دختر در ليگ و مناسب ما
يافتن دختري كه در لیگ ما و مناسب ازدواج با ما است مشكل است ولي راه هايي وجود دارد كه كمك مي كند

چگونه بفهمیم که دختري براي ازدواج در لیگ و مناسب ما است

مناسب” بودن یک دختر یا زن برای افراد مختلف معنای متفاوتی دارد. به طور معمول، این عبارت در درجه اول به ظاهر اشاره دارد و اینکه آیا زنی که به او علاقه دارید از شما بالاتر است یا خیر. با این حال، بیشتر زنان فقط بر اساس ظاهر شما قضاوت نمي كنند. به عبارت دیگر، تنها راهی که می توانید بفهمید مناسب و در لیگ همديگر هستيد این است که به یک زن نشان دهید که به او علاقه دارید، سپس در واقع با او صحبت کنید و ببینید که آیا او علاقه مند است یا نه.

قسمت

1

پی بردن به “لیگ مناسب” او

مرحله 1 اقتصاد را در نظر بگیرید.

اقتصاد را در نظر بگیرید. یکی از معیارهایی که اغلب برای قضاوت در مورد “لیگ ها” استفاده می شود، ارزش پولی یک فرد است. البته، بسیاری از افراد فقیرتر با افراد ثروتمندتر ملاقات می کنند، اما اغلب افراد تمایل دارند در طبقه اجتماعی یا اقتصادی خود قرار بگذارند و ازدواج کنند. بنابراین، اگر پول او خیلی بیشتر از شما باشد، ممکن است تصمیم بگیرد که در لیگ او نیستید.

از سرنخ های بصری برای کمک به تصمیم گیری در مورد وضعیت اجتماعی-اقتصادی او استفاده کنید. اگر او لباس های دیزاینر، جواهرات گران قیمت و کیف دستی گران قیمت می پوشد، اینها نشانه های خوبی هستند که او مقداری پول دارد.

اگر آن زن را می شناسید، به افرادی فکر کنید که در گذشته با او قرار داشته است. آیا او با افرادی که درآمد بسیار متفاوتی نسبت به او داشتند قرار ملاقات گذاشته است؟ این نیز می تواند به قضاوت شما کمک کند.

این بدان معنا نیست که اگر فکر می کنید ثروتمندتر از شماست نباید به او نزدیک شوید. شايد  ممکن است تازه فهمیده باشد که چگونه ثروتمندتر از آنچه هست ظاهر شود. باید به او اجازه دهید تصمیم بگیرد که شما را به لیگ خود وارد یا خارج می کند.

لیگ اقتصادي زوج بايد يكسان باشد.

مرحله 2 به ظاهر او فکر کنید.

2

به ظاهر او فکر کنید. معیار دیگری که مردم برای قضاوت در مورد “لیگ ها” از آن استفاده می کنند، ظاهر است. به عنوان مثال، اگر او به طور معمول بسیار جذاب تر از شما باشد، ممکن است خود را خارج از لیگ شما بداند. درست مانند اقتصاد، مردم اغلب تمایل دارند تا در نهایت با افرادی مواجه شوند که تا آنجایی که جذابیت به آنها می رسد شبیه خودشان هستند.

ممکن است قضاوت در مورد ظاهر او راحت تر از ظاهر خودتان باشد. با این حال، برای ارزیابی واقعی اینکه آیا در لیگ او هستید یا خیر، باید در مورد ظاهر خود صادق باشید. آیا شما فقط یک فرد متوسط هستید، در حالی که او ظاهر فوق العاده خوبی دارد؟ سپس او ممکن است از لیگ شما خارج شود.

اگر مطمئن نیستید که چگونه ظاهر خود را قضاوت کنید، از یک دوست خوب بخواهید که به شما کمک کند تا آن را بفهمید، کسی که به طرز وحشیانه ای با شما صادق باشد.

حتی اگر در بخش ظاهر متوسط یا کمتر از حد متوسط هستید، باز هم نباید خودتان را كم در نظر بگیرید. اجازه دهید بعد از اینکه به او نزدیک شدید او تصميم بگيرد. به علاوه، اگر از شخصیت شما لذت می برد، می تواند به مرور زمان شما را جذاب تر بیابد.

مرحله 3 سطح تحصیلی را بررسی کنید.

3

سطح تحصیلی را بررسی کنید علاوه بر این، تحصیلات و هوش یکی دیگر از بخش های مهمی است که در نظر گرفتن اینکه آیا فردی خارج از “لیگ” شما است یا خیر. به عبارت دیگر، اگر او دکترا داشته باشد و شما به سختی دبیرستان را تمام کرده باشید، ممکن است مناسب نباشد، زیرا ممکن است شما همان کارها را نداشته باشید.

البته تحصیلات و هوش یکی نیستند. شما می توانید فوق العاده باهوش باشید و فقط ديپلم داشته باشید. با این وجود، اگر او باهوش و تیزبین باشد، احتمالاً کسی را می خواهد که بتواند با او همراه شود.

مرحله 4 به سطح تناسب اندام او توجه کنید.

4

به سطح آمادگی جسمانی او توجه کنید. اگر او خیلی به سلامتی علاقه دارد و شما اینطور نیستید، این می تواند مانعی باشد. باید بتوانید در سطحی بگویید. اگر او عضلانی است یا به وضوح از غذاهای ناسالم پرهیز می کند، این نشانه خوبی است که یک سبک زندگی سالم برای او مهم است. اگر از سبک زندگی مشابهی لذت نمی برید، اینطور نیست که ارزش کمتری داشته باشید. فقط ممکن است متوجه شوید که دو سبک زندگی شما با هم سازگار نیستند.

گام پنجم عوامل مذهب و سبک زندگی را در نظر بگیرید.

5

عوامل مذهب و سبک زندگی را در نظر بگیرید. در حالی که داشتن باورهای متفاوت از یک فرد، یک “لیگ” را تشکیل نمی دهد، اما بخش مهمی از جذابیت و ارتباط است. به عبارت دیگر، اگر او مذهبی است و شما مذهبی نیستید، می تواند مانع مهمی باشد.

موانع دیگر می تواند شامل موضوع بچه  داشتن(بله یا نه؟) باشد.

همچنین ممکن است بر اساس نوع زندگی که می خواهید، مشکلاتی داشته باشید. به عنوان مثال، اگر او خواهان یک زندگی شهری سریع است اما شما حومه شهر را ترجیح می دهید، ممکن است سازگار نباشید.

مرحله 6 به یاد داشته باشید که همه چیز در مورد لیگ نیست.

6

به یاد داشته باشید که همه چیز در مورد لیگ نیست. پول، ظاهر، تحصیلات و موقعیت اجتماعی به وضوح در انتخاب همسر نقش دارند. با این حال، بسیاری از عوامل دیگر می توانند شما را برای یک زن جذاب تر کنند، از جمله فردی شایسته یا داشتن شخصیت گرم. به عبارت دیگر، ویژگی‌های خوب دیگر خود را صرفاً به این دلیل که او را در زمینه‌های خاصی «پیش‌تر از شما» ارزیابی کرده‌اید، نادیده نگیرید.

با باورهای منفی خود در مورد خودتان بررسی کنید. از نظر ارزش ها و شفقت، چه چیزی برای ارائه دارید؟

قسمت

2

نشان دادن علاقه شما به زبان بدن

مرحله 1 لبخند بزنید…

1

برای جلب توجه او لبخند بزنید. یکی از اولین گام ها این است که یک لبخند بزرگ و واقعی به او بزنید. علاوه بر این که او را درگیر می کند، باعث می شود فرد شادتری به نظر برسید. همچنین او احساس می‌کند که در حال برنده شدن چیزی است، زیرا لبخند شخص دیگری به عنوان پاداش در مغز ثبت می‌شود.

شروع مکالمه با او واقعاً تنها راهی است که می توانید بفهمید آیا او شما را در لیگ خود می داند یا خیر.

تشخیص واقعی بودن یک لبخند اغلب آسان است. سعی کن چشمان شما بخندد همچنین می توانید دندان های خود را نشان دهید.

مرحله 2 اعتماد به نفس خود را نشان دهید ….

2

اعتماد به نفس خود را نشان دهید. اگر می خواهید به کسی نشان دهید که دوستش دارید، نمی توانید در مورد او ترسو باشید. بسیاری از مردم به سختی تشخیص می دهند که کسی به آنها علاقه مند است. ، زیرا این کار بسیار ظریف است و به این دلیل که همه به یک شکل ابراز علاقه نمي كنند. بنابراین، برای اطمینان از اینکه او می داند، باید اعتماد به نفس داشته باشید و از زبان بدن مطمئن استفاده کنید.

با نگاه کردن به چشمان او شروع کنید. نگاه کردن به پایین یا دور از او به او نشان نمی دهد که به او علاقه مند هستید. بدیهی است که شما نمی خواهید خیره شوید، اما سعی کنید نگاه او را بگیرید و چند ثانیه نگه دارید.

از دیگر حرکات مطمئن می توان به صاف ایستادن و بی قراری اشاره کرد.

مرحله 3 زبان بدن خود را باز نگه دارید.

3

زبان بدن خود را باز نگه دارید. زبان بدن باز شامل جدا نگه داشتن اندام ها می شود. شما نمی خواهید از آنها عبور کنید، زیرا این سیگنال را می فرستد که شما قابل دسترسی نیستید. دست ها و پاهای ضربدری مانند یک “X” بزرگ روی بدن شما هستند که به دیگران می گوید دوری کنید.

علاوه بر این، سعی کنید بدن خود را طوری زاویه دهید که در جهت او باشد. انجام این کار نشان می دهد که شما به او علاقه مند هستید. همچنین باید به نحوه حرکت سر خود توجه کنید. کج کردن آن به سمت او نشان دهنده علاقه است.

مرحله 4 نزدیک تر شوید.

4

وقتی با او صحبت می‌کنید، یکی از راه‌هایی که می‌توانید نشان دهید که بیشتر از یک دوست به او علاقه دارید این است که به او متمایل شوید. با این حال، شما نمی خواهید او را ناراحت کنید. اگر او به عقب متمایل شد، یک قدم به عقب بردارید، زیرا این نشان می دهد که شما به گونه ای که او دوست ندارد به فضای شخصی او حمله می کنید.

قسمت

3

آشنايي با يك زن براي ازدواج

مرحله 1 با او صحبت کنید …

با او صحبت کنید تا بفهمید آیا در لیگ او هستید یا خیر. اگر با او صحبت نکنید، هرگز نخواهید توانست تشخیص دهید که آیا او از لیگ شما خارج است یا نه. ممکن است از رفتن به سمت او احساس ناخوشایندی داشته باشید، اما تنها کاری که باید انجام دهید این است که گفتگو را شروع کنید.

چیزی ساده را برای شروع مکالمه انتخاب کنید. از او در مورد چیزی که می نوشد یا موسیقی پخش می کند بپرسید. می توانید چیزی شبیه به این بگویید: “این آهنگ عالی نیست؟”

مرحله 2 از او یک لطف بخواهید.

2

از او خواهش کردن راه دیگر برای شکستن یخ این است که یک لطف کوچک از او بخواهید. لازم نیست از او بخواهید برای شما یا هر چیز دیگری به فروشگاه برود.

همچنین می‌توانید چیزی شبیه این بگویید: “می‌خواهی کیفت را جابجا کنی تا من اینجا بنشینم؟”

همچنین نام خود را به او بدهید و در عوض نام او را بخواهید.

مرحله 3 از او در مورد خودش بپرسید.

3

از او در مورد خودش بپرسید. در حالی که افراد بسیار متفاوتی وارد روابط می شوند، اکثر مردم شریک هایی می یابند که شبیه خودشان هستند. تحصیلات، جایگاه اجتماعی-اقتصادی، و اعتقادات، همه در یافتن یک همتای خوب نقش دارند.

اگر از راه‌های دیگر (مانند ارزش‌هایتان) سازگار هستید، ظاهر ممکن است چندان مهم نباشد.

سعی کنید کمی شخصيت او را بیرون بکشید تا بیشتر درباره او بیابید. وقتی این کار را انجام دادید، می‌توانید ارزیابی کنید که آیا او از لیگ شما خارج است یا در واقع شما از لیگ او خارج شده‌اید.

به عنوان مثال، از او در مورد سوابق تحصیلی اش فقط به عنوان یک نکته جالب بپرسید، مثلاً «پس کجا به مدرسه رفتی؟»

مرحله 4 از تعریف کردن او نترسید.

4

از تعریف کردنش نترسید. تعریف کردن از او نشان می دهد که شما به او علاقه دارید، به خصوص اگر به شخص او مربوط باشد. مشخص کردن آن نشان می‌دهد که به او توجه کرده‌اید، و به نظر واقعی‌تر می‌آید

لازم نیست به ظاهر او بچسبید. اگر چند دقیقه ای با او صحبت کرده اید، می توانید در مورد شوخ طبعی او یا این واقعیت که او خیلی می خندد نظر دهید.

مرحله 5 به شوخی های او بخندید.

5

به شوخی هایش بخند خندیدن هنگامی که او یک جوک می گوید نشان می دهد که شما به او گوش می دهید و دوستش دارید. شما نمی خواهید زیاد بخندید، زیرا ممکن است جعلی به نظر بیایید. با این حال، خندیدن هنگامی که او چیزی واقعا خنده دار یا حتی خفیف طنزآمیز می گوید، به او نشان می دهد که شما حس شوخ طبعی خوبی دارید.

همچنین، از انجام یک جوک، به خصوص با هزینه خودتان، نترسید، زیرا به او نشان می دهد که خودتان را خیلی جدی نمی گیرید.

مرحله 6 نیازهای او را پیش بینی کنید.

6

نیازهای او را پیش بینی کنید. وقتی می بینید که چاي او کم می شود، یک بار دیگر به او سفارش دهید. اگر می بینید که روی پاشنه هایش به عقب و جلو می چرخد، از او بپرسید که آیا می خواهد بنشیند. با پیش‌بینی نیازهای او، به او نشان می‌دهید که فردی واقعی و دلسوز هستید و از آن دسته افرادی هستید که او می‌خواهد بیشتر با او آشنا شود.

قسمت

4

سنجش علاقه او

مرحله 1 مراقب زبان بدن منفی باشید.

1

مراقب زبان بدن منفی باشید. با باز کردن مکالمه، از او دعوت کرده‌اید که مشخص کند آیا در لیگ او هستید یا نه. یکی از راه‌های تشخیص اینکه آیا او علاقه‌مند است یا خیر، تماشای زبان بدنش است. زبان بدن او چیزهای زیادی را در مورد آنچه فکر می کند بیان می کند، حتی اگر نخواهد آن را به صورت شفاهی بیان کند. برای مثال، او ممکن است سعی کند با عقب نشینی، فضای بیشتری بین شما دو نفر ایجاد کند.

او همچنین ممکن است خم شود، به دور نگاه کند یا چهره بدی را بکشد.

همچنین ممکن است متوجه شوید که او زبان بدن «بسته» دارد، جایی که دست‌ها یا پاهایش را روی هم می‌زند و از شما دور می‌شود. او همچنین ممکن است از کیف خود به عنوان یک سپر استفاده کند و آن را در مقابل بدن خود نگه دارد.

اگر او علائم عصبی مانند مالیدن چشمانش، خاراندن بینی یا مالیدن پشت گردن خود را نشان می دهد، این نیز می تواند نشانه ای باشد که او به شما علاقه ای ندارد.

مرحله 2 به دنبال زبان بدن مثبت باشید.

2

به دنبال زبان بدن مثبت باشید. از سوی دیگر، او ممکن است با زبان بدنش نشانه هایی به شما بدهد که از شما خوشش می آید. برای مثال، سرخ شدن اغلب نشانه‌ای است که نشان می‌دهد کسی به شما جذب می‌شود، همانطور که نگاه‌های متحیرانه‌ای به شما می‌کند.

البته قوانین مخالفی برای زبان بدن باز نسبت به زبان بدن منفی اعمال می شود. او احتمالاً بدنش را به سمت شما خواهد چرخاند و اگر شما را دوست داشته باشد به سمت شما متمایل می شود. او همچنین دست‌ها و پاهایش را به نشانه باز بودن روی هم نمی‌گذارد.

مرحله 3 گوش دادن به آنچه …

3

گوش کن چی میگه اگر او به گفتگو ادامه دهد، احتمالاً به شما علاقه مند است، به خصوص اگر سؤالات را به شما معطوف کند. اگر به نظر می رسد که او به گفتگو علاقه مند است، ممکن است به شما به عنوان یک قرار علاقه مند باشد.

پاسخ دادن به سوالات او خوب است، اما اگر واقعاً می خواهید او را مجذوب خود کنید، گفتگو را به او برگردانید. مردم دوست دارند در مورد خودشان صحبت کنند.

از سوی دیگر، اگر او به شما پاسخ‌های یک کلمه‌ای می‌دهد و به نظر می‌رسد که بیشتر از شما به تلفنش علاقه‌مند است، نشانه‌ای واضح به شما می‌دهد که ترجیح می‌دهد شما را ترک کنید.

مرحله 4 از او بپرسید ….

4

ازش بپرس. یک راه برای سنجش علاقه او، رویکرد مستقیم است. شما می توانید به سادگی از او در یک قرار بپرسید تا ببینید او چگونه پاسخ می دهد. او مطمئناً به هر طریقی به شما اطلاع می‌دهد که آیا فکر می‌کند از لیگ او خارج شده‌اید یا نه.

شما به سادگی می توانید چیزی در امتداد این جمله بگویید: “من از گفتگوی امشبمان لذت بردم. آیا می خواهید هفته آینده برای ادامه گفتگو با من قهوه بخورید؟”

اگر خجالتی هستید، می توانید با پرسیدن به روش غیرمستقیم استفاده كنيد. به عنوان مثال، می‌توانید چیزی شبیه به “شنیده‌ام که این آخر هفته یک فیلم عالی در تئاتر مستقل وجود دارد که سعی می‌کنم آن را بينم. این آخر هفته چه کار می‌کنید؟”

مرحله 5 عذر “شریک و نامزد” را بپذیرید.

5

بهانه «شریک و نامزد» را بپذیرید. اگر او بگوید که شریکی دارد، این نشانه واضحی است که او نمی‌خواهد با شما باشد. او ممکن است فرد مهم دیگری داشته باشد یا نداشته باشد، اما بسیاری از زنان زمانی که احساس ناامنی می کنند یا نمی دانند چگونه به کسی “نه” بگویند از این بهانه استفاده می کنند.

اگر او به شما گفت که با کسی قرار ملاقات دارد، وقت آن است که از آنجا دور شوید. او مرزهای خود را تعیین کرده است.

مرحله 6 دور شوید.

6

راه برو اگر او به وضوح شما را رد می کند، به فشار آوردن ادامه ندهید. فقط بذارش بره او حق دارد «نه» بگوید و شما باید به این حق احترام بگذارید. حتی اگر با دهانش “نه” نمی گوید، اگر با زبان بدنش به وضوح “نه” می گوید، به مرزهای او احترام بگذارید.

مقاله مرتبط: بین چند خواستگار چطور انتخاب كنيم؟

مرحله 7 درک کنید ممکن است آن چیزی نباشد که شما فکر می کنید.

7

درک کنید ممکن است آن چیزی نباشد که شما فکر می کنید. گاهی اوقات، یک زن ممکن است تمایلی به حرف زدن با یک فرد تصادفی نداشته باشد، حتی اگر در یک بار باشد. طرد او از شما ممکن است ربطی به “خارج بودن او از لیگ شما” نداشته باشد. در واقع، حتی اگر شما علاقه نشان دهید، او ممکن است احساس کند به هر دلیلی از لیگ او خارج شده اید.

ایمنی بدنی یکی از دغدغه‌های اصلی زنان در دنیای آشنايي براي ازدواج است، و با احترام به مرزهای او ثابت می‌کنید که می‌توانید به حفظ امنیت او کمک کنید.

به یاد داشته باشید، روابط بر اساس تمام جنبه های شخص شما است، نه فقط ظاهر خوب.

حتی اگر او شما را به خاطر ظاهرتان کاملاً طرد می کند، به این موضوع فکر کنید: شما نمی خواهید با فردی باشید که برای دیدن فراتر از ظاهر زیبای شما وقت نمی گذارد.

مطلب پیشنهادی

راه هاي افزايش اسپرم مردان

10 راه برای افزایش باروری مردان و افزایش تعداد اسپرم

فعال ماندن، به حداقل رساندن استرس و ایجاد تغییرات در رژیم غذایی و سبک زندگی …

داروهای ضد افسردگی و كاهش تمايل جنسي

مقابله با عوارض جنسی داروهای ضد افسردگی

از دست دادن میل جنسی و مشکلات در انجام ملاقات های صمیمی می تواند از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *