چطور عاشق بهتري باشيم
همه ما مي توانيم عاشق هاي بهتري باشيم فقط كافي است ياد بگيريم.

چگونه عاشق بهتری شویم

چه در رختخواب باشد چه بیرون، یک ازدواج جدید یا یک ازدواج قدیمی، همه می توانند عاشق بهتری باشند. شریک زندگی شما ارزشش را دارد! مقاله زیر را برای چند نکته و ترفند عالی بخوانید و به سمت یک رابطه هیجان انگیزتر و رضایت بخش تر بروید.

قسمت

1

بهترین عاشق بودن شما

مرحله 1 صمیمیت را در اولویت قرار دهید.

براي عاشق بهتر بودن صمیمیت را در اولویت قرار دهید. گرفتار شدن در زندگی و احساس مشغله بیش از حد برای صمیمیت آسان است، به خصوص اگر مدتی با کسی بوده باشیم. با این حال، روابطی که باعث می شود یک یا هر دو طرف احساس نارضایتی کنند، نمی توانند دوام بیاورند. زمانی را برای صمیمیت بگذارید تا آتش را قوی نگه دارید.

اگر بچه هایی دارید که کمی بزرگتر هستند، به آنها بگویید که هر دوی شما روز بسیار طولانی سپری کرده اید و خسته هستید، بنابراین می خواهید به رختخواب بروید.

اگر بچه‌های کوچک‌تری دارید، آنها را در یک ساعت زودتر به رختخواب ببرید.

از صمیمیت بسیار پراکنده خودداری کنید، مانند زمانی که به مسافرت می روید یا یک یا دو بار در سال یک «شب قرار ملاقات» را کنار می گذارید. این برای یک رابطه خوب نیست. قرار هفتگي  و مسافرت دو نفري مرتب داشته باشيد.

مرحله 2 بر رضایت تاکید کنید.

2

در عاشق بودن بر رضایت تاکید کنید. اطمینان حاصل کنید که هر دو شما راضی هستند و قبل از هر كاري رضایت کامل را ارائه دهيد. این برای مردان و زنان مهم است.

مرحله 3 تبلیغات فرهنگی را کنار بگذارید.

3

در عاشق بودن تبلیغات فرهنگی را کنار بگذارید انتظار نداشته باشید رابطه جنسی بي نقص باشد و شریک زندگی تان مانند یک سوپر مدل به نظر نرسد. و به خصوص از خودتان انتظار نداشته باشید که بي نقص باشيد. این کار شما و آنها را ناامن و ناراحت می کند و لذت را برای همه افراد درگیر کاهش می دهد.

براي عاشق خوب بودن نياز نيست بي نقص باشيد.

مرحله 4 کمی تحقیق کنید.

4

مقداری تحقیق کن. اگر می‌خواهید بیشتر بدانید که چه چیزی برای شریک زندگی‌تان حس خوبی دارد، کمی تحقیق کنید. رمان‌های عاشقانه را بخوانید یا ستون‌های مشاوره را به صورت آنلاین بخوانید تا ایده‌هایی را در مورد اینکه چه چیزی حس خوبی دارد و چه چیزی نه.

مرحله 5 جذاب باشید.

5

براي عاشق بهتر بودن جذاب باشد. منظور ما از دست دادن وزن نیست. شریک زندگی شما با شماست زیرا از قبل فکر می کند که شما جذاب هستید. وقتی می گوییم جذاب باشید، منظورمان رعایت بهداشت است. لباس مناسب بپوشيد. همچین دوش بگيريد.

مرحله 6 به واکنش های شریک زندگی خود توجه کنید.

6

به عنوان يك عاشق خوب مراقب واکنش های شریک زندگی خود باشید. مراقب باشید که شریک زندگیتان چگونه به چیزها واکنش نشان می دهد. اگر آنها به کاری که شما انجام می دهید به خوبی پاسخ می دهند، آن را بیشتر انجام دهید! اگر ناراحت به نظر می رسند، بس کنید! به دنبال نشانه های ظریفی باشید که می دهند

شما، دوست دارید دست خود را در یک مکان خاص قرار دهید. شما حتی می توانید سعی کنید کارهایی را که آنها با شما انجام می دهند تقلید کنید، زیرا اغلب این روش آنها برای درخواست چیزی خاص است.

مرحله 7 سرعت خود را کاهش دهید.

7

آهسته تر. همه چیز را در مورد  سرعت رابطه زناشويي خود کاهش دهید. همسر خود را در آغوش بگيريد پيش نوازي كنيد، به آرامی به کارهای صمیمی بپردازید. شما باید خود عمل را نیز کند کنید! این باعث گسترش و افزایش لذت برای همه طرف های درگیر می شود.

مرحله 8 روي شريك زندگي خود تمركز كنيد.

8

روي همسر خود تمركز كنيد. البته، شما نیز باید از رابطه صمیمی خود لذت ببرید، اما تمرکز بر شریک زندگی خود و اطمینان از رضایت و احساس شگفت انگیز بودن او، راه درازی را در جهت بهبود رابطه و ایجاد تمایل آنها برای انجام این کار متقابل خواهد کرد.

مرحله 9 شریک زندگی خود را کاوش کنید.

9

شریک زندگی خود را کاوش کنید همه ما چند مکان اساسی را می دانیم که شريك زندگي ما دوست دارد لمس شوند، اما فراموش نکنید که کل بدن آنها را کشف کنید! مردم در همه جاها و درجات مختلف حساس هستند. اگر پشت زانویش را ببوسید، ممکن است متوجه شوید که شریک زندگی تان دیوانه می شود! شما هرگز نمی دانید!

مرحله 10 استاد شوید…

10

استاد بوسه شوید. بوسه‌زن عالی بودن مهم است و بد بودن می‌تواند یک انحراف واقعی باشد. قبل از تلاش برای تسلط بر هر چیز دیگری، بر هنر بوسیدن مسلط شوید!

مرحله 11 همه چیز را تغییر دهید.

11

كارها را عوض کن اجازه ندهید رابطه صمیمانه شما به یک روال تبدیل شود. از استفاده از موقعیت یکسان یا همان مکان یا همان زمان روز خودداری کنید. ایجاد یک روال، بسیاری از عشق و لذت را برای همه از بین می برد. از قالب خود خارج شوید و هر از چند گاهی همه چیز را تغییر دهید تا عاشقانه خود را زنده نگه دارید.

مرحله 12 ذهن باز باشید.

12

روشن فکر بودن. تمایلات جنسی انسان، مانند بسیاری از چیزها با انسان، فوق العاده پیچیده است. هر کس متفاوت است. و از آنجایی که همه ما با هم متفاوت هستیم، محدوده چیزی که در واقع طبیعی است بسیار زیاد است. هرگز ذهن خود را بر روی چیزی نبندید، زیرا ممکن است از اینکه شما یا شریک زندگیتان چقدر از چیزی که قبلاً هرگز به آن فکر نکرده اید لذت می برید شگفت زده شوید. چیزهایی را امتحان کنید، و اگر از آنها لذت می برید، به انجام آن ادامه دهید!

قسمت

2

صحبت هايي با مردها

مرحله 1 با هیچ چیز  تكراري رفتار نکنید.

با هیچ چیز تكراري رفتار نکنید. حرکات واقعاً تکراری در موقعیت های صمیمی جواب نمی دهد. اندام تناسلی او دکمه آسانسوری نیست که بتوانید آن را بارها فشار دهید و امیدوار باشید که نتیجه بگیرید. همین را می توان در مورد اندام خصوصي او نیز گفت. به حرکات دایره ای و تغییرات فشار، جهت و حرکت فکر کنید.

مرحله 2 درک آنچه زنان لذت بخش است.

2

درک کنید که زنان از چه چيز لذت مي برند. مردان با احساسات روی آلت تناسلی خود تحریک می شوند، بنابراین شما فکر می کنید که زنان با احساسات در واژن خود تحریک می شوند، درست است؟ متاسفانه به این سادگی نیست! بیشتر زنان تنها از تحریک واژن لذت زیادی نمی برند.

مرحله 3 ملایم باشید، مگر اینکه چیز دیگری به شما گفته شود.

3

ملایم باشید، مگر اینکه چیز دیگری به شما گفته شود. وقتی با بخش‌های حساس سر و کار دارید، ملایم باشید، مگر اینکه او به طور خاص چیز دیگری بخواهد. نیش زدن و نیشگون گرفتن در اینجا و آنجا می تواند برای برخی از زنان احساس شگفت انگیزی داشته باشد، اما نه همه آنها، و شما نمی خواهید که او را اذيت كنيد.

مرحله 4 صحبت کنید.

4

صحبت کن بچه ها، شما می دانید که عاشق این هستید که او همه آن صداهای ناله کوچک را در می آورد. این به شما نشان می دهد که او چقدر از آن لذت می برد، درست است؟ اما آیا می دانستید که او دوست دارد صدای شما را نیز بشنود (به همین دلایل)؟ جملاتی مانند “اوه، چه حس خوبی دارد…”

مرحله 5 حرارت را زیاد کنید.

5

حرارت رو ببر بالا. نه، واقعاً حرارت را زیاد کنید. مطالعات نشان داده است که زنان هنگام سرماخوردگی به سختی احساس لذت می کنند. اگر به نظر می رسد که او واقعاً مشکل دارد و شما همه چیزهای دیگر را امتحان کرده اید، زیر یک پتوی گرم برويد  یا ترموستات را بالا ببرید.

قسمت

3

توصیه ای برای خانم ها

مرحله 1 او را گروگان نگیرید.

او را گروگان نگیرید. از رابطه صمیمانه خود به عنوان سلاحی در جر و بحث استفاده نکنید و هرگز قول رابطه  ندهید و بعد عمل نکنید. این ظالمانه است. ظالمانه خواهد بود اگر او این کار را با شما انجام دهد و ظالمانه است اگر شما این کار را با او انجام دهید. این نیز به نفع شما کار نمی کند، زیرا به او می آموزد که رابطه جنسی را با احساسات منفی و ناامیدی مرتبط کند، که واقعاً به رابطه طولانی مدت شما آسیب می رساند.

مرحله 2 به حرکت ادامه دهید.

2

به حرکت ادامه دهید. شکایت بزرگی که مردان از زنان دارند، «ماهی مرده» کلاسیک است. زمانی که صمیمی می شوید خود را به حرکت درآورید. پسرها به کار کمتری نیاز دارند، اما این بدان معنا نیست که آنها به کار نیاز ندارند. وقتی با هم هستید دست ها و پاهای خود را در حرکت نگه دارید و او را نوازش کنید و گهگاهی ابتکار عمل به خرج دهید و اوضاع را کنترل کنید. شما ذهن او را منفجر خواهید کرد.

مرحله 3 کاملاً طبیعی باشید.

3

کاملا طبیعی برو تمام لوازم آرایش را پاک کنید و به راحتی از اسپری مو استفاده کنید. شوهر جذب نرمی شما می شود و اگر بتوانند انگشتان خود را در موهای شما بگذرانند یا گونه شما را بدون دریافت یک لقمه پودر ببوسند، بسیار بیشتر تحریک می شوند.

با اصلاح و مرطوب کردن، نرمی را حتی بیشتر کنید.

مرحله 4 به او اجازه دهید برخی از فانتزی ها را امتحان کند.

4

به او اجازه دهید برخی از فانتزی ها را امتحان کند. مرد ها خیلی به رابطه جنسی فکر می کنند. این فقط یک واقعیت زندگی است. از آنجا که آنها این کار را انجام می دهند، ایده ها، فانتزی هایی از چیزهایی دریافت می کنند که واقعا آنها را برانگيخته می کند. اگر می خواهید مردتان را به مردی شاد تبدیل کنید، اجازه دهید هر از چند گاهی برخی از این خیالات را اجرا کند. لباس فرم مدرسه بپوش دکتر بازی کن با او در مورد چیزی که در مورد آن خیال پردازی می کند صحبت کنید و سپس آن را به واقعیت تبدیل کنید.

فقط مطمئن باشید که هر فانتزی که تصمیم به اجرای آن دارید، با کاری که انجام می دهید راحت هستید. همه باید خوشحال باشند!

شما می توانید قضاوت نکنید و همچنان به یک درخواست نه بگویید. این چیزها متقابل نیستند.

مرحله 5 شوهر خود را جذاب از خواب بيدار كنيد.

5

بیدار شدن با بدن نرم و بوسه های گرم می تواند راهی عالی برای غافلگیری مرد شما باشد. می توانید این کار را در یک صبح آخر هفته انجام دهید یا واقعاً خودجوش باشید و آن را در نیمه شب انجام دهید (زمانی که می دانید می توانید صبح بخوابید). او از خودانگیختگی و دوری از هنجار لذت خواهد برد.

قسمت

4

دور از تخت

مرحله 1 روی شریک زندگی خود تمرکز کنید.

1

روی شریک زندگی خود تمرکز کنید. فردی که قصد دارید به او محبت کنید باید تنها نقطه توجه شما باشد. اگر زمانی که با شما هستند احساس کنند تنها فرد دنیا هستند، عاشق بزرگی خواهید بود. وقتی با تمرکز شروع می‌کنید، این تصوری است که شما می‌خواهید ایجاد کنید.

مرحله 2 کمی خوش بینی داشته باشید.

2

کمی خوش بینی داشته باشید. وقتی احساسات خود را به آنها ابراز می کنید، چه در مورد آنها شخصاً، چه در مورد وضعیت یا به طور کلی وضعیت جهان، باید خوشحال باشید. حضوری نشاط‌بخش باشید که به آن‌ها کمک می‌کند چیزهای بهتری را در اطرافشان ببینند، به‌ویژه درباره خودشان

مرحله 3 به آنها گوش دهید.

3

به آنها گوش کن. حتما گوش کنید و ببینید که طرف مقابل در هر مرحله چگونه به توجه شما واکنش نشان می دهد – هدف در اینجا یافتن سرعت صحیحی است که طرف مقابل قادر به شنیدن، دیدن و احساس کامل ابراز محبت شما باشد.

مرحله 4 اشتیاق خود را نشان دهید.

4

اشتیاق خود را نشان دهید. شما باید احساسات خوش بینانه را با شور و شوقی ابراز کنید که به آنها مسری است. موجی از عواطف مثبت را برای آنها به ارمغان بیاورید تا آنها را به سمت لذت های خود و دنیای اطراف خود سوق دهد و برای همیشه از آن شما خواهند بود.

مرحله 5 شوخ طبعی خود را توسعه دهید.

5

شوخ طبعی خود را توسعه دهید. زندگی خیلی سخت و پیچیده است. ما اغلب درگیر مشکلاتمان می شویم و فراموش می کنیم که همه چیزهای شگفت انگیز دنیا را ببینیم. اما شریک زندگی ما برای همین است: با خنداندن ما و کمک به یافتن طنز در موقعیت های سخت، چیزهای خوب را به ما یادآوری کند. آن شخص برای معشوق خود باشید.

مرحله 6 به چیزهای کوچک توجه کنید.

6

به چیزهای کوچک توجه کنید. اگر واقعاً عاشق کسی باشید که با او هستید و به اندازه کافی او را از نزدیک تماشا کنید، متوجه خواهید شد که آنها عادات و نشانه هایی دارند که شما آنها را دوست خواهید داشت. بیشتر مردم تنها پس از مدت‌ها در روابط خود این چیزها را می‌بینند، اما اگر اکنون شروع کنید، با شریک زندگی‌تان عاشقانه‌تر رفتار می‌کنید و به او نزدیک‌تر می‌شوید.

مقاله مرتبط: 11 راه برای اینکه به يك زن نشان دهيد دوستش داريد.

مرحله 7 گاهی سازش کنید.

7

گاهی سازش کن آدم باید سازش را یاد بگیرد. عاشق بودن یعنی سهیم شدن. عادلانه است که انجام دهید زیرا عشق به اشتراک گذاری و رشد است. با دیگران طوری رفتار کن که دوست داری با تو رفتار شود

مطلب پیشنهادی

هزينه پنهان سفر با هواپيما

تمام هزینه های پنهان پرواز و نحوه اجتناب از آنها

وقتی نوبت به رزرو پرواز می رسد، هزینه پروازی که در ابتدا می بینید، همیشه …

نكاتي براي سفر تنهايي

7 نکته برای اولین بار سفر به تنهایی

اگر شما مانند من هستید (یک نگران مزمن و بیش از حد فکر می کنید)، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *