورزیدن با شوهرتان هرگز و هرگز نباید به یک کار طاقت فرسا تبدیل شود. زمانی که با او رفتاري مي کنید، برای مدت طولانی در ذهن او باقی خواهد ماند.

رابطه جنسي یک هدیه است. قرار است بین شما و شوهرتان تقسیم شود.

شما به دلیلی با شوهرتان ازدواج کرده اید و به همین دلیل دلیلی وجود ندارد که وقتی با او هستید و عشق می کنید لبخند نزنید.

وقتی لبخند می زنید، به شوهرتان نشان می دهد که از وقت گرانبهای با او لذت می برید و هیچ جای دیگری در دنیا وجود ندارد که ترجیح دهید. مي خواهيد در آغوش او باشید.

وقتی او احساس می کند که از او لذت می برید، مطمئناً شوهرتان را از نظر جنسی راضی نگه می دارید.

4. خودجوش باشید

کمی خودانگیختگی در اتاق خواب می تواند به جذاب نگه داشتن همه چیز در مورد شوهرتان کمک کند. حتی بهترین ازدواج‌ها نیز باید با دوره‌های بی‌انگيزگي گاه به گاه کنار بیایند، اما اگر به آن بپردازید، در کوتاه‌مدت آن را حل خواهید کرد.

اگر با هم در اینترنت کمی جستجو کنید، می توانید انواع پوزیشن ها یا استراتژی های جنسی را پیدا کنید که شاید هنوز آنها را امتحان نکرده باشید.

5. یک رابطه سریع داشته باشید

ممکن است قبل از رفتن هر دوی شما به محل کار، یک رابطه سریع به شما پیشنهاد کنیم؟

اگر شما زوجی هستید که هر دو صبح زود شروع می کنند و تنها زمانی که برای گذراندن با یکدیگر بعد از کار است، ممکن است صبح زود این رابطه جنسي را انجام دهد. یک رابطه سریع صبح هر دوی شما را به سمت یک روز خوب سوق می دهد و همه چیز را در اتاق خواب زنده نگه می دارد.

این یک واقعیت ثابت شده است که زوج هایی که صبح ها رابطه جنسی دارند در محل کار بازدهی بیشتری دارند و استرس کمتری دارند!

شما نه تنها به شوهرتان کمک می‌کنید که از نظر جنسی رضایت داشته باشد، بلکه اين كار به هر دوی شما کمک می‌کنید تا در بقیه روز احساس خوبی داشته باشید.

اتفاقی که به عنوان یک رابطه سریع در صبح رخ داد ممکن است در طول شب به یک زمان کاملاً صمیمی و جنسي با شوهرتان تبدیل شود.

ما می گوییم این یک برد برای هر دوی شماست!

6. اجازه دهید او راه را رهبری کند

در درون هر مردی یک حس ذاتی نیاز به قهرمان یا «رهبر» بودن وجود دارد.

پس چرا امشب به این جنبه دست نزنید؟

بانوی اصلی او شوید اما اجازه دهید او راه را رهبری کند. برای شوهر این می تواند از نظر جنسی رضایت بخش باشد که زن خود را طوری به اوج برساند که فقط او بلد باشد.

این نکته را می توان در خارج از اتاق خواب نیز اعمال کرد. وقتی به شوهرتان اجازه می دهید راه را رهبری کند، احساس خوبی در درون او ایجاد می کند و نشان می دهد که چقدر به او اعتماد دارید. این نشان می دهد که چقدر به او که مرد خانه است احترام می گذارید.

فقط مطمئن شوید که گهگاه نقش‌ها را نیز برعکس می‌کنید تا همه چیز را متعادل نگه دارید!

7. برای “دوست داشتن” وقت بگذارید

اگر زمانی را برای «دوست داشتن» اختصاص دهید، اين كار به شما کمک خواهد کرد. چه هر دو شلوغ یا خسته باشید، باید زمان خود را برای صمیمیت مقدس تلقی کنید.

یادت هست اولین روزهاي ازدواجتان چه كرديد؟ احتمالاً یک هفته را بدون داشتن رابطه جنسی روزانه نگذرانده اید.

اگر هر دو سرتان شلوغ است، برای عشق ورزیدن وقت بگذارید، حتی اگر همان طور که در بالا توصیه شد، فقط یکسری باشد (فراموش نکنید که رابطه جنسی هم شما را آرام و هم خواب آلود می کند. بنابراین، اگر صبح وقت ندارید، کمی فضا را خالی کنید. برای آن در عصر).

لطفاً آن را در تقویم خود قرار دهید و هنگامی که انجام دادید، مطمئن شوید که حواس‌پرتی وجود ندارد که این زمان را از شما بگیرد. نیازهای جنسی شوهرتان را در اولویت قرار دهید، و او مطمئن خواهد شد که شما در راس برنامه او هستید!

براي راضي نگه داشتن شوهر بايد خلاق باشيد.

8. چیزهای جدید را آزمایش کنید

بهترین کار این است که تنوع در رابطه جنسی را حفظ کنید زیرا زندگی جنسی شما را لذت بخش می کند. شما می توانید آنقدر که می خواهید خلاق باشید. شما می توانید چیزهای زیادی را امتحان کنید، از جمله موقعیت های جدید، بازی ها، نقش آفرینی و غیره.

رابطه جنسي را به عنوان یک فعالیت سالم و هیجان انگیز در نظر بگیرید که می تواند به شما و همسرتان کمک کند تا بر خستگی جنسی غلبه کنید و آن را سرگرم کننده کنید. وقتی زوج‌ها سعی می‌کنند کارهای جدید و متفاوتی از نظر جنسی انجام دهند، اغلب تجربه‌ای باورنکردنی‌تر از قبل دارند.

اگر آنقدر جسور و راحت نیستید، می توانید قدم های کوچک بردارید. موقعیت های جدید را امتحان کنید یا به یک مکان جدید بروید. هر چیز جدیدی می تواند زندگی جنسی شما را چاشنی کند و به شما کمک کند همسرتان را از نظر جنسی راضی نگه دارید.

9. تعدادی وسایل را بگنجانید

وسايل جنسی برای تقویت زندگی جنسی شما بازی را تغییر می دهند. آن‌ها می‌توانند چندین سطح تحریک را فراهم کنند که باعث می‌شود شما بیشتر برانگیخته شوید. می‌توانید از چشم‌بند یا وسايل ديگر در روال جنسی خود استفاده کنید تا آن را بهتر کنید.

10. در مورد آنچه برای شما مفید است صحبت کنید

براي اکثر زوج ها در مورد رابطه جنسی بیان آنچه می خواهند و آنچه که نمی خواهند سخت است. اگر قرار نیست به طور منظم در مورد رابطه جنسی صحبت کنید، ممکن است هرگز ندانيد که چگونه شوهر خود را از نظر جنسی راضی کنید.

صادق باشید و از او بپرسید که چه چیزی را دوست دارد، چه چیزی را دوست ندارد. همچنین، به اشتراک بگذارید که چه چیزی برای شما مفید است و چگونه می توانید به لذت جنسی متقابل دست پیدا کنید.

اگر مطمئن نیستید، می‌توانید قبل از شروع این بحث، فهرستی تهیه کنید تا کارها درست شود.

11. از او در مورد خیالاتش بپرسید

اگر فکر می‌کنید بعد از ازدواج دچار مشکل جنسی شده‌اید، بحث در مورد خیال‌پردازی‌ها می‌تواند به شما کمک کند بعد از ازدواج همسرتان را از نظر جنسی راضی کنید.

با این حال، قبل از بحث در مورد فانتزی ها، لطفا مطمئن شوید که هر دو راحت هستید و جایی برای قضاوت وجود ندارد. می‌توانید با ساده‌ترین آنها شروع کنید و اگر برای شما هم جواب داد، جلو بروید.

شما همچنین می توانید فانتزی های خود را به اشتراک بگذارید و یک مورد مشترک برای شروع پیدا کنید،

12. به یک درمانگر جنسی مراجعه کنید

اگر فکر می کنید در رابطه جنسی خود با مشکل روبرو هستید، باید به یک متخصص جنسی مراجعه کنید. اگر چند ایده را امتحان کرده اید و هنوز اشتياق رابطه جنسی را احساس نمی کنید، بهتر است از یک متخصص مشاوره بگیرید.

یک درمانگر جنسی با پرسیدن چند سوال معمولی، هسته مشکل را شناسایی می کند و به شما کمک می کند تا بر هر چالشی که ممکن است در زندگی جنسی خود با آن مواجه شوید غلبه کنید.

نتیجه گيري

اگر دائماً نگران این هستید که چگونه شوهرتان را از نظر جسمی راضی کنید نکات ذکر شده در بالا می تواند به شما در یافتن راه درست کمک کند.

اطمینان حاصل کنید که ارتباط در رابطه با رابطه جنسی بین شما و شریک زندگیتان واضح است، زیرا ارتباط همیشه کلید حل هر مشکلی است. کمی به خود زمان بدهید و رابطه جنسی منظم را تمرین کنید تا بهتر شوید.

مطلب پیشنهادی

جذابیت عاشقانه

معني جذابیت عاشقانه چيست؟

وقتی به جذابیت عاشقانه فکر می‌کنید. ممکن است به کمدی‌های عاشقانه یا قصه‌های پریانی فکر …

هفت موردي كه هرگز نبايد در واژن خود قرار دهيد.

هفت چیزی که هرگز نباید در واژن قرار دهید

به احتمال زیاد، هر زني در این سیاره می‌داند که دوش واژينال گرفتن می‌تواند به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *