اشتباه جنسي مردان در رختخواب
براي حفظ ازدواج به عنوان يك شوهر بايد آگاه به اشتباه جنسي مردان در رابطه باشيد.

20 اشتباه جنسی مردان در رختخواب و نحوه اجتناب از آنها

یک ازدواج شاد است که همه چیز را داشته باشد: حمایت، عشق، درک و همچنین رابطه جنسی عالی. اگرچه این هنوز یک تابو است، اشتباه جنسی مردان در رختخواب می تواند به قیمت ازدواج تمام شود. به همین دلیل مهم است که نیازهای شریک زندگی خود را تا حد امکان درک کنید.

اشتباهاتی که مردان مرتکب می شوند می توانند شریک زندگی خود را ناامید و بدبخت کنند، و اگر می خواهند خانم خود را راضی نگه دارند، یادگیری نحوه عملکرد خوب در رختخواب ضروری است.

20 اشتباه جنسی مردان و نحوه اجتناب از آنها

اگر چند اشتباه در رختخواب مرتکب شوید اشکالی ندارد، اما اگر می خواهید آنها را اصلاح کنید تا شریک زندگیتان احساس رضایت کند، هیچ چیز بهتر از این نیست. در اینجا 20 اشتباهی که مردان در رختخواب مرتکب می شوند و چگونه از آنها اجتناب کنند، آورده شده است.

1. آنها در کارها عجله دارند

عجله کردن در کارها یکی از اشتباهاتی است که مردان در روابط مرتکب می شوند، نه تنها در رختخواب عجله می کنند، بلکه در جنبه های عاطفی نیز عجله دارند.

وقتی صحبت از صمیمیت به میان می‌آید، مردان معمولاً به زمان زیادی برای گرم کردن نیاز ندارند، در حالی که زنان به زمان بیشتری نیاز دارند تا «وارد حال جنسي شوند». رابطه جنسی از رختخواب شروع نمی شود، مدت زیادی قبل از اینکه وارد اتاق خواب (یا هر اتاق دیگری) شوید شروع می شود.

چگونه آن را حل کنیم:

این می تواند با یک در آغوش گرفتن در صبح یا بوسیدن بعد از ظهر شروع شود، اما به او زمان بدهید تا احساس امنیت و راحتی کند.

2. بیایید پيش نوازي داشته باشيم.

یکی از اشتباهات رایج جنسی که مردان در رختخواب مرتکب می شوند این است که فکر می کنند پیش نوازي فقط یک عمل فیزیکی است، در حالی که تحریک ذهنی را فراموش می کنند.

چگونه آن را حل کنیم:

بسیاری از زنان دوست دارند در حین مقاربت خیال پردازی کنند، بنابراین تخیل او را فعال نگه دارید، به آرامی در گوش او زمزمه کنید و او را هیجان زده کنید.

3. چیزی که یک بار کار کرد، ممکن است دفعه بعد کار نکند

برخی از اشتباهاتی که مردان با زنان مرتکب می شوند این است که انتظار دارند تاکتیک هایی که دفعه قبل موثر بوده اند، هر بار جواب دهند.

زنان یک چرخه قاعدگی دارند و سطح هورمون آنها بسته به جایی که در چرخه هستند متفاوت است، بنابراین ممکن است منطقه تحريك آخرین بار سینه او باشد، اما دفعه بعد ممکن است گردن او باشد.

چگونه آن را حل کنیم:

هر بار چیز جدیدی را امتحان کنید. از چسبیدن به چیزی که دفعه قبل موثر بوده خودداری کنید و برای کشف او وقت بگذارید.

4. آمیزش تنها راه رسیدن به ارگاسم او نیست

اشتباهات جنسی که مردان در رختخواب مرتکب می شوند تقریباً همیشه به این مربوط می شود که به اندازه کافی به او فکر نمی کنند. وقتی مردان به این فکر می کنند که چگونه در رختخواب عملکرد خوبی داشته باشند، همیشه به عملکرد مقاربتی خود فکر می کنند، اما این تنها راهی نیست که می توانید خوشبختی را با او تجربه کنید.

چگونه آن را حل کنیم:

زنان، بر خلاف مردان، زمان بیشتری را برای رسیدن به ارگاسم می‌گذرانند، زیرا به زمان بیشتری برای برانگیختگی و رسیدن به حالت هیجانی جسمی و روحی خود در یک سطح نیاز دارند. بنابراین صبور باشید و به طور کلی برای بهبود آن تلاش کنید.

5. اجازه دادید اشتياق بمیرد

اغواگری باید بخشی از زندگی روزمره ما باشد، نه فقط یک چیز قبل از رابطه. نحوه بهتر بودن در رختخواب برای مردها معمولاً به معنای تمرکز روی “عملکرد” است، در حالی که کاملا برعکس است.

چگونه آن را حل کنیم:

روی همه چیز به جز عملکرد تمرکز کنید – بازی اغواگری را در طول روز انجام دهید. این باعث می‌شود همسر شما برای رفتن به رختخواب بی‌صبر شود.

اغوای بصری، ذهنی یا دهانی یک امر ضروری برای یک زندگی جنسی گرم است.

مقاله مرتبط: 20 اشتباه زنان در رختخواب و نحوه اجتناب از آنها

6. شما او را خوب می شناسید

اشتباهات جنسی که مردان در رختخواب مرتکب می شوند ممکن است برای آنها هزینه زیادی داشته باشد، و اینکه فکر می کنید خوب می دانید که خانم شما چه می خواهد یا به چه چیزی نیاز دارد، بسیار رایج است (و خارج از اتاق خواب نیز صدق می کند).

چگونه آن را حل کنیم:

بچه ها، خجالت نکشید، خجالت نکشید، یا آنقدر مغرور نباشید که از خانم خود بپرسید که او در رختخواب چه می خواهد. این نشانه این نیست که شما به اندازه کافی خوب نیستید یا ضعیف هستید.

این نشانه ای است که شما اعتماد به نفس دارید و می خواهید او تا حد امکان از آن لذت ببرد، او بسیار از آن قدردانی خواهد کرد.

7. روی “پایان” تمرکز کنید

بله، همه ما اوج را دوست داریم، اما صمیمی بودن تنها به ارگاسم رسيدن نیست. این در مورد صمیمیت است، این در مورد لذت بردن از سفر تا پایان است، و اگر پایان گاهی اوقات اتفاق نمی افتد، خوب، این پایان دنیا نیست!

چگونه آن را حل کنیم:

آهسته بگیرید. درک کنید که چه چیزی برای هر دوی شما مفید است. اگر هر دو از این فرآیند لذت می برید، او را تحت فشار (یا خودتان) قرار ندهید تا به اوج برسد.

8. شما بیش از حد ساکت هستید

بیشتر زنان عاشق شنیدن لذت شما در حین مقاربت هستند. گاهی اوقات اشتباهات جنسی که مردان در رختخواب مرتکب می شوند به این دلیل است که مردان احساس راحتی نمی کنند و به اندازه کافی اعتماد به نفس ندارند که وقتی دوست دارند وحشی باشند.

چگونه آن را حل کنیم:

در همه ما رفتاري حیوانی وجود دارد که هنگام داشتن رابطه جنسی با صدای بلند، تستوسترون، استروژن و آدرنالین را در خون ما افزایش می دهد. بنابراین، بدون هیچ ترسی رسا باشید.

9. خیلی حساس نباشيد

با پیش بازی برای تحریک او استفاده کنید، اما ملایم باشید و عجله نکنید.

چگونه آن را حل کنیم:

همه خانم ها از این نوع پیش بازی لذت نمی برند. بنابراین، در اطراف بازی کنید تا بفهمید ترجیحات او چیست.

10. ، سرعت خود را کم کنید

زنان عاشق رابطه جنسي سريع هستند، اما نه همیشه. همچنین ایجاد هیجان تا لحظه ای که تقریباً به اوج می رسد، زمان می برد تا آنها از رابطه جنسی اصلی لذت ببرند.

وقتی خیلی به ارگاسم نزدیک می‌شوند، در برابر درد مقاومت بیشتری دارند و به همین دلیل است که می‌خواهند رابطه جنسی سخت‌تر و سریع‌تری داشته باشند.

چگونه آن را حل کنیم:

پس از اینکه فهمیدید چه چیزی برای او بهتر است، سرعت را تغییر دهید.

11. پیچیدگی او را درک کنید

بیشتر اشتباهات جنسی مردان در رختخواب به عدم شناخت فیزیولوژی و بدن زنان مربوط می شود. کلیتوریس بخش بسیار حساس بدن اوست. اعصابی دارد که از واژن و فرج او نیز عبور می کند

چگونه آن را حل کنیم:

کلیتوریس فقط به مالش ملایم نیاز دارد تا او را به شدیدترین نقطه اوج برساند.

12. روی کل درخت تمرکز کنید نه سیب

ما می دانیم که مردان نمی توانند از فکر خوردن سیب دست بردارند، بلکه به کل درخت فکر می کنند. این یک راه عالی برای آرام کردن او و راحت کردن او در مقاربت است که او خیلی بیشتر از زمانی که شما فقط به دنبال سيب هستید لذت خواهد برد.

چگونه آن را حل کنیم:

به جای اینکه فقط روی واژن یا کلیتوریس او تمرکز کنید، گردن او را ببوسید، باسن یا قسمت داخلی ران او را ماساژ دهید.

13. از فكر كردن زياد دست برداريد.

خیلی از مردها هنگام آمیزش جنسی زياد فکر می کنند. «نقطه G»، کجا آن را پیدا کنم، آیا او اکنون از آن لذت می‌برد، آیا من او را خیلی محکم فشار می‌دهم، چه می‌شود اگر فکر به اندازه کافی خوب نیستم. بس کنيد.

اشتباهات جنسی که مردان در رختخواب مرتکب می شوند می توانند باعث شوند که هم مرد و هم زن در افکارشان گم شوند.

چگونه آن را حل کنیم:

برای لذت بردن کامل از رابطه جنسی باید در لحظه حضور داشته باشید. بنابراین، روی زبان بدن و آه های او تمرکز کنید.

14. اصلاح كردن

اصلاح كردن قسمت هاي خصوصي بدنتان بسيار مهم است. همانقدر كه تراشيدن موهاي پاي همسرتان براي شما مهم است. پس اين كار را انجام دهيد.

15. براي انجام خواسته هاي او آماده باشيد.

زنان فانتزی هایی دارند و از شما می خواهند که با آنها همراهي كنيد که آنها را آزمایش کنید، همانطور که شما می خواهید آنها برای آزمایش شما و فانتزی های شما همراهي كنند.

مهم نیست که مردان در رختخواب چه اشتباهات جنسی انجام می دهند، آماده نبودن شما برای انجام کاری با او یکی از بدترین اشتباهات است.

چگونه آن را حل کنیم:

پذیرای ایده های جدید باشید. وقتی صحبت از آنچه هر دو می خواهید به میان می آید، در رویکرد خود سفت و سخت نباشید.

16. همان قدیمی، همان قدیمی

بیایید تا آخر عمر به تبلیغ بپردازیم، من آن كار  را خیلی دوست دارم! اما تكرار رابطه باعث از بين رفتن هيجان مي شود.

چگونه آن را حل کنیم:

چاشنی آن، تغییر موقعیت حتی در طول مقاربت! است. خسته کننده یا تنبل نباشید. ممکن است موقعیت‌های جنسی جدیدی پیدا کنید که حتی بیشتر از موقعیت‌هایی که همیشه دنبالشان می‌روید، لذت بیشتری به شما می‌دهند.

17. شما نمی توانید تفاوت بین ارگاسم تقلبی و واقعی را تشخیص دهید

خوب، این یک پرچم قرمز است. قبل از اینکه در گوگل جستجو کنید چگونه به عنوان شوهر در رختخواب بهتر عمل کنید، سعی کنید در گوگل جستجو کنید که چگونه شریک زندگی خود را بهتر درک کنید زیرا اگر نمی توانید تشخیص دهید که خانم شما واقعاً از این تجربه لذت می برد یا اینکه او تظاهر می کند به این معنی است که

1. یا بازیگر خیلی خوبی است یا

2. باید روی ارتباطات خود کار کنید.

در هر صورت، این یک  كار فاجعه است.

چگونه آن را حل کنیم:

با او صحبت کنید تا اگر یک بار جعل می کند، احساس ناراحتی نکند. شما همچنین باید تفاوت بین ارگاسم واقعی و تقلبی را درک کنید.

ارگاسم واقعی معمولاً شامل نبض ها و تنفس سریع تر است. همچنین، متوجه می‌شوید که بدن او با حرکت کمی منقبض می‌شود، مشابه بدن بچه‌ها هنگام رها کردن.

18. شما حتی قبل از شروع مسابقه از خط پایان عبور می کنید

از اشتباهات جنسی که مردان در رختخواب مرتکب می شوند واقعاً می توانند زنان را بسیار ناامید کنند، و یکی از آزاردهنده ترین آنها این است که قبل از اینکه ما حتی برای شروع کار آماده شویم، آن را تمام کنید.

چگونه آن را حل کنیم:

پیش بازی را زود شروع کنید و روی او تمرکز کنید و قبل از شروع آمیزش او را تحریک کنید.

19. فيلم هاي مستهجن تماشا مي كنيد.

تماشای فيلم مستهجن می تواند بر زندگی جنسی ما تأثیر منفی بگذارد زیرا مردان سعی می کنند آنچه را که در فیلم می بینند انجام دهند. در فيلم، زنان در حین دخول به ارگاسم می رسند، در حالی که واقعیت این است که 80 درصد از زنان برای رسیدن به اوج نیاز به تحریک کلیتوریس دارند. بعضی از مردها می توانند تمام دومینو را بروند و فراموش کنند که خانم آنها نیز باید از رابطه جنسی لذت ببرد.

چگونه آن را حل کنیم:

به تحریک کلیتوریس توجه کنید. مقاربت تمام و پایان یک جلسه صمیمی رضایت بخش نیست.

يك اشتباه جنسي مردان تماشاي فيلم مستهجن است.

20. بمانید و از نوازش بعد از رابطه جنسی لذت ببرید

این کلیشه وجود دارد که اکثر مردان بعد از رابطه به خواب می روند. چه این درست باشد یا نباشد، مطمئناً نمی خواهید بلافاصله بعد از رابطه جنسی از رختخواب بیرون بپرید.

چگونه آن را حل کنیم:

استراحت کنید و در لذت غوطه ور شوید، حتی بعد از مقاربت همدیگر را در آغوش بگیرید و لذت ببرید.

نتيجه گيري

اکنون که رایج‌ترین اشتباهات جنسی مردان در رختخواب را انجام می‌دهند و نحوه اجتناب از آنها را می‌دانید، به دفعات بعدی خود با همسر مهم خود فکر کنید.

بهترین توصیه جنسی برای شوهرها این است که به نیازهای شریک زندگی خود گوش دهند و به خواسته ها و زبان بدن او توجه کنند. این یک دستور العمل ثابت شده برای زندگي زناشويي موفق است.

مطلب پیشنهادی

جذابیت عاشقانه

معني جذابیت عاشقانه چيست؟

وقتی به جذابیت عاشقانه فکر می‌کنید. ممکن است به کمدی‌های عاشقانه یا قصه‌های پریانی فکر …

هفت موردي كه هرگز نبايد در واژن خود قرار دهيد.

هفت چیزی که هرگز نباید در واژن قرار دهید

به احتمال زیاد، هر زني در این سیاره می‌داند که دوش واژينال گرفتن می‌تواند به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *