5 نكته براي رفع مشکلات جنسي
در ازدواج احتمال زيادي دارد كه با مشکلات جنسي روبرو شويد. بايد بدانيد كه اين مشكلات هم قابل حل هستند.

5 نکته برای رفع مشکلات جنسي

کدام اول آمد – مرغ یا تخم مرغ؟ استدلال های خوبی برای هر دو وجود دارد، به همین دلیل است که جمعیت جمعی نمی توانند همه در مورد آن توافق کنند. همین سوال در مورد زوج های متاهل با مشکلات  جنسي مطرح می شود زیرا آنها می توانند اینگونه به مسائل نگاه کنند.

آیا رابطه جنسی خود به خود خشک شد و به مشکلات جنسي منجر شد یا مسائل دیگری به اتاق خواب نفوذ کرد که به اين دلیل صمیمیت تحت تأثیر قرار گرفت؟

گاهی اوقات مشخص کردن پاسخ به آن سوال دشوار است. ازدواج همیشه دوران سخت  و روزگار آسان تری دارد.

وقتی زمان‌های آسان‌تری داریم، همه چیز در امتداد شناور است. در آن مواقع، ممکن است همدیگر را عالي بدانیم. ما احتمالاً حتی میزان رابطه جنسی را هم بدیهی می دانیم. اما پس از آن، روزهای سخت و مشکلات جنسي می آیند.

شاید یک نوزاد جدید در ترکیب وجود داشته باشد، یا نقل مکان به یک شهر جدید، یا شاید یک شغل جدید یا مرگ در خانواده.

سطوح بالای استرس در یک دوره زمانی طولانی تمام انرژی و اشتیاق ما را برای زندگی از بین می برد. گاهی اوقات، در پایان روز، احساس می شود که چیزی برای همسر باقی نمانده است.

ازدواج و رابطه جنسي ما در لیست اولویت ها پایین است. جست‌وجوی بهترین ایده‌های جنسی برای زوج‌های متاهل حتی در برنامه کاری نیست.

متأسفانه ما معمولاً مشکلات جنسي در ازدواج را پشت سر نمی گذاریم. و با گذشت زمان، وقتی این کار را اغلب انجام نمی دهیم، حتی میل جنسی خود را از دست می دهیم.

اگر در اتاق خواب با مشکلاتی روبرو هستید، در اینجا نکات و توصیه هایی برای رابطه جنسی در اتاق خواب برای زوج های متاهل آورده شده است که باید در نظر داشته باشند.

1. درک کنید که تنها نیستید

تعداد شگفت انگیزی از زوج های متاهل در زندگی زناشویی خود دارای مشکلات جنسي هستند.

و جای تعجب نیست – آیا فکر می کنید راهی برای هر زوج متاهل وجود دارد که میل جنسی مشابهی داشته باشند؟ همین باورها در مورد رابطه جنسی؟ همان سطح بازداری ها؟ به هیچ وجه!

کار کردن با هم برای آنچه واقعا مهم است می تواند بخشی از چیزی باشد که ازدواج را بسیار عالی می کند. اگر بتوانیم برای حل مشکلات دور هم جمع شویم، می توانیم قوی تر باشیم.

برای همه اتفاق می افتد. بهتر کردن رابطه جنسی در ازدواج نیاز به تلاش مداوم دارد. این یکی از بهترین نکات رابطه جنسی برای ازدواج است که به اصلاح زندگی جنسی رو به کاهش شما کمک می کند.

اگر مشکل نداشتن رابطه جنسی است، شما یکی از بسیاری از افراد در سراسر جهان هستید که طبق مجله نیوزویک، بین 15 تا 20 درصد از زوج ها ممکن است “ازدواج بدون رابطه جنسی” را تجربه کنند، که برخی می گویند داشتن رابطه جنسی کمتر از ده بار در هر سال است.

طبق یک مطالعه در سال 2017، بیش از 15 درصد از مردان و تقریبا 27 درصد از زنان گزارش کردند که در سال گذشته هیچ رابطه جنسی نداشته اند.

علت کمتر شدن رابطه جنسی در ازدواج می تواند موارد زیادی از جمله مسائل مربوط به رابطه و انواع مختلف اختلالات جنسی باشد. طبق WebMD، 43 درصد از زنان و 31 درصد از مردان درجاتی از مشکلات جنسی دارند.

بنابراین، شما قطعا تنها نیستید. مشکلات  جنسي در ازدواج افراد زیادی را تحت تاثیر قرار می دهد.

مشکلات جنسي در هر ازدواجي پيش مي آيد و قابل رفع است.

2. صحبت در مورد رابطه جنسی با همسرتان اشکالی ندارد

نکته ای که در مورد رابطه جنسی وجود دارد این است که ما خارج از اتاق خواب خود با  شریک زندگی خود به جزئیات زیادی در مورد آن نمی پردازیم.

بسیاری از زوج ها هستند که هرگز در مورد رابطه جنسی با یکدیگر صحبت نمی کنند. یا فکر نمی کنند نیازی به این کار دارند یا خجالت می کشند.

اغلب اوقات آنها مطمئن نیستند که صحبت کردن در مورد آن مشکلی ندارد، یا کاملاً نمی دانند چگونه کلمات را با احساسات خود بیان کنند.

“شاید من آن را به هم بزنم” یا “شايد خود به خود حل می شود” برخی از افکاری هستند که ممکن است در ذهن برخی افراد بگذرد.

اما، شما باید اغلب در مورد رابطه جنسی صحبت کنید. درباره ایده‌های خلاقانه جنسی برای زوج‌های متاهل بحث کنید یا به دنبال نکات جالب عشق‌ورزی در ازدواج در اینترنت باشید.

اگر مدت زیادی است که ازدواج کرده‌اید و این موضوع هرگز در صحبت‌های قبل از خوابتان مطرح نشده است، شاید الان کمی احمقانه به نظرتان برسد. شما نمی خواهید احساس بدی به شریک زندگی خود بدهید یا اینکه از وضعیتی که پیش می رود ناراضی هستید.

نكته مهم

اما این موضوع بسیار مهمی است و ما به طور خودکار همه چیز را مشخص نمی کنیم. بنابراین صحبت کردن در مورد آن ضرری ندارد – فقط می تواند کمک کند.

اگر در شکستن یخ مشکل دارید، کتابی در مورد رابطه جنسی و ازدواج بردارید و آن را در رختخواب بخوانید. مطمئناً سؤالاتی در کتاب وجود خواهد داشت. می توانید از همسرتان بپرسید “نظرت در مورد این سوال چیه عزیزم؟”

لازم نیست به یک بحث طولانی ختم شود، اگرچه در نهایت ممکن است. فقط کمی اين نوع صحبت را امتحان کنید تا زمانی که هر دو راحت تر در مورد آن صحبت کنید.

به یاد داشته باشید، مشکلات جنسی در ازدواج بسیار رایج است و هیچ چیز برای شما و شریک زندگیتان شرمنده كننده نیست. و صحبت کردن در مورد آن واقعاً به شما کمک می کند تا ریشه مشکل را پیدا کنید.

همانطور که می بینید، اين كار به رابطه شما کمک می کند. این كار فقط شما را تشویق می کند که بیشتر در مورد رابطه جنسی با یکدیگر صحبت کنید.

3. به تعطیلات بروید

تحقیقات ثابت می کند که داشتن ارتباط عاطفی عمیق تر با شریک زندگی خود به شما کمک می کند از صمیمیت بیشتر با او لذت ببرید.

یکی از بهترین نکات رابطه جنسي برای زوج های متاهل، شکستن یکنواختی و رفتن به سفر است.

اگر بودجه کافی برای آن وجود ندارد، کافی است بعد از شام يك پیاده روی طولانی داشته باشید، یک قرار طولانی و خاص برنامه ریزی کنید یا از یک شام پیک نیک لذت ببرید – هر چیزی که هر دوی شما را هیجان زده کند. صحبت کردن شما را به هم پیوند می دهد و به شما امکان می دهد عمیق تر با هم ارتباط برقرار کنید.

به همین دلیل زوج هایی که با هم سفر می کنند با هم می مانند و روابط سالم تری دارند.

4. چیز جدیدی را امتحان کنید

رابطه جنسی در اتاق خواب می تواند بسیار خسته کننده شود. بنابراین، چگونه می توان رابطه جنسی بهتری در ازدواج داشت؟

مهم است که با کاوش مداوم ایده‌های هیجان‌انگیز که حول محور رابطه جنسی بهتر برای زوج‌های متاهل تمرکز می‌کنند، رگه‌های جنسی را بشکنید.

در مورد چگونگی داشتن رابطه جنسی خوب در ازدواج، اجازه ندهید زندگی جنسی شما برای شما یا همسرتان قابل پیش بینی باشد.

فقط به این دلیل که متاهل هستید به این معنی نیست که نمی توانید در رختخواب ماجراجو باشید. خواسته های خود را آشکارا با همسرتان در میان بگذارید، پوزیشن های جدید و فانتزی های جدید را امتحان کنید.

همچنین مفید خواهد بود که هر هفته یا ماه، ایده های اتاق خواب مختلف را برای زوج های متاهل امتحان کنید تا سر و صدا در زندگی جنسی خود را زنده نگه دارید.

5. از تراپيست جنسي نترسید

اگر مشکلات جنسی در ازدواج شما وجود دارد و هر دوی شما مطمئن نیستید که چه کاری باید انجام دهید، یکی از بهترین کارهایی که می توانید انجام دهید این است که به یک تراپيست جنسی یا ازدواج مراجعه کنید.

وقتی صحبت از رابطه جنسی به میان می آید، هیچ چیز برای ترسیدن وجود ندارد. راستش را بخواهید، این فقط شما و همسرتان هستید که پیش یک درمانگر می روید و صحبت می کنید.

در حالی که بحث در مورد این موضوع خاص در ابتدا می تواند ناخوشایند باشد – به یاد داشته باشید که درمانگر شما با بسیاری از زوج ها با مشکلات مشابه کار می کند. به زودی صراحت آنها طراوت ايجاد مي كند. زیرا هر دوی شما در مورد احساسات خود صحبت می کنید. در واقع احساس آزادی بسیار زیادی خواهد داشت.

در طی چندین سال گذشته، درمان کمتر و کمتر تابو شده و به طور گسترده پذیرفته شده است.

معمولاً بزرگسالان از یک نوع درمانگر کمک می گیرند. البته، این شامل همه انواع مسائل، از جمله مسائل مربوط به روابط است. با این حال، این یک چیز مهم را نشان می دهد – اینکه بسیاری از مردم به کمک یک متخصص سلامت روان متکی هستند.

مقاله مرتبط: چگونه با همسرمان صمیمی باشیم؟

از تراپيست جنسي چه انتظاری می توان داشت؟

البته، این به درمانگر بستگی دارد، اما به طور کلی، شما آنجا هستید تا نکات مفیدی برای رابطه جنسی برای زندگی زناشویی شاد دریافت کنید و در مورد مسائل صمیمیت خود صحبت کنید.

گاهی اوقات از علت اصلی آن مطمئن نیستید – در این صورت، درمانگر سعی می‌کند به شما کمک کند تا آن را بفهمید – و گاهی اوقات، می‌دانید که چیست، اما نمی‌توانید از آن عبور کنید.

صحبت کردن در مورد آن با یک درمانگر به شما کمک می کند و همسرتان به درک بهتری دست پیدا می کند و امیدوارم افکار و باورهای شما را در مورد رابطه جنسی بهبود بخشد.

هدف نهایی کمک به تجربه جنسی شما با همسرتان با کمک ایده های جنسی برای زوج های متاهل و بینش در مورد رابطه جنسی بهتر در ازدواج است.

به یاد داشته باشید، رابطه جنسی هرگز نباید فقط یک عجله فیزیکی باشد، بلکه یک ارتباط لطیف و پرشور باشد. بدون همراهی بازیگوش و دوست داشتنی، رابطه جنسی تبدیل به یک غوغای دیگر می شود که ارزش خود را از دست می دهد، که می تواند به ازدواج شما آسیب برساند.

اینها برخی از بهترین توصیه‌های جنسی برای زوج‌های متاهل هستند و واقعاً می‌توانند به شما و شریک زندگی‌تان کمک کنند تا هیجانی را که زمانی تجربه می‌کردید را در رابطه جنسی خود بازگردانید.

مطلب پیشنهادی

چگونه بفهميم اين دختر ديگر ما را دوست ندارد.

چگونه متوجه شويد که اين دختر دیگر شما را دوست ندارد

اگر احساس می‌کنید که رابطه‌تان ممکن است به هم بخورد، به دنبال علائم هشداردهنده‌ای باشید …

چطور از رابطه بد خارج شويم

چگونه از یک رابطه بد خارج شویم

قسمت 1 شناسایی یک رابطه بد جامعه ما نياز به تشكيل خانواده هاي سالم و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *