ده عادت زوج هایی که رابطه جنسی عالی دارند
زوج هایی که رابطه جنسی عالی دارند در خارج از اتاق خواب هم با هم عالي هستند.

10 عادت زوج هایی که رابطه جنسی عالی دارند

عاشقانه  بودن، صمیمیت و داشتن رابطه جنسی عالي جنبه های مهمی از رابطه هستند، اما اغلب با گذشت زمان از بین می روند. برخی از زوج‌ها که رابطه جنسی عالی دارند. یا به نظر می‌رسند کاملاً وحشی هستند. حتی پس از گذشت 5، 10، 20 سال از رابطه، کلید تقویت آن را می‌دانند. در حالی که برخی دیگر پس از مرحله ماه عسل، احساس ناامیدی می‌کنند.

بنابراین، چه ترفندهایی برای شاداب نگه داشتن وسایل در اتاق خواب با همسرتان وجود دارد؟

10 عادت جنسی زوج های شاد

بنابراین، چگونه می توان رابطه جنسی عالی داشت؟ آیا نکات جنسی برای زوج ها وجود دارد؟

عادات خاصی وجود دارد که زوج های شاد انجام می دهند که دیگران فاقد آن هستند. این اسرار رابطه مطمئناً شما و شریک زندگیتان را به سمت یک چرخش عاشقانه می برد. در زیر، عادات زوج هایی که رابطه جنسی عالی دارند یا کسانی که در بخش عاشقانه مشکلی ندارند را پوشش می دهیم.

زوج هایی که رابطه جنسی عالی دارند در تمام لحظات با هم رفتار عاشقانه اي دارند.

1. آنها حتی بیرون از اتاق خواب هم محبت آمیز هستند

عاشقانه از اتاق خواب شروع نمی شود. این موضوع باید در زندگی روزمره شما نقش داشته باشد، مهم نیست که برای بعدا چه برنامه ای دارید.

احساس جذابیت شدید برای شریک زندگی خود در طول روز، دریافت بوسه‌های کوچک، نوازش‌ها، و تعریف‌های جذاب، و به طور کلی دیده شدن، خواستن و حمایت از طرف شریک زندگی‌تان می‌تواند به ایجاد یک زمان عالی در اتاق خواب کمک زیادی کند.

برای اینکه این کار را انجام دهید لازم نیست زیاده روی کنید.

برای زوج هایی که رابطه جنسی عالی دارند، فقط یک تعریف ساده، یک بوسه طولانی قبل از رفتن به محل کار، گرفتن دست آنها در حین راه رفتن، یا در آغوش گرفتن برای نمایش مورد علاقه شان می تواند باعث شود آنها احساس نزدیکی و ارتباط بیشتری با شما داشته باشند تا صحنه های عاشقانه را رقم بزنند.

2. بعد از ازدواج هم با هم قرار عاشقانه بگذاريد.

معاشقه و بازیگوشی اغلب پس از قرار ملاقات یا مراحل شروع رابطه به عقب می نشینند، اما نباید این کار را انجام دهند.

به چند قرار اول با هم فکر کنید، جایی که هر اظهار نظر عشوه گرانه، لمس ملایم دست یا نگاه جنسي شما را وحشی می کرد. حتی اگر در هزارمین قرار خود هستید، می‌توان و باید از همان افزایش رابطه آهسته استفاده کرد.

زوج‌هایی که رابطه جنسی عالی دارند، حال و هوای معاشقه‌ای برای اولین قرار ملاقات دارند. این را با یک متن جنسي، بوسه های غیرمنتظره و لذت بردن از ساختن آن در رابطه خود بگنجانید، حتی اگر مطمئن نیستید که رویداد اصلی آن شب اتفاق می افتد یا خیر. وقتی زمان مناسب را پیدا کنید همه چیز را بسیار بهتر می کند.

3. آنها از محصولات جنسي نمی ترسند

یک رابطه جنسی خوب چیست؟ آیا چیزهایی برای بهبود رابطه جنسی وجود دارد؟

خرید چیزی برای کمک به یا تقویت زندگی جنسی شما دیگر تابو نیست و زوج هایی که از رابطه جنسی با اینها لذت می برند وسايل كمك جنسی را راهی برای بهبود زندگی جنسی خود می دانند.

اگر همیشه می‌خواستید وسايل خاصی را امتحان کنید یا آن کرم  جالب به نظر می‌رسد، آن را سفارش دهید یا یکی را انتخاب کنید. اگر فکر می‌کنید روغن‌کاری ممکن است به سطح راحتی شما کمک کند ، آن را انجام دهید.

زوج هایی که در درازمدت رابطه جنسی عالی دارند، از امتحان کردن چیز جدیدی هراسی ندارند، چه قرار باشد این تجربه را بهبود ببخشد یا فقط شرایط را راحت تر کند. این در مورد احساس خوب و لذت بردن با شریک زندگی است.

4. اهمیت مراقبت از خود را می دانند

سالم ماندن و داشتن احساس خوب نسبت به بدن شما فقط به ظاهر بستگی ندارد. هنگامی که نسبت به خود اطمینان دارید، می توانید زمان بهتری را در رختخواب سپری کنید، و این باعث بهبود شرایط برای شریک زندگی شما نیز می شود.

حفظ سلامت عمومی خود با ورزش و تغذیه صحیح می تواند به جلوگیری از مشکلاتی در اتاق خواب مانند نفس نفس زدن، نداشتن استقامت زیاد، نداشتن قدرت امتحان کردن برخی موقعیت ها یا حتی اختلال نعوظ کمک کند.

با تمرین کردن با هم و یادگیری نحوه پختن وعده های غذایی مغذی با هم، بر سالم ماندن در کنار هم تاکید کنید. این فقط به سلامت کلی شما کمک نمی کند. ممکن است به شما کمک کند تا یک اتاق خواب پر جنب و جوش را در طول جاده حفظ کنید.

5. در رختخواب آرام و بازیگوش هستند

زوج هایی که رابطه جنسی عالی دارند در رختخواب خود را خیلی جدی نمی گیرند. گاهی اوقات رابطه جنسي می تواند خنده دار یا ناخوشایند باشد، و خوب است که با هم بخندیم.

با همسرتان در رختخواب استراحت کنید، بخندید، قلقلک دهید و از آن لذت ببرید تا شیمی طولانی مدت عالی داشته باشید.

6. مدیتیشن می کنند

چیزی که به عنوان یک سرگرمی هیپی در نظر گرفته می شود ممکن است به شما کمک کند تا رابطه جنسی بهتری با شریک زندگی خود داشته باشید.

مدیتیشن به شما کمک می کند تا یاد بگیرید چگونه برای گردش خون خوب و اکسیژن رسانی خون عمیق نفس بکشید، که برای برانگیختگی و اعمال جنسی زوج ها عالی است. به‌علاوه، می‌تواند به شما کمک کند افکار مزاحم را آرام کنید و روی لحظه تمرکز کنید.

وقتی صحبت از اتاق خواب به میان می آید، تمرکز حواس و ماندن در لحظه می تواند تفاوت را ایجاد کند، زیرا شما بر روی شریک زندگی خود و احساسات مختلف فکر می کنید – نه مهلت کاری یا لیست کارهایتان.

7. بعد از آن مدت طولانی تری در رختخواب می مانند

زوج هایی که رابطه جنسی عالی دارند می دانند که فقط رابطه جنسی نیست. صمیمیت و ارتباط عالی قبل و بعد نیز ایجاد می شود.

دراز کشیدن در رختخواب برای در آغوش گرفتن، صحبت با بالش، چرت زدن یا هر چیز دیگری که به نظر شما صمیمی است، می تواند به زوج ها کمک کند که از رابطه و زندگی جنسی خود احساس رضایت بیشتری داشته باشند.

بنابراین، میل به عجله کردن را خفه کنید و به فعالیت بعدی بروید و یاد بگیرید که چگونه از لحظات پس از رابطه جنسي با شریک زندگی خود لذت ببرید.

8. در مواقع شلوغ رابطه جنسی را برنامه ریزی می کنند

برنامه‌ریزی رابطه جنسی برخلاف یک زندگی جنسی خوب و هیجان‌انگیز به نظر می‌رسد، اما صدای ما را بشنوید.

زندگی ممکن است گاهی اوقات شلوغ شود، و زمانی که شلوغ می شود، این امکان وجود دارد که زمان جنسي با شریک زندگی شما بتواند در صندلی عقب باشد.

ایجاد یک برنامه شلوغ برای روابط عاشقانه می تواند به شما کمک کند تا زمانی را برای احساس نزدیکی هر دو به یکدیگر اختصاص دهید، حتی زمانی که زندگی شلوغ است. با تعیین زمان تقریبی، هر دو می‌توانید مطمئن شوید که آن زمان را برای همدیگر خالی کرده‌اید و نگرانی‌های روز را برای برقراری ارتباط مجدد در اتاق خواب کنار بگذارید.

شلوغی زندگی ممکن است مدتی طول بکشد تا کند شود (اگر چنین شود)

بنابراین، نشان دادن اینکه صمیمیت با او به اندازه کافی مهم است تا مطمئن شوید که شما با آن سازگار هستید، می تواند راه طولانی را به یک رابطه باثبات و جنسي برساند و یکی از عادات جنسی مهم زوج های متاهل است.

9. آنها به عنوان یک تیم در زندگی روزمره عمل می کنند

زوج هایی که رابطه جنسی عالی دارند، حتی در خارج از اتاق خواب احساس می کنند که یک هم تیمی عالی دارند.

تقسیم کردن عادلانه کارها، تشویق یکدیگر، شنونده خوبی بودن و برخورد تیمی با مشکلات می تواند عادات جنسی شما را بهبود بخشد و باعث شود هر دوی شما احساس کنید که در پایان روز با خوشحالی به رختخواب می روید و برای یک رابطه عاشقانه آماده هستید.

10. آنها برای تازه نگه داشتن رابطه تلاش می کنند

در نهایت، زوج هایی که رابطه جنسی عالی دارند صرف نظر از مدت زمانی که با هم بوده اند،رابطه را تازه نگه مي دارند. انسان ها هیجان، تفاوت های ظریف، موقعیت های جدید و حتی تخیل را در اتاق خواب دوست دارند.

بنابراین، هر دوی شما باید برای اصلاح، به روز رسانی و کاوش دائمی همراه باشید.

مقاله مرتبط: 15 تمرین ارتباطی قدرتمند برای زوج ها

نتيجه گيري

برای زوج‌هایی که رابطه جنسی خوب دارند، هیچ چیز خوبی بدون تلاش به دست نمی‌آید، و تکرار مداوم موقعیت‌های مشابه در اتاق خواب می‌تواند کهنه شود، مهم نیست که همسرتان چقدر عالی باشد.

هنگامی که هر دو طرف متوجه کسادی اتاق خواب می شوند و كارهاي جديد انجام مي دهند، در راه داشتن یک رابطه جذاب و رضایت بخش طولانی مدت هستید.

مطلب پیشنهادی

ايجاد مرزهای عاطفی در ازدواج

چگونه در ازدواج خود مرزهای عاطفی ایجاد کنید

مرزهای عاطفی محدودیت هایی هستند که شما برای انرژی و احساساتی که در یک رابطه …

باج‌گیری عاطفي

چگونه باج گیری عاطفی را بشناسیم و از خود محافظت کنیم

همه ما آن یک نفر را در زندگی خود داریم که همه دکمه های ما …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *