بغل عاشقانه
بغل عاشقانه با همسر با ساير بغل ها متفاوت است و مي تواند كمك كند تا زندگي شما شيرين تر شود.

چگونه  همسرمان را عاشقانه در بغل بگیریم

در بغل گرفتن یک نفر راهی عالی برای نشان دادن محبت شماست. انواع و سطوح مختلفی از محبت وجود دارد و نحوه آغوش کردن کودک گریان با روشی که بهترین دوست خود را پس از برنده شدن در مسابقه سافت بال درآغوش می گیرید متفاوت است. در بغل گرفتن عاشقانه شریک زندگی خود نیز متفاوت است و نیاز به لمس خاصی دارد. این مقاله به شما نکاتی را در مورد چگونگی بغل کردن عاشقانه‌تر کسی ارائه می‌دهد.

چگونه شريك زندگي را عاشقانه در بغل می گیرید؟

با قرار دادن دستان خود در اطراف نیم تنه، همسر را عاشقانه در آغوش بگیرید تا او را به خود نزدیک کنید. سپس، سر خود را به سر آنها تکیه داده و آنها را به آرامی فشار دهید. این باعث می شود که یک آغوش محبت آمیز تری داشته باشید.

ياد گرفتن بغل عاشقانه ازدواج شما را شيرين مي كند.

روش

1

بغل جلویی

مرحله 1 بازوهای خود را طوری قرار دهید که نیم تنه هاي را به هم بکشید.

بازوهای خود را طوری قرار دهید که نیم تنه را به هم نزدیک کنید. در یک آغوش عاشقانه، نیم تنه شما – سینه و شکم شما – لمس خواهد شد. این موضع فوق العاده گرم و صمیمی است که بر نزدیکی تأکید می کند.

به طور کلی، آغوش قد بلندتر بازوهای خود را دور کمر شخص کوتاه قدتر قرار می دهد، در حالی که آغوش قد کوتاه تر دست های خود را به دور گردن یا شانه های شخص قد بلندتر می اندازد. برعکس آن نیز می تواند اتفاق بیفتد، به خصوص اگر اختلاف قد زیادی وجود داشته باشد: فرد قد بلندتر دست های خود را دور شانه های شخص دیگر قرار می دهد (و آنها را به سینه خود می کشد)، در حالی که شخص دیگر دست های خود را دور کمر می پیچد.

مرحله 2 ارتباط سر برقرار کنید.

تماس سر برقرار کنید. تکیه دادن سر به کسی یا بر شانه کسی نشانه صمیمیت است. در حالی که برای در آغوش گرفتن عاشقانه خم می‌شوید، سر خود را به طرفین ببرید (با این حال، زیاد به پهلو نروید – شما می‌خواهید گونه‌هایتان را برس بکشید. صورت شخص مقابل برای افزودن یک لمس عاشقانه اضافی، سر یا حتی صورت خود را به سر/گردن شخص مقابل (یا قفسه سینه، اگر خیلی کوتاهتر از فردی که در آغوش می گیرید) فرو کنید.

مرحله 3 فشار دهید و نگه دارید.

فشار دهید و نگه دارید. یک بغل عاشقانه بیشتر از یک آغوش افلاطونی دوام دارد. به مدت دو یا سه ثانیه به آرامی آغوش را کمی محکم تر ببندید. نفس عمیق بکشید و بازدم کنید؛ در بغل همسرتان استراحت کنید و از آن لذت ببرید. توجه داشته باشید که فشار شما باید آنقدر قوی باشد که قابل توجه باشد، اما نه آنقدر محکم که مانع از تنفس طبیعی او شود. در بیشتر مواقع این که شریک زندگي در وقت آغوش گرفتن شما به دلیل کمبود اکسیژن از بین برود، عاشقانه تلقی نمی شود.

مرحله 4 از دستان خود استفاده کنید.

از دستان خود استفاده کنید. یکی از دستان خود را چند بار به پشت یا بازوی همسر خود بمالید. یا اگر دست شما کنار سر فرد است، به آرامی موهای او یا پشت گردن او را نوازش کنید. نوازش آهسته عاشقانه است. نوازش تند خنده دار است، مگر اینکه بیرون هوا یخ زده باشد و شریک بغل خود را گرم کنید.

مرحله 5 به آرامی رها کنید.

آرام آرام رها کن در حین دور شدن، دستان خود را روی طرف مقابل نگه دارید تا پس از در آغوش گرفتن همدیگر را لمس کنید. این زمان خوبی است که به چشمان یکدیگر نگاه کنید، لبخند بزنید و از صمیم قلب صحبت کنید.

روش

2

بغل جلو به پشت

مرحله 1 از پشت بیایید.

از پشت بیا یکی از راه‌های تقویت خودانگیختگی این است که عشق خود را با در بغل گرفتن از پشت غافلگیر کنید. تا زمانی که آنها کار خیلی مهمی انجام نمی دهند، حلقه کردن دست های خود دور کمرشان و تکیه دادن سر به دست آنها می تواند یک شگفتی فوق العاده شیرین باشد.

مرحله 2 پشت همسرتان که قرار است در بغل بگیرید بایستید.

پشت همسرتان که قرار است در بغل بگیرید بایستید. تنه خود را به سمت پشتی که در بغل گرفته اید فشار دهید و دستان خود را دور او بپیچید. قدتان بلندتر یا کوتاه‌تر فرقی نمی‌کند، به جز اینکه دست‌هایتان به کجا ختم می‌شود.

به طور کلی، بغل قد بلندتر بازوهای خود را شل می کند و به اطراف می رسد تا با بازوهای پایینی خود را در بغل بگیرد. بغل کوتاه‌تر می‌تواند بازوهای خود را مستقیماً بیرون نگه دارد، نه اینکه در آرنج خم شود.

مرحله 3 بازوهای خود را در جلو قرار دهید.

بازوهای خود را در جلو قرار دهید. می‌توانید یک بازو را روی دست دیگر، یک دست را جلوی دیگری قرار دهید، یا حتی بالای سینه دراز کنید و شانه‌های فردی را که در بغل گرفته‌اید بگیرید. همه چیز به اندازه بازوهای شما و اندازه بازوهای در بغل گرفته شده بستگی دارد.

مرحله 4 ارتباط سر برقرار کنید.

تماس سر برقرار کنید. مانند در بغل گرفتن روبه رو، تکیه دادن سر به کسی یا روی آن نشانه صمیمیت است. اگر قد شما به اندازه فردی که در بغل گرفته شده است، بلندتر است، می توانید صورت یا گردن او را بغل کنید. اگر قدتان کوتاه‌تر است، می‌توانید سرتان را به پهلو روی پشت آن‌ها قرار دهید.

مرحله 5 فشار دهید و نگه دارید.

فشار دهید و نگه دارید. یک بغل عاشقانه بیشتر از یک بغل افلاطونی دوام دارد. به مدت دو یا سه ثانیه به آرامی کلاچ را کمی محکم تر ببندید. نفس عمیق بکشید و بازدم کنید؛ در بغل همسر استراحت کنید و از آن لذت ببرید.

مرحله 6 از دستان خود استفاده کنید.

از دستان خود استفاده کنید. برای فردی که در بغل گرفته می شود، نوازش بازوهای شما یک لمس طبیعی و دوست داشتنی است. شما همچنین می توانید به عقب برگردید و صورت یا موهای آنها را نوازش کنید.

مقاله مرتبط: چگونه اولین بوسه را در دوران نامزدي داشته باشيم.

مرحله 7 بغل خود را به اطراف بچرخانید.

بغل خود را به اطراف بچرخانید. همانطور که از صمیمیت شریک زندگی خود لذت می برید، از یک بغل رو به جلو لذت ببرید. اگر به جهت بیشتری نیاز دارید، دوباره از بالای صفحه شروع کنید. لذت ببرید!

مطلب پیشنهادی

چگونه بفهميم اين دختر ديگر ما را دوست ندارد.

چگونه متوجه شويد که اين دختر دیگر شما را دوست ندارد

اگر احساس می‌کنید که رابطه‌تان ممکن است به هم بخورد، به دنبال علائم هشداردهنده‌ای باشید …

چطور از رابطه بد خارج شويم

چگونه از یک رابطه بد خارج شویم

قسمت 1 شناسایی یک رابطه بد جامعه ما نياز به تشكيل خانواده هاي سالم و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *