هشت نشانه كه نامزد شما مرد مهربان و محترمي است.
در اين مقاله مي خواهيم در مورد نشانه هاي يك مرد مهربان و محترم صحبت كنيم.

هشت نشانه كه نامزد شما مردي مهربان و محترم است.

آیا از خود می پرسید که آیا پسری که با او هستید برای شما خوب است؟ شاید بخواهید مطمئن شوید که او مهربان و محترم است؟ اگر چنین است، این مقاله برای شماست! من چیزهایی را که لازم است بدانيد و از چه چیزهایی باید اجتناب کنید را توضیح خواهم داد.

1) در مورد دیگران خوب صحبت می کند

وقتی برای اولین بار با شخصی جدید قرار ملاقات می گذارید، چگونه می توانید تشخیص دهید که واقعاً مهربان و محترم است؟

یکی از راه های مهم این است که متوجه شوید که او چگونه در مورد افراد زندگی خود صحبت می کند. این افراد می تواند مادر، خواهر و برادر، دوستانش، همسر سابقش یا حتی غریبه های تصادفی او باشند.

همه رابطه خوبی با والدین خود ندارند، بنابراین نحوه نگاه او به مادر و پدر ممکن است مشکل باشد. همین امر می تواند برای همسر سابق و خواهر و برادر نیز صدق کند. در اين حالت اگر او فرد مهربان و محترمي باشد مشكل و علت رفتارش را با شما در ميان مي گذارد بدون اينكه به والدينش يا افراد ديگر توهين كند. اما اگر می‌دانید که او روابط خوبی دارد، و با این حال او با بی‌اعتنایی از آنها صحبت می‌کند، می‌تواند نشانه‌ای از مشکل شخصتي باشد.

نكته این است: او را از روی رابطه اش فقط با یک نفر قضاوت نکنیم، بلکه در عوض لحن کلی او درباره روابطش با دیگران صحبت می کند.

در کل – اگر او در صحبت هایش در مورد دوستان، همسران سابق و خانواده اش بیشتر مثبت باشد، احتمالاً مهربان و محترم است.

با این اوصاف، ابراز نگرانی‌ها و تعريف مسائل او با افراد نزدیک اش  طبیعی است و این می‌تواند نشانه‌ای از اعتماد او به شما باشد.

زمینه کلیدی است.

آیا او مسائل را با همدلی و درک دیدگاه طرف مقابل مطرح می کند؟ یا همه چیز یک طرفه است؟

زیرا این احتمال وجود دارد که روزی او اینگونه در مورد شما صحبت کند.

شوهري كه به مرزهاي شما احترام مي گذارد يك مرد مهربان و محترم است.

2) با مردم خوب رفتار می کند

یک بار با مردی آشنا شدم که ساکت و کمی مرموز بود. او رابطه خوبی با دختر نوجوانش داشت و من این را نشانه خوبی می دانستم.

با این حال، پس از گذراندن زمان بیشتری با هم، متوجه شدم که او به سرعت عصبانی می شود. نه با من….

یادم می‌آید که متوجه شدم کارهای کوچکی که مردم انجام می‌دهند او را عصبانی می‌کند و وقتی استرس دارد با افرادی مانند راننده‌های تاکسی نامهربانی می‌کند.

احمقانه به خودم گفتم تا زمانی که او با من خوب باشد، همه چیز خوب است.

فکر می کنید بعدش چه اتفاقی افتاد؟ شما آن را حدس زدید! با گذشت زمان، او شروع به رفتار با من کرد، همانطور که با دیگران رفتار کرده بود و به طرز دیوانه کننده ای به خاطر چیزهایی که بسیار جزئی بودند عصبانی شد.

من هرگز نتوانستم او را مورد سوال یا انتقاد قرار دهم. اصلا

برای مثال ( احمقانه اما واقعی!) برای شما… یک بار ، اواخر شب، با او خداحافظي كردم. او اصرار داشت که راه برگشت به هتل من این است که به سمت چپ بروم ، اما می دانستم که او اشتباه می کند. اما من همچنین می‌دانستم که اگر به او نشان دهم که او را باور نمی‌کنم عصبانی می‌شود.

پس من چه کار کردم؟ مجبور شدم راه را اشتباه راه بروم تا او برود و بعد برگردم!

می دانم که مسخره به نظر می رسد، اما به همین دلیل است که توجه به این علامت از همان مراحل اولیه در رابطه بسیار مهم است.

در نهایت نحوه رفتار او با دیگران همان رفتار او با شما خواهد بود. اومهربان و محترم نيست.

3) می توانید با مخالفت موافقت کنید

با نامزد سابقم، ما هرگز نمی توانستیم به تفاهم برسيم، يا حرف حرف او بود يا هيچ حرفي را قبول نمي كرد. وقتی اظهار کردم که نظر خودم را در مورد چیزی دارم، احساسات او از ناامیدی خفیف تا خشم آشکار متغیر بود.

از آنجایی که از من بزرگتر بود، یک بار به من گفت که باید با عقاید او موافق باشم، فقط به این دلیل که باید به تفاوت سنی احترام بگذارم.

پاسخ من؟ از او پرسیدم که اگر فردی بزرگتر از او را پیدا کردم، با دیدگاه های متفاوت، آیا باید به طور خودکار با آنها موافق باشد؟

البته حرفی برای گفتن نداشت!

طبیعی است که دیدگاه‌های متفاوتی در مورد چیزهای خاص داشته باشید، خواه مربوط به سیاست، جهان بینی یا انواع دیگر باورها باشد. اگر می توانید بحث جالبی داشته باشید و سپس مخالفت کنید، این یک نشانه عالی است كه او مهربان و محترم است.

4) او به مرزهای شما احترام می گذارد

پذیرفتن و احترام به این که باورهای متفاوتی دارید، تنها بخشی از احترام به مرزها است.

به گفته دکتر کارولینا ریبورن، 5 نوع اصلی مرز وجود دارد:

فکری (مانند مثال بالا)

عاطفی

فیزیکی

زمانی

مالی

احترام به مرز فکری به شما این امکان را می دهد که افکار و نظرات خود را در عین احترام به دیدگاه های متفاوت مطرح کنید.

مرزهای عاطفی مربوط به تشخیص و بیان احساسات خود به طور مستقل، بدون اینکه بیش از حد تحت تأثیر شریک زندگی خود قرار بگیرید.

مرزهای فیزیکی شامل تعیین محدودیت هایی برای بدن و فضای شخصی شما است، مانند امتناع از تماس فیزیکی ناخواسته (از جمله لمس یا رابطه جنسی) یا داشتن وقت تنهایی.

مرزهای زمانی ماهیت محدود زمان و نیاز به آگاهی از محدودیت های زمانی خود را برای اطمینان از تکمیل به موقع وظایف و چیزهای مهم در زندگی شما برجسته می کند.

مرزهای مالی تاکید می کنند که مسئولیت پول شماست و باید در مورد هزینه و مدیریت امور مالی انتخاب کنید.

من یک مرز دیگر را در اینجا اضافه می کنم: “مرزهای غیر قابل مذاکره”. اینها چیزهایی هستند که برای شما معامله شکن هستند. آنها می توانند شامل وفاداری، مصرف مواد مخدر یا مرزبندی با افراد سابق باشند.

آزار جسمی و روحی باید مرزی غیرقابل مذاکره برای همه باشد، بدون بهانه!

اگر با مردی قرار می گیرید که مایل به بحث و احترام به مرزها است، این نشانه بسیار خوبی است که او معتبر و محترم است.

5) او با شما روراست است.

مردان مرموز مانند همسر سابق من می توانند هیجان انگیز به نظر برسند. اما در تجربه من، این معمولا فقط نشانه ای از ناامنی یا عدم صداقت است. دو خصلت دور از اصالت و احترام.

یک پسر خوب باید در مورد آنچه از زندگی و رابطه می خواهد با شما روشن باشد تا بتوانید بفهمید که آیا ارزش ها و رویاهای شما با هم سازگار هستند یا خیر.

و نباید احساس کنید که در تاریکی رها شده اید، و فکر می کنید که آیا او واقعاً شما را دوست دارد یا اینکه کی دوباره او را خواهید دید.

اشتباه نکنید – کمی رمز و راز می تواند در اوایل یک رابطه چیز خوبی باشد، اما کنار گذاشتن شما و ناسازگار بودن، نشانه خوبی نیست.

هیچ کس کامل نیست و طبیعی است که او ممکن است ناامنی هایی داشته باشد، اما اگر بتواند در مورد آنها با شما صحبت کند، پس این یک نشانه عالی است.

6) برای شما چیزهای شیرین می گوید و انجام می دهد

همه مردها رمانتیک نیستند. و برای بسیاری از مردم خوب است. گفت: نشان دادن عشق و محبت در مواقعی بخش مهمی از یک رابطه است و یک مرد اصیل و مهربان این کار را برای شما انجام خواهد داد.

برخی از مردان ممکن است این کار را با «دوستت دارم»، تعارف و هدایای عاشقانه انجام دهند. دیگران ترجیح می دهند با مراقبت از شما آن را نشان دهند – شاید مطمئن شوند که وقتی از سر کار به خانه می روید یک وعده غذایی خوب می خورید. یا وقتی بیمار هستید داروهای خود را دریافت کرده و از شما مراقبت می کند.

همچنین می‌تواند در مورد شناخت مشكلاتي باشد كه با آنها مبارزه می‌کنید و به شما در حل آنها کمک می‌کند.

به عنوان مثال: نامزد من می داند که بستن چمدان برای من بسیار استرس زا است (و من زیاد سفر می کنم!). بنابراین وقتی سفری در پیش دارم، او با من همراهی می کند، کارهای خاصی را انجام می دهد تا وقتم را آزاد کند، و ذهنم را از افکار مضطرب دور می کند.

مقاله مرتبط: چطور به يك مرد احساس جذابيت جنسي بدهيم؟

۷) از اینکه خودش باشد نمی ترسد

بسیاری از ما چیزهایی داریم که کمتر به آنها اعتماد داریم. و طبیعی است که سعی کنیم بهترین خودمان را در یک رابطه جدید نشان دهیم.

اما اگر می خواهید بدانید که آیا یک مرد بسیار اصيل است، پس به دنبال کسی باشید که بی شرمانه خودش است!

توجه: اصیل بودن با انجام هر کاری یکسان نیست. اگر او واقعاً محترم باشد، متعهد به رشد خود و کار روی خودش در صورت لزوم خواهد بود.

و اجازه دهید با آن روبرو شویم، هیچ یک از ما کامل نیستیم!

8) احساس امنیت، شادی و اصالت می کنید

تا کنون همه چیز در این لیست درباره او درست بوده است.

اما اکنون از خود بپرسید، چه احساسی در رابطه دارید؟

اگر پاسخ این است که شما مرتباً احساس ناامیدی، ناامیدی، صدمه دیده، پر از شک و سردرگمی یا حتی رنجش می‌کنید، این احتمال وجود دارد که این مرد نگهدار شما نباشد.

از طرف دیگر، اگر احساس امنیت، (بیشتر) راضی می کنید و می توانید خودتان باشید، به نظر می رسد که با یک مرد اصيل و محترم قرار ازدواج دارید!

مطلب پیشنهادی

جذابیت عاشقانه

معني جذابیت عاشقانه چيست؟

وقتی به جذابیت عاشقانه فکر می‌کنید. ممکن است به کمدی‌های عاشقانه یا قصه‌های پریانی فکر …

هفت موردي كه هرگز نبايد در واژن خود قرار دهيد.

هفت چیزی که هرگز نباید در واژن قرار دهید

به احتمال زیاد، هر زني در این سیاره می‌داند که دوش واژينال گرفتن می‌تواند به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *