رفتارهايي كه نشان مي دهد يك مرد شما را دوست دارد.
همه زنها برايشان اين سوال پيش مي آيد كه آيا مردي كه با او براي ازدواج در حال آشنايي هستند نسبت به اين زن حس دوست داشتن دارد.

رفتارهايي که نشان مي دهد یک مرد شما را دوست دارد

آیا اين مرد شما را دوست دارد؟ شاید او کسی باشد که چند بار با او قرار ملاقات داشته‌اید، یا شاید او فقط دوستدار رابطه بي معني باشد. آشکار کردن احساساتش و دیدن اینکه آیا او شما را دوست دارد یا نه، کارآگاهی ظریفی را می طلبد. خوشبختانه، با مطالعه زبان بدن او و نحوه تعامل او با شما، می توانید حدس بزنید که او چه احساسی نسبت به شما دارد. در ادامه بخوانید تا در مورد زبان بدنی که باید مراقب آن باشید و اینکه چگونه متوجه شوید احساسات او چیزی فراتر از افلاطونی هستند، بیاموزید.

چیزهایی که باید در مورد نشان داشتن دوست داشتن يك مرد بدانید

به دنبال علائمی مانند تماس چشمی مداوم و گشاد شدن مردمک چشم باشید. به طور معمول، این بدان معنی است که شخصی نسبت به شما احساسات دارد.

مراقب نظافت ناخودآگاه باشید، مانند زمانی که موهایش را لمس می کند یا کراواتش را درست می کند.

توجه داشته باشید که آیا او زبان بدن شما را منعکس می کند یا خیر.

1

او با شما ارتباط چشمی برقرار می کند.

تماس چشمی نشانه مطمئنی است که نشان می دهد شخصی می خواهد با شما ارتباط برقرار کند. وقتی شما دو نفر صحبت می کنید، آیا او به این نکته توجه می کند که مستقیم به چشمان شما نگاه کند؟ در حالی که گاهی اوقات ممکن است کمی شدید به نظر برسد، اما این یک نشانه واقعا خوب است – به شما می گوید که او می خواهد مکالمه را ادامه دهد و ممکن است احساساتش کمی بیشتر از سطحی باشد.

همچنین ممکن است مچ او را بگیرید که به شما خیره شده است یا مرتباً به سمت شما نگاه می کند.

تماس چشمی ممکن است برای برخی افراد سخت باشد، بنابراین اگر او در ملاقات با نگاه شما مشکل دارد، آن را شخصی نگیرید. برای مردان خجالتی، دوری از چشمان شما ممکن است نشانه ای باشد که او شما را دوست دارد.

نشانه هايي كه اين مرد شما را دوست دارد.

2

با دیدن شما ابروهایش را بالا می اندازد.

بالا بردن سریع ابروها نشان می دهد که او به سمت شما جذب شده است. تشخیص این یکی می تواند سخت باشد، زیرا سریع است: در 1 تا 2 ثانیه اول پس از اینکه او شما را دید، ابروهای او به سرعت بالا می روند و دوباره پایین می آیند. این یک پاسخ خودکار است که همه ما وقتی کسی را می بینیم که جذب او می شویم انجام می دهیم.

بلند کردن ابروها چشمان شما را بیشتر باز می کند و آنها را جذاب و گرم نشان می دهد. احتمالاً به همین دلیل است که این حرکت در ما ریشه دوانده است.

3

دست به موهایش می زند.

نوازش موهای او نشان می دهد که او در اطراف شما عصبی است. اگر موهای کوتاهی دارد، ممکن است پشت سرش را نوازش کند یا بالای موهایش را صاف کند. اگر موهای بلندی داشته باشد، ممکن است انتهای آن را نوازش کند یا دور انگشتانش بچرخاند. این نشانه آن است که او واقعاً برایش مهم است که شما در موردش چه فکر می کنید و ناخودآگاه خودش را آرایش می کند تا برای شما خوب به نظر برسد.

گاهی اوقات، مردان نیز با موهای خود به عنوان راهی ناخودآگاه برای بلندتر نشان دادن خود بازی می کنند. هنگامی که دست او به سمت سرش بلند می شود، ممکن است او را چند اینچ بلندتر از آنچه که واقعاً هست تصور کنید.

4

مردمک چشمش گشاد می شود.

وقتی کسی را می بینیم که جذب او شده ایم، مردمک های ما بزرگتر می شوند. به نزدیک خم شوید و دفعه بعد که او را دیدید سعی کنید به چشمان او نگاه کنید. آیا هر چه بیشتر به شما نگاه می کند مردمک چشم او بزرگتر می شود؟ اگر چنین است، بدن او جاذبه خود را به شما می بخشد.

مردمک ها همچنین وقتی به اتاق تاریک می رویم گشاد می شوند، بنابراین وقتی به دنبال این علامت می روید مطمئن شوید که در جایی روشن ایستاده اید.

5

او زبان بدن شما را منعکس می کند.

تقلید از زبان بدن شما نشانه ای ناخودآگاه است که او شما را دوست دارد. وقتی شما به عقب خم می شوید، او نیز به عقب متمایل می شود. اگر دست هایت را روی هم بگذاری، او هم دست هایش را روی هم می گذارد. او عمداً این کار را انجام نمی‌دهد – انسان‌ها به‌طور خودکار زبان بدن کسی را منعکس می‌کنند که ما او را دوست داشته باشیم (یا بخواهیم شبیه او باشیم).

دفعه بعد که او را دیدید، این را با گذاشتن دست ها در جیب یا روی هم زدن پاهایتان امتحان کنید. اگر او همین کار را بلافاصله بعد از آن انجام دهد، احتمال زیادی وجود دارد که مخفیانه با شما ارتباط برقرار کند.

6

او در اطراف شما لبخند می زند.

یک لبخند واقعی به شما این امکان را می دهد که بدانید او از بودن در کنار شما خوشحال است. مردم وقتی در اطراف کسانی هستند که دوست دارند بیشتر لبخند می زنند، به خصوص اگر چیزی فراتر از افلاطون در جریان باشد. اگر مدام به لبخند او نگاه می کنید، احتمال زیادی وجود دارد که او شما را دوست داشته باشد.

در مورد خنده هم همینطور است. سعی کنید یک جك وحشتناک به او بگویید که در واقع خنده دار نیست. اگر طوری بخندد که شما بهترین جوکی را که تا به حال شنیده به او گفته اید، مطمئناً شما را دوست دارد.

8

او به سمت شما خم می شود.

خم شدن به این معنی است که او می خواهد به شما نزدیک شود. مطمئناً، این کمی تحت اللفظی است، اما این حقیقت است – یک مرد زمانی که شما را دوست داشته باشد، تلاش می کند به سمت شما متمایل شود. توجه کنید که او چقدر در کنار شما ایستاده یا چقدر روی میز روبروی شما خم شده است.

احتمالاً متوجه خواهید شد که او به درون حباب شخصی شما متمایل شده است. این به این دلیل است که او دیگر به مرزها توجه نمی کند. او فقط می خواهد به شما نزدیک باشد.

9

او با شما روبرو می شود.

وقتی کسی به سمت شما برمی گردد، تمام توجه خود را به شما معطوف می کند. هنگامی که شما دو نفر برای گفتگو ایستاده اید، پاها و نیم تنه او همیشه به سمت شما خواهد بود. وقتی شما دو نفر کنار هم بنشینید، او صندلی خود را به سمت شما زاویه می دهد. این زبان بدن باز نشانه غیرکلامی واضحی است که او نسبت به شما احساس دارد.

از طرف دیگر، می‌توانید به کسی بگویید که واقعاً نمی‌خواهد چت کند، اگر پاهایش را از شما دور کند.

10

او در اطراف شما آرام به نظر می رسد.

وقتی آرام است، احساس می کند می تواند خودش در اطراف شما باشد. وقتی به او نزدیک می‌شوید، شانه‌هایش به سمت پایین حرکت می‌کنند و حالت او باز به نظر می‌رسد. این به این دلیل است که حضور شما آرامش بخش است و او دوست دارد خود را در کنار شما داشته باشد.

11

وقتی صحبت می کنید گوش می دهد.

او ممکن است تمام توجه خود را به شما معطوف کند، زیرا به حرف های شما اهمیت می دهد. آیا تا به حال با کسی برخورد کرده اید که وقتی صحبت می کنید واقعاً گوش نمی دهد؟ وقتی مردی مخفیانه عاشق شما باشد، برعکس خواهد بود: او را به هر کلمه ای که می گویید آویزان خواهید کرد.

او احتمالاً از شما سؤالات بعدی می پرسد و همه چیزهایی را که می گویید چند روز بعد به خاطر می آورد – حتی جزئیات کوچک و پیش پا افتاده.

12

لباسش را مرتب مي كند

او لباس خود را طوری تنظیم می کند که برای شما خوب به نظر برسد. مشابه پدیده لمس کردن مو، مردان معمولاً وقتی فردی جذاب وارد اتاق می شود، لباس خود را تنظیم می کنند. ممکن است او را در حال تنظیم کراوات، باز کردن زیپ کتش یا صاف کردن پیراهنش بگیرید.

مقاله مرتبط: چگونه باج گیری عاطفی را بشناسیم و از خود محافظت کنیم

13

او موانع بین شما دو نفر را برطرف می کند.

عدم وجود موانع فیزیکی نشان می دهد که او می خواهد در نزدیکی شما باشد. اگر شما دو نفر پشت یک میز با یک گلدان گل در وسط آن بنشینید، او آن را به کناری فشار می دهد. اگر کیفی در دست دارد، به جای اینکه آن را جلویش بگذارد، آن را روی زمین می گذارد. این به این دلیل است که او به طور ناخودآگاه به شما نشان می دهد که کاملاً آماده است تا با شما باشد.

افرادی که همدیگر را دوست ندارند اغلب به طور ناخودآگاه موانعی بین خود قرار می دهند.

14

صورت خودش را لمس می کند.

ممکن است صورتش را لمس کند زیرا ناخودآگاه تحريك شده است. ظریف است، اما هنگامی که توسط کسی تحريك روشن می شویم، صورت ما (و به خصوص لب هایمان) حساس تر می شود. او ممکن است دستش را در امتداد گونه‌اش بکشد یا به آرامی لب‌هایش را مسواک بزند، زیرا از درون احساس بدی می‌کند.

15

او در اطراف شما عصبی یا بی قرار عمل می کند.

مردان خجالتی معمولاً در اطراف افرادی که دوست دارند مضطرب می شوند. اگر پسر شما کمی عصبی است، ممکن است او را در حال بی قراری بگیرید یا طوری رفتار کند که انگار نمی تواند در کنار شما بایستد. این به این دلیل است که او از دیدن شما هیجان زده است، بلکه به این دلیل است که از به هم ریختن اوضاع می ترسد.

16

می ایستد و دستانش را روی كمرش می گذارد.

به خاطر داشته باشید که او این کار را ناخودآگاه انجام می دهد – او در واقع نمی داند که می خواهد شما به پایین نگاه کنید.

17

کتش را به تو قرض می دهد.

دادن کتش به شما نشان می دهد که می خواهد از شما محافظت کند. او نمی‌خواهد شما را ببیند که می‌لرزید – او ترجیح می‌دهد خودش در سرما یخ بزند تا اینکه شما را رنج بکشد. پسرها معمولاً فقط کت های خود را به افرادی که دوست دارند می دهند، بنابراین اگر این اتفاق برای شما افتاد، خود را خوش شانس حساب کنید.

به علاوه، دادن کت او به شما به این معنی است که شما دو نفر باید بعداً دوباره به هم وصل شوید تا بتوانید آن را به او پس دهید.

مطلب پیشنهادی

خواستگاري از همکار

بايدها و نبايدها در آشنايي و خواستگاري از همکار

بیشتر بزرگسالان یک سوم عمر خود را صرف کار می کنند. جای تعجب نیست که …

وقتي همسرتان را ديگر دوست نداريد چه كنيد

اگر همسرتان را دوست ندارید چه کاری باید انجام دهید

اگر با همسری زندگی می کنید که از او متنفر هستید، ممکن است تعجب کنید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *