جلسه آشنايي
جلسه آشنايي بسيار پر استرس است پس با داشتن برنامه مي توان مقداري استرس را كاهش داد.

چطور براي جلسه آشنايي و خواستگاري آماده شويم؟( دختران)

جلسه آشنايي، به خصوص اولین قرار جلسه، می تواند یک تجربه اعصاب خردکن و ناخوشایند باشد. شما می خواهید همه چیز عالی باشد –لباس، مکالمه. در حالی که گفتن آن آسان تر از انجام آن است، سعی کنید اعصاب را در آغوش بگیرید. برای آماده شدن وقت خود را صرف کنید و در مورد  جلسه آشنايي خود هیجان زده شوید!

قسمت

1

انتخاب لباس شما

مرحله 1 کد لباس مناسب برای مکان را تعیین کنید.

1

کد لباس مناسب برای مکان را تعیین کنید. اگر برای صرف غذا بیرون می روید و با رستوران آشنایی ندارید، بررسی کنید تا اطلاعات «لباس» و «محیط» رستوران را ببینید. این به شما می گوید که آیا رستوران معمولی، شیک یا جایی در این بین است. اگر قرار است فعالیتی انجام دهید، مانند پیک نیک، دیدن فیلم یا رفتن به کنسرت، مطمئن شوید که لباس مناسب بپوشید. این فقط به عقل سلیم نیاز دارد.

کفش‌های پاشنه بلند ممکن است به شما احساس جذابیت بدهد، اما برای همه جا مناسب نیستند. از عقل سلیم خود استفاده کنید تا طوری لباس بپوشید که مناسب آن موقعیت باشد و دختری نباشید که به خاطر کفش های پاشنه بلند مجبور به بیرون نشستن است.

در جلسه آشنايي لباس مناسب بپوشيد.

مرحله 2 مواردی را انتخاب کنید که به شما احساس خوبی می دهد.

2

مواردی را انتخاب کنید که به شما احساس خوبی می دهد. این بسیار مهم است. ممکن است خواستگارتان لباس دقیقی را که در قرار ملاقاتتان می پوشید به یاد نیاورد، اما اگر لباسی می پوشید که به شما احساس آمادگی و زیبایی می دهد، مطمئناً اعتماد به نفس شما را به یاد خواهند آورد! از طرف دیگر، اگر تمام شب با لباس‌هایتان درگیر و ناامید كننده به نظر می‌رسید، نامطمئن و ناراحت به نظر می‌رسید، احتمالاً خواستگارتان  به یاد می‌آورد.

خرید یک لباس کاملاً جدید برای یک جلسه آشنايي می تواند سرگرم کننده باشد، اما قبل از رفتن به جلسه آشنايي باید مطمئن شوید که مناسب و راحت است. وقتی شک دارید، لباس مورد علاقه خود را بپوشید.

مرحله 3  لباس های خود یک بار آزمایشی بدهید.

3

لباس های خود را آزمایش کنید. این امر به ویژه در صورتی مهم است که چیز جدیدی می پوشید واقعا نمی توانید بازوهای خود را در یک پیراهن تنگ حرکت دهید، خوب است که از قبل بدانید. اگر در حال دیدن یک فیلم هستید و شلوار جینی که انتخاب کرده اید برای مدت طولانی نشستن در آن بسیار ناراحت کننده است، چیز دیگری پیدا کنید.

با امتحان کردن لباس خود از قبل، مطمئن می شوید که به خوبی تناسب دارد، راحت است، عالی به نظر می رسد و برای محیط جلسه آشنايي خاص کار می کند. هیچ چیز استرس زاتر از این نیست که پنج دقیقه قبل از رسیدن قرار ملاقاتتان لباس جدیدی پیدا کنید! خودتان را برای موفقیت آماده کنید.

مرحله 4 آب و هوا را بررسی کنید.

آب و هوا را بررسی کنید. این کار باید در روز تاریخ انجام شود و می تواند باعث تغییر لباس در لحظه آخر شود. این مرحله ممکن است بسته به محل زندگی شما ضروری نباشد، اما اگر در منطقه ای با آب و هوای معتدل زندگی می کنید، بسیار مهم است! اگر یک سارافن انتخاب کردید و متوجه یک جبهه سرد و رعد و برق در حال حرکت نشدید، تا پایان شب يخ مي زنيد.

بزرگترین چیزی که هنگام انتخاب لباس برای قرار ملاقات باید به خاطر بسپارید این است که این لباس ستاره نمایش نیست. شما هستید! لباس شما باید متناسب با موقعیت و آب و هوا باشد تا در قرار ملاقات شما حواس پرتی نباشد.

شما می خواهید وقت خود را به آشنايي با خواستگارتان بگذرانید، نه نگران لباس خود. به همین دلیل است که برنامه ریزی از قبل کلیدی است – قبل از شروع قرار ملاقات، نگرانی را از سر راه خود بردارید.

قسمت

2

انجام آرایش

مرحله 1 مطمئن شوید که موهایتان تمیز و مرتب است.

مطمئن شوید که موهایتان تمیز و مرتب است. در حالی که برای هر مدل مویی که انتخاب می کنید گزینه های زیادی دارید، موهای شما باید تازه و مرتب به نظر برسد. با شامپو کردن آن در حمام آن روز یا اسپری کردن آن با مقداری شامپوی خشک، چربی را به حداقل برسانید. آن را شانه کنید و سعی کنید آن را از صورت خود دور نگه دارید.

اگر تارهای موی چرب روی چشمانتان آویزان باشد، احتمالاً حواس خواستگار شما پرت خواهد شد. بگذارید روی شما تمرکز کنند نه موهایتان.

مرحله 2 موهای خود را متناسب با جلسه آشنايي آرایش کنید.

موهای خود را متناسب با جلسه آشنايي آرایش کنید. اگر کار ساده‌تری مانند بیرون رفتن برای غذا خوردن یا دیدن یک فیلم انجام می‌دهید، موهای خود را هر طور که ترجیح می‌دهید حالت دهید. باز هم، مهم ترین چیز این است که موهای شما بدون اینکه حواس شما را پرت کند به ظاهر کلی شما بیافزاید.

مرحله 3 آرایش خود را طبیعی نگه دارید.

آرایش خود را طبیعی نگه دارید. از آرایش خود برای افزایش زیبایی طبیعی خود استفاده کنید، نه ایجاد یک چهره کاملاً جدید. می‌تواند وسوسه‌انگیز باشد که وقتی برای جلسه آشنايي هیجان‌زده هستید، تمام تلاش خود را انجام دهید، اما سعی کنید آرایش خود را نرم و طبیعی نگه دارید. خواستگار شما قبلاً از شما خواسته است، بنابراین واضح است که آنها چهره شما را همانطور که هست دوست دارند!

همانطور که گفته شد، آرایش فقط یک افزودنی سرگرم کننده برای ظاهر شماست، اما کاملا ضروری نیست. اگر مرتب آرایش نمی‌کنید و آن را ضروری نمی‌دانید، از آن صرفنظر کنید! صرفاً به این دلیل که قرار است به یک جلسه آشنايي می روید، فشاری برای آرایش کردن احساس نکنید.

مرحله 4 به محصولات آرایشی امتحان شده و واقعی خود بچسبید.

به محصولات آرایشی امتحان شده و واقعی خود بچسبید. درست مانند لباس خود، استفاده از محصولاتی که می شناسید و دوست دارید برای قرار ملاقاتتان مفید است. تجربه کردن با رژ لب‌ها و سایه‌های چشم جدید جالب است، اما احتمالاً نه قبل از یک قرار بزرگ. در عوض، از محصولاتی که استفاده می کنید به صورت روزانه استفاده کنید تا بدانید که چگونه همه آن را به درستی اعمال کنید و مطمئن شوید که ظاهر خود را دوست خواهید داشت.

اگر مشتاق استفاده از یک محصول جدید هستید، فقط قبل از قرار ملاقاتتان، آن را آزمایش کنید. این تضمین می کند که می دانید چگونه آن را به درستی اعمال کنید و ظاهر آن را دوست دارید.

مرحله 5 آرایش را در کیف خود بیاورید تا آن را تجديد كنيد.

لوازم آرایش را در کیف خود بیاورید تا آرایش کنید. آرایش بسته به کاری که در جلسه آشنايي خود انجام می دهید می تواند به سرعت از بین برود، بنابراین خوب است که بتوانید به صورت پراکنده آن را اصلاح کنید. چند محصول کوچک در کیف خود بیاورید تا هر زمان که لازم شد بتوانید کمی آرايش خود را تجديد كنيد.

اگر نگران پاک شدن آرایش خود نیستید، مطمئناً می توانید از این مرحله صرف نظر کنید. تنها چیزی که مهم است این است که شما برای کل جلسه آشنايي احساس اعتماد به نفس و زیبایی داشته باشید.

قسمت

3

خود را از نظر ذهنی آماده کنید

مرحله 1 به چند موضوع مکالمه فکر کنید.

به چند موضوع گفتگو فکر کنید. نگران برنامه ریزی هر کلمه ای که قرار است در جلسه آشنايي خود بگویید نباشید، زیرا این کاملا غیر واقعی است. با این حال، در صورت وجود آرامش در مکالمه، می‌تواند مفید باشد که چند موضوع مکالمه را در پشت ذهن خود پنهان کنید. برای مثال، می‌توانید برنامه‌ریزی کنید که از آنها در مورد خانواده، کلاس‌هایشان یا یکی از سرگرمی‌هایشان بپرسید.

ممکن است پس از شروع جلسه آشنايي، نیازی به بحث در مورد این موضوعات نداشته باشید یا نخواهید، اما با آماده کردن آنها می توانید اعصاب شما را آرام کنید.

مرحله 2 برخی از موسیقی های مورد علاقه خود را درست قبل از جلسه آشنايي پخش کنید.

درست قبل از جلسه آشنايي با برخی از موسیقی های مورد علاقه خود آشنا شوید. این ممکن است احمقانه به نظر برسد، اما اگر روحیه شاد و پرانرژی دارید، لحن جلسه آشنايي را تعیین می کند. اگر در سکوت نشسته اید و نگران این هستید که قرار ملاقات چگونه پیش برود، ممکن است پس از شروع قرار، عصبی و ناراحت به نظر برسید. در عوض، برخی از موسیقی‌های پمپ‌آپ مورد علاقه‌تان را پخش کنید تا حواس خود را پرت کنید، اندورفین‌هایتان را به جریان بیندازید، و قبل از قرار ملاقاتتان در یک روحیه عالی قرار بگیرید.

مقاله مرتبط: چگونه بفهمیم که دختري براي ازدواج در لیگ و مناسب ما است

مرحله 3 استراحت کنید.

آروم باش. به یاد داشته باشید، قرار آشنايي به معنای سرگرم کننده است. خواستگار شما به احتمال زیاد به اندازه شما عصبی است. احتمالاً در طول زندگی خود با افراد زیادی جلسه خواستگاري خواهید داشت. این نکات به شما کمک می کند تا تأثیری باورنکردنی بر منتخب خود بگذارید و او قطعاً بی تفاوت نخواهد بود. نکته اصلی این است که به خود اطمینان داشته باشید و همه چیز درست می شود! جرات کن، عمل کن!

مطلب پیشنهادی

راه هاي افزايش اسپرم مردان

10 راه برای افزایش باروری مردان و افزایش تعداد اسپرم

فعال ماندن، به حداقل رساندن استرس و ایجاد تغییرات در رژیم غذایی و سبک زندگی …

داروهای ضد افسردگی و كاهش تمايل جنسي

مقابله با عوارض جنسی داروهای ضد افسردگی

از دست دادن میل جنسی و مشکلات در انجام ملاقات های صمیمی می تواند از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *