چگونه موهای ناحیه تناسلي را كامل اصلاح كنيم
در اين مقاله مي خواهيم در مورد يكي از اصول اوليه بهداشت شخصي يعني اصلاح موهای ناحیه تناسلي صحبت كنيم.

چگونه موهای ناحیه تناسلي را به طور کامل اصلاح کنیم (زنان)

به دنبال خلاص شدن از شر موهای خود در آن پایین هستید؟ ما به شما كمك مي كنيم! برخی از افراد وقتی کاملاً موهاي ناحيه تناسلي خود را مي تراشند، به خصوص زمانی که لباس شنا می پوشند، احساس اعتماد به نفس بالایی دارند. خوشبختانه، تراشیدن تمیزموهای ناحيه تناسلي آسان‌تر از آن چیزی است که فکر می‌کنید، و می‌توانید نتایج فوق‌العاده‌ای را در خانه خود به دست آورید. ما شما را از طریق همه چیزهایی که باید بدانید راهنمایی می کنیم. بیشتر بخوانید!

اصلاح برزیلی چیست؟

اصلاح برزیلی زمانی است که تمام موهای ناحیه تناسلی خود را اصلاح می کنید. انجام این کار هیچ خطری برای سلامتی ندارد، تا زمانی که با یک تیغ جدید به صورت بهداشتی انجام شود.

قسمت

1

تراشیدن  موهاي ناحيه تناسل

مرحله 1 تصمیم بگیرید که می خواهید موهای ناحیه تناسلی شما چگونه باشد.

تصمیم بگیرید که می خواهید موهای ناحیه تناسلی شما چگونه باشد. گزینه ای را انتخاب کنید که بهترین احساس را در شما ایجاد می کند. شما چند گزینه دارید:

همه را اصلاح کنید تراشیدن موهای شما (که به آن “تراش برزیلی” نیز گفته می شود) هیچ خطری برای سلامتی ندارد تا زمانی که این کار را به طور بهداشتی انجام دهید، از یک تیغ جدید استفاده کنید، پس از اصلاح از یک ضد عفونی کننده استفاده کنید.

از شابلون استفاده کنید. شما یک استنسیل، مانند یک قلب کوچک، روی ناحیه تناسلي خود قرار می دهید. سپس، اطراف شابلون را بتراشید تا قسمتی از مو را با شکلی سرگرم کننده روی ناحیه شرمگاهی خود باقی بگذارید.

 موهای ناحیه تناسلي را مي توانيد به راحتي در خانه اصلاح كنيد.

مرحله 2 موهای ناحیه تناسلی خود را به اندازه (6 میلی متر) کوتاه کنید.

2

موهای ناحیه تناسلی خود را به اندازه 1/4 اینچ (6 میلی متر) کوتاه کنید.  برای كوتاه كردن، موها را به سمت خود بکشید و بعد آنها را ببرید. لازم نیست همه چیز یکنواخت باشد، فقط باید کوتاه باشد.

مرحله 3 موهایتان را نرم کنید…

3

با دوش گرفتن موهای خود را نرم کنید. همچنین می توانید قبل از اینکه زیر دوش بایستید و ناحیه مورد نظر را اصلاح کنید، مدتی در وان غوطه ور شوید. نرم شدن فولیکول ها باعث می شود موها در اولین دور زدن راحت تر تراشیده شوند. اگر می‌خواهید ناحیه مورد نظر را بشویید، قبل از شروع اصلاح، آن را تمیز کنید تا بعداً پوست در معرض پوستتان تحریک نشود.

اگر دور از حمام هستید، یک دستمال مرطوب بردارید و آن را به مدت 5 تا 10 دقیقه روی آن ناحیه بگذارید. . همین اثر را می توان از این نیز به دست آورد.

مرحله 4 لایه برداری …

احتمالاً با افراد یا مکان‌هایی برخورد خواهید کرد که به شما می‌گویند کف کنید، اصلاح کنید و لایه‌برداری کنید – به این ترتیب. اما اگر می خواهید یک متخصص اصلاح ناحيه تناسليي باشید (و چه کسی نمی خواهد؟!)، قبل و بعد از آن لایه برداری کنید. این کار موهای شما را در یک جهت تراز می کند و کار تیغ شما را ده برابر آسان تر می کند. همچنین پوست مرده اضافی را از بین می برد و تیغ شما را آزاد می کند تا حتی بیشتر به ریشه مو نزدیک شود.

فقط برای این قسمت از لایه برداری معمولی دوش خود استفاده کنید. با استفاده از ليف خود مي توانيد اين كار را انجام دهيد.

مرحله 5 منطقه را خیس کنید…

محل را با آب گرم دوش و ژل اصلاح صاف روی آن خیس کنید. این قسمت ضروری است. هرگز بدون نوعی روان کننده اصلاح نکنید. اگر از کرم موبر استفاده نکنید، خود را در میان یک آشفتگی قرمز، ناهموار و غیرجذاب خواهید دید. هیچ کس آن را نمی خواهد.

بهتر است از کرم اصلاح بدون عطر که برای ناحیه تناسلي طراحی شده است استفاده کنید. اگر پوست حساسی دارید، قبل از اینکه آن را به طور کامل بمالید، یک ناحیه را آزمایش کنید. هر چند وقت یکبار افراد دچار واکنش های آلرژیک می شوند.

یک ژل دوش شفاف و بدون کف بخرید تا بتوانید در حین اصلاح ببینید چه کار می کنید.

مرحله 6 تیغ جدید را خیس کنید.

به طور خلاصه یک تیغ جدید خیس کنید. هرچه تعداد تیغه ها بیشتر باشد، بهتر است — هر چه تعداد آن کمتر باشد (و هر چه قدیمی تر باشد)، تعداد دفعات بیشتری باید به آن ناحیه بروید (و این شامل زمان صرف شده برای استفاده مجدد از کرم موبر نمی شود).

اگر از تیغ خود به خوبی مراقبت می کنید، می توانید مجدداً استفاده کنید، اما ترجیحاً هر بار از یک تیغ یکبار مصرف جدید استفاده کنید. مطمئن شوید که بعد از اتمام کار آن را بشویید، اما آن را خیس نگذارید – آب فلز تیغه ها را فرسایش می دهد و آنها را کدر و ضعیف می کند.

مرحله 7 اصلاح را با حرکات طولانی، آهسته و یکنواخت در جهت رشد مو انجام دهید.

اصلاح را با حرکات طولانی، آهسته و یکنواخت در راستای رشد مو انجام دهید. این کار هر مو را مستقیماً برش می‌دهد تا هیچ تکه‌ای نوک تیز در آن فرو نرود.

هنگام اصلاح، اجازه دهید تیغه کار را انجام دهد. از فشار دادن به پوست خود اجتناب کنید.

اگر موهای ضخیم و مجعدی دارید و برای اصلاح آنها به سختی می گذرد، سعی کنید قبل از اینکه از تیغ دستی برای کارهای نهایی استفاده کنید، از یک تیغ برقی برای کوتاه کردن آنها بیشتر استفاده کنید.

اگر تیغ خود را با مو مسدود کرد، بین دو ضربه آن را بشویید.

قسمت

2

اصلاح

مرحله 1 از کمر خم شوید و پای اول خود را بلند کنید.

از کمر خم شوید و پای اول خود را بلند کنید. سعی کنید از سمت مقابل دست غالب خود شروع کنید (به عنوان مثال، اگر راست دست هستید، از سمت چپ شروع کنید). به طور کلی، انجام آن سمت بسیار ساده تر و سریعتر است. خم شدن به شما کمک می کند تا منطقه را به وضوح ببینید. در صورت نیاز، پای بلند شده خود را روی دیوار دوش یا سینک قرار دهید.

فرآیند این بخش مانند آنچه در بالا ذکر شد در مورد لایه برداری و غیره است. با این حال، سوختگی با تیغ و موهای رشد کرده کمتر در اینجا ظاهر می شود، بنابراین سخت ترین قسمت به پایان رسیده است.

مرحله 2 ناحیه را خیس کنید و ژل اصلاح را روی آن ناحیه بمالید.

محل را خیس کنید و ژل اصلاح را روی آن ناحیه بمالید. مراقب باشید که ژل یا سایر محصولات حمام در بین لابیاها قرار نگیرید. اگر متوجه شدید که زیر آب دوش می ریزد، باید دوباره استفاده کنید.

مرحله 3 با حرکات صاف و افقی از بیرون به داخل اصلاح کنید.

3

با حرکات صاف و افقی از بیرون به داخل اصلاح کنید. یعنی اگر سمت چپ خود را اصلاح می کنید، از چپ به راست اصلاح کنید. از یک لمس سبک استفاده کنید. پس از اتمام اصلاح سمت اول، ژل اصلاح اضافی را بشویید.

ممکن است بخواهید پاهای خود را بیشتر از هم باز کنید تا پوستی که اصلاح می کنید سفت بماند، به طوری که هنگام اصلاح با پوست چین خورده یا چروکیده مواجه نشوید.

قسمت

3

جلوگیری از تحریک پوست

مرحله 1 دوباره با ليف لایه برداری کنید.

دوباره لایه برداری کنید. احتمالاً دارید فکر می کنید، “این دوباره؟” بله این دوباره! لایه برداری بعد از خلاص شدن از شر پوست مرده که تیغ شما زده شده و فولیکول های شما را تراز می کند و از رشد موهای درونی (که بدترین آنها هستند) جلوگیری می کند.

مرحله 2 ناحیه تناسلي خود را با یک حوله نرم خشک کنید.

ناحیه تناسلي خود را با یک حوله نرم خشک کنید. ناحیه بیکینی خود را به شدت مالش ندهید، در غیر این صورت ممکن است پوست ظریف را تحریک کنید.

اگر متوجه موهای سرگردان شدید، یک موچین بردارید تا کارهای نهایی را روی آن ناحیه بزنید. گاهی اوقات می‌توانید ساعت‌هایی را صرف اصلاح کردن بکنید و هنوز هم چند ساعت را از دست داده‌اید.

مرحله 3 مرطوب کردن

مرطوب کنید. از چیزی استفاده کنید که بدون بو باشد، زیرا عطرها می توانند تحریک کننده باشند، به خصوص برای پوست تازه اصلاح شده. آلوئه ورا و روغن بچه گزینه های استاندارد خوبی هستند.

از مواد رنگی نیز خودداری کنید. اگر از لوسیون استفاده می کنید، مطمئن شوید که ساده ترین نوع آن است که می توانید بخرید.

مرحله 4 ناحیه تناسلی خود را با مقداری پودر بچه ماساژ دهید.

ناحیه شرمگاهی خود را با مقداری پودر بچه ماساژ دهید. همچنین می توانید از لوسیون کودک برای کاهش سوزش آن ناحیه استفاده کنید. فقط زیاده روی نکنید! خفه کردن این ناحیه به پوست شما اجازه تنفس نمی دهد که منجر به ایجاد جوش و موارد مشابه می شود. مطمئن شوید که این محصولات را فقط به صورت خارجی اعمال کنید.

مقاله مرتبط: ایده هاي شب قرار عاشقانه در خانه با همسر براي برگرداندن عشق به رابطه

مرحله 5 حداقل چند روز بین اصلاح ها فاصله بگذارید.

حداقل چند روز بین اصلاح ها فاصله بگذارید. برای داشتن ظاهری دائماً بدون موهای زائد، ممکن است مجبور باشید به سایر روش های حذف موهای زائد مانند اپیلاسیون یا لیزر موهای زائد نگاه کنید. اصلاح کار می کند، اما نیاز به انجام مداوم دارد.

مطلب پیشنهادی

راه هاي افزايش اسپرم مردان

10 راه برای افزایش باروری مردان و افزایش تعداد اسپرم

فعال ماندن، به حداقل رساندن استرس و ایجاد تغییرات در رژیم غذایی و سبک زندگی …

داروهای ضد افسردگی و كاهش تمايل جنسي

مقابله با عوارض جنسی داروهای ضد افسردگی

از دست دادن میل جنسی و مشکلات در انجام ملاقات های صمیمی می تواند از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *