چطور مزاحمي را كه شماره مي خواهد را رد كنيم
براي مراقبت از خود در برابر مزاحماني كه شماره مي خواهند راه هايي وجود دارد

چگونه مزاحمي را که شماره شما را می خواهد رد کنيد

اگر پسری به شما علاقه مند است و شماره شما را می خواهد که واقعاً دوستش ندارید یا به او علاقه ای ندارید، بهترین کار این است که به اصل مطلب برسید و بگویید “نه متشکرم”. البته، این ممکن است سبک شما نباشد، یا ممکن است احساس امنیت بیشتری داشته باشید که گزینه دیگری را امتحان کنید. اگر چنین است، به استفاده از راه هاي ديگر و کنار گذاشتن موضوع ادامه دهید.

روش

1

رك بودن

مرحله 1 فقط به او بگویید نه.

فقط بهش بگو نه. لازم نیست به او توضیح یا دلیلی بدهید. شما فقط می توانید به او بگویید که علاقه ای ندارید یا نمی خواهید شماره خود را به او بدهید. اگر از این روش استفاده می کنید، مطمئن شوید که واقعاً نمی خواهید با آن پسر ارتباط برقرار کنید، حتی اگر دوباره او را ببینید.

به عنوان مثال، می توانید بگویید: “ممنون که پرسیدی، اما من علاقه ای ندارم.”

مي توانيد نه گفتن در برابر درخواست شماره گرفتن را ياد بگيريد.

مرحله 2 روشی کمتر مستقیم را امتحان کنید.

2

یک رویکرد کمتر مستقیم را امتحان کنید. اگر می خواهید، می توانید یک رویکرد مستقیم، اما نه کاملاً مستقیم داشته باشید. به عنوان مثال، می توانید سعی کنید ضربه را با  گفتن با چیزی که در مورد آن مرد دوست دارید، کاهش دهید. به این ترتیب، رد به سختی نخواهد آمد. بنابراین او احساس آسیب نمی‌کند.

مرحله 3 مطمئن شوید که کلمه “نه” را وارد کرده اید.

3

مطمئن شوید که کلمه “نه” را وارد کرده اید. هنگامی که از رویکرد مستقیم یا غیرمستقیم استفاده می کنید، “نه” باید در آنچه می گویید باشد. اگر بدون استفاده از کلمه “نه” او را رها می کنید که فکر کند ممکن است هنوز فرصتی با شما داشته باشد. نیازی نیست بدجنس باشید، فقط مستقیم بگوييد.

برای مثال، گفتن «مطمئن نیستم که می‌خواهم در حال حاضر با كسي آشنا بشوم» کمی نامشخص می‌کند.

در عوض، مطمئن شوید که آن را روشن کرده اید. “من در حال حاضر علاقه ای به آشنايي ندارم، بنابراین باید بگویم نه.”

مودب اما محکم باشید از آن پسر برای علاقه اش تشکر کنید. با این حال، به او بگویید که در حال حاضر به دنبال رابطه نیستید، و از این رو، نمی توانید یا نمی خواهید شماره خود را به اشتراک بگذارید.

مرحله 4 عذرخواهی نکنید

عذرخواهی نکن این یک واکنش طبیعی است. شما می خواهید برای ایجاد احساس بد در فرد عذرخواهی کنید. با این حال، برای اینکه نمی‌خواهید شماره خود را بدهید، نیازی به عذرخواهی ندارید. علاوه بر این، می تواند توجه شما را به این واقعیت جلب کند که شما برای او متاسف هستید، که به نوبه خود می تواند حال او را بدتر کند.

روش

2

استفاده از بازدارنده ها

مرحله 1 یک شماره جعلی بدهید.

یک شماره جعلی بدهید این گزینه می تواند کمی مخاطره آمیز باشد، زیرا او می تواند همان موقع با آن تماس بگیرد و ببیند آیا واقعاً شماره شماست یا خیر. با این حال، این می تواند راهی باشد تا کسی را وادار کند که به روش غیرمستقیم از شما درخواست نکند.

همچنین مطمئن شوید شماره ای که می دهید شماره شخص دیگری نباشد. می توانید بیشتر شماره ها را به صورت آنلاین جستجو کنید تا ببینید آیا آنها به یک شخص متصل می شوند یا خیر. شما نمی خواهید شماره یک شخص را به یک غریبه بدهید.

اگر دوباره با او برخورد کردید و او در مورد آن از شما سوال کرد، فقط بخواهید شماره را ببینید، سپس بگویید “اوه! و وقتی دوباره شماره را خواست شما می توانید همین کار را انجام دهید. (اگر قرار است او را بیش از دو بار ببینید، بهتر است فقط حقیقت را بگویید.)

مرحله 2 از یک آشنا به عنوان نامزد استفاده کنید.

از یک آشنا به عنوان نامزد استفاده کنید. گزینه دیگر این است که وقتی بیرون هستید یک آشنا را با خود ببرید که حاضر است وانمود کند نامزد شماست. به این ترتیب، اگر نیاز به طرد کسی دارید، می توانید از او به عنوان یک طعمه استفاده کنید.

می توانید بگویید: “اوه، اگر مجرد بودم، این کار را می کردم، اما من اینجا با نامزدم هستم.”

روش

3

کنار گذاشتن موضوع

مرحله 1 از ایمنی به عنوان بهانه استفاده کنید.

از ایمنی به عنوان بهانه استفاده کنید. یکی از راه‌های دور زدن این موضوع این است که بگوییم هرگز اطلاعات شخصی را به عنوان راهی برای ایمن ماندن در اختیار افراد غریبه قرار ندهید. البته این برای اکثر مردم یک عنصر حقیقت دارد، بنابراین شما واقعاً دروغ نمی گویید.

می توانید بگویید، “متاسفم، من شماره خود را به غریبه ها نمی دهم. من در گذشته تجربه بدی از انجام این کار داشتم، بنابراین دیگر شماره خود را نمی دهم.”

اگر شما آن را طوری بسازید که او متوجه شود که این یک قانون کلی است، شخصاً احساس طرد شدن نخواهد کرد.

مرحله 2 از نامزد به عنوان بهانه استفاده کنید.

از نامزد به عنوان بهانه استفاده کنید. حتی اگر نامزد ندارید، می توانید وانمود کنید که نامزد دارید تا رد کردن را آسان تر کنید. اگر آن مرد فکر می کند که شما نامزد دارید، پس این چیزی علیه او شخصی نیست.

به عنوان مثال، می توانید بگویید: “نمی توانم شماره ام را به شما بدهم. من نامزد دارم.” بیشتر مردها در آن نقطه بدون فکر دیگری از آنجا دور می شوند.

مرحله 3 به جاي شماره دادن شماره او را بخواهيد.

راه دیگر برای دور زدن این موضوع این است که در عوض شماره او را بخواهید. به این ترتیب، قدرت در دستان شماست و می توانید با آن کاری را که می خواهید انجام دهید. فقط مطمئن شوید که شماره را خودتان بگیرید. تلفن خود را به او ندهید، زیرا او می تواند از آن برای دادن شماره شما به خود استفاده کند.

اگر مردی شما را تنها نمی گذارد، راه خوبی برای ترغیب او به توقف است.

مقاله مرتبط: رفتار هاي بدي كه يك دختر انجام مي دهد و چطور از انجام آنها دست برداريم.

مرحله 4 اگر مزاحمت ادامه پيدا كرد در اسرع وقت آن محل را ترك كنيد

در اسرع وقت جایی که هستید را ترک کنید. همیشه ایمن بودن بهتر از متاسف بودن است. اگر در مکانی نیستید که امنیت دارد، اگر احساس کردید امنیت شما در خطر است، به مدیریت اطلاع دهید یا با پلیس تماس بگیرید.

همچنین بهتر است به صورت گروهی بیرون بروید.

مطلب پیشنهادی

هزينه پنهان سفر با هواپيما

تمام هزینه های پنهان پرواز و نحوه اجتناب از آنها

وقتی نوبت به رزرو پرواز می رسد، هزینه پروازی که در ابتدا می بینید، همیشه …

نكاتي براي سفر تنهايي

7 نکته برای اولین بار سفر به تنهایی

اگر شما مانند من هستید (یک نگران مزمن و بیش از حد فکر می کنید)، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *