راهنماي صداهاي زناشويي براي نوعروس ها
به عنوان نوعروس بايد با اين مبحث آشنا باشيد كه همسر اتو كشيده و جذاب شما در رابطه زناشويي ممكن است حرفهايي بزند يا صداهايي داشته باشد كه تعجب كنيد.

راهنماي صداهاي زناشويي براي نوعروس ها

صداهای همسر در حين زناشويي می تواند یک زناشويي خوب را ایجاد کند یا گاهی اوقات روحیه را خراب می کند. این صداهاي زناشويي می توانند جذاب، عجیب، ترسناک يا کاملاً خنده دار باشند.

اما چیزی که عالی است این است که می توانید کاملاً حال و هوای شریک زندگی خود را بر اساس صدای او در حین زناشويي حدس بزنید و مطابق با آن واکنش نشان دهید تا تجربه لذت بخش تر شود. به عنوان مثال، صدای ناله زنان یا مردان در حین رابطه زناشويي می تواند به طور باورنکردنی برای گوش شريك زندگيش جذاب باشد و احساسات در حین عمل را تشدید کند.

صداهاي زناشويي را چگونه توصیف می کنید؟

صداهایی که افراد در حین رابطه زناشويي تولید می کنند، از جمله ناله، غرغر، غرغر، نفس نفس زدن و غیره، صداهای جنسی هستند. هیچ کلمه یا صدای خاصی برای رابطه زناشويي وجود ندارد. افراد مختلف در حین رابطه زناشويي صداهای متفاوتی تولید می کنند.

عبارات خاصی هم هست كه اكثر مردم عادت دارند در حین انجام کارهای صمیمانه به زبان بیاورند، و این عبارات می توانند از عبارات شیرینی مانند اوه بله عزیزم تا فحاشي باشد.

گاهی اوقات صداها کاملاً بیولوژیکی هستند. بری کومیساروک، عصب شناس، نویسنده كتاب علم اوج لذت ، می گوید که صداهای جنسی یک پاسخ فیزیولوژیکی به تلاش هستند. گاهی اوقات برانگیختگی و حتی درد باعث می شود مردم ناله و جیغ بزنند – در غیر این صورت وقتی مردم صدمه ببینند اين صداها را می شنوید.

شنيدن صداهاي زناشويي يك موضوع طبيعي و ناشي از خوشحالي همسر شماست.
شنيدن صداهاي زناشويي نشانه رضايت همسر شما از رابطه است.

 اما وقتی صحبت از رابطه زناشويي به میان می آید، این صداها می توانند رضایت را برای شریک زندگی شما افزایش دهند.

با روشن بودن این موضوع، اجازه دهید اکنون انواع صداهایی را که افراد می توانند در حین زناشويي تولید کنند بررسی کنیم.

بيست نوع صداهاي زناشويي که مردم تولید می کنند

برای کمک به تفسیر این زبان صداهاي زناشويي منحصر به فرد، در اینجا یک راهنمای سرگرم کننده برای کمک به ترجمه صداهاي زناشويي وجود دارد!

1. نفس نفس زدن

آیا شوهرم یک مسابقه ماراتن را به پایان می رساند زیرا نفس نفس زدن ميزند.شايد اين طور به نظر می رسد که او به خط پایان نزدیک است؟

شاید هنوز واقعا شوهر به خط پایان نزديك نباشد، اما با افزایش هیجان او، ضربان قلب و ریتم او نیز افزایش می‌یابد و در نتیجه صدای نفس نفس زدنی ایجاد می‌شود.

2. صدايي شبيه هورت كشيدن

ممکن است حواس شریک زندگی شما به قدری با زیبایی و مطلوبیت شما پرت شود که فراموش کند بزاق خود را ببلعد.

یا، آنها ممکن است مقدار زيادي از بطری آب روی میز کنار تخت بنوشند.در هر صورت، صداي هورت كشيدن، جذاب‌ترین صداهاي زناشويي نیست،

3.  خرناس كشيدن

خرناس كشيدن زیباترین صداهايي نيست که یک مرد در طول رابطه جنسی ایجاد می کند. اما خرناس كشيدن بسیار رایج است. این به این معنی است که اوج  شوهر شما نزدیک است، بنابراین از گفتن این جمله به شوهرتان خودداری کنید: “چرا خرناس مي كشي؟”با گفتن اين جمله احساسات شوهرتان جريحه دار مي شود.

سعی کنید این خرناس ها را به‌عنوان دلیلی برای لذت بردن شوهرتان ببینید. اين برداشت مثبت از صداهايي كه شوهرتان توليد مي كند، لذت شما را در رابطه زناشويي افزايش مي دهد.

4. ناله ریتمیک

یکی از دوست‌داشتنی‌ترین صداهای زنانه یا مردانه در حين عكمل زناشويي، ناله کردن است، به‌ویژه اگر اين ناله با ریتم مداوم همراه باشد، نشانه‌ای از این است که شریک زندگی‌تان در احساس اوج لذت شناور است. شما ممکن است ناله خود را با  ناله او هماهنگ کنید تا لذت متقابل خود را افزایش دهید.

مراقب آهنگ فرکانس ناله های شريك زندگيتان باشید، زیرا با نزدیک شدن به اوج لذت به سرعت افزایش می یابد. اين آهنگ ناله ها راهنماي شما در مورد لذت بردن شريك زندگيتان است.

5. خنده

 خنديدن در حين عمل زناشويي توهین آميز نيست. شنیدن صداي خنده همسرتان نشانه خوبی است.

این خنديدن فقط یک پاسخ سیستم عصبی است که يعني خوشحال هستند و از این جلسه زناشويي لذت می برند.

مقاله مرتبط: پنج دليل كه همسر شما نمي خواهد با شما رابطه زناشويي برقرار كند.

6. فریاد شديد

فرياد شديد می تواند نشانه یکی از اين دو مورد باشد. یا این فرياد روشی است که آنها اعلام می کنند که در حال اوج گرفتن هستند. یا آنها یک گرفتگی دردناک در ساق پا دارند. شما فقط با آنچه بعد از فریاد می گويند خواهید فهمید چه شده است. به صورت شريك زندگيتان نگاه كنيد.

اگر خوشحال به نظر می رسند، فرياد به خاطر اوج لذت است. اگر ناراحت به نظر مي رسد. شروع به ماساژ گرفتگي بدنش کنید.

جدا از صداهای جنسی باورنکردنی، می توانید از شوهرتان بشنوید. در ادامه جملاتي که ممکن است بسته به تیپ شوهرتان در حين عمل زناشويي بگويد آمده است.

7. چك كردن مداوم احوال شما

به جز صدای زناشويي، روشی جنتلمنانه هم وجود دارد كه شوهر شما ممكن است برای اندازه گیری ميزان هیجان شما به كار ببرد.  شوهرتان ممكن است بپرسد”آیا از این کار لذت می بری؟ دوست داری بیشتر از این کار کنم یا کمتر؟» ممکن است اين رفتار جنتلمنانه شوهرتان بيشتر از صداهاي زناشويي موردپسند شما باشد.

این پرسش ها از طرف شوهر شما باعث مي شود به عنوان زن و شوهري صميمي راحت تر در اتاق خوابتان در مورد كيفيت رابطه زناشويي تان گفتگو كنيد. اين كار باعث مي شود به زبانی ساده براي هم  بیان كنيد که برای رسیدن به نقطه اوج به چه كاري نیاز دارید، نه اینکه مجبور باشید دست شوهرتان را حرکت دهید یا به روش خاصی ناله کنید.

8. صحبت های کثیف

برخی از مردان یا زنان  در رابطه زناشويي طوری صحبت مي کنند که انگار بازيگري در یک فيلم كثيف هستند. در حالی که ممکن است همين آدم ها در بیرون از اتاق خواب شکسپیر باشند، اما  وقتي شروع به رابطه زناشويي مي كنند، تبديل به يك مرد يا زن بد دهن مي شوند!!

بسیاری از زنان این نوع حرف زدن را بسیار هیجان انگیز می دانند. اما برخی از زنان اين كار را زشت مي دانند و مي گويند فحاشي و حرف هاي كثيف حالت برانگيختگي آنها را از بين مي برد. در هر صورت، نبايد حتي در رابطه زناشويي هم به هم توهين كنيد.

9. اوه بله!

بله گفتن در جواب كارهاي شريك زندگيتان يك جواب مفيد است. زیرا اين تاکیدات به شما می گوید که از شما می خواهد به هر کاری که انجام می دهید ادامه دهید. مدام از او سؤالاتی بپرسید: «آیا وقتی من این کار را انجام می‌دهم دوست داری؟

آیا باید آن را سریعتر انجام دهم؟ وقتی اینجا را لمس می کنم چطور؟ تا زمانی که او مدام پاسخ می دهد: “بله، بله، بله،” شما می دانید که در مسیر درستی هستید!

10. گزارش لحظه به لحظه احوالتان

ممكن است شوهر شما علاقه مند به گزارش لحظه به لحظه احوالش در حين رابطه زناشويي باشد. بدون شك اين گزارش لحظه به لحظه اولين بار كه در حال عشقبازي با شوهرتان هستيد مفيد است ولي وقتي ده سال از ازدواج شما گذشته و ديگر با تمام روحيات همديگر آشنايي كامل داريد واقعا نيازي نيست.

مقاله مرتبط: چطور به همسرم بگم در رابطه عشقبازي چه مي خوام؟

 11. فریادهای شادی آور

شوهر شما ممكن است به خاطر رسيدن به اوج لذت جنسي فرياد بزند يا ممكن است به خاطر اينكه كار دردناكي انجام داده ايد فرياد بزند. اما فرياد زدن واقعا بازخورد خوبي نيست بايد از او بخواهيد از كلمات استفاده كند تا بتوانيد علت رفتارش را بهتر درك كنيد.

12. زمزمه كردن

این اشخاص دوست ندارند ساکت باشند اما سر و صدای زیادی ایجاد نمی کند. این نوع شريك زندگي ها به گفتن جملاتی مانند «تو خیلی خوب هستی»، «این خیلی خوب است» یا «من این كار را دوست دارم» به صورت زمزمه در گوش شما  ادامه می‌دهند. این افراد دوست دارند صداهای ضعیفی در بیاورند تا جایی که گاهی اوقات طرف مقابل نمی تواند حرف آنها را بفهمد. این افراد دوست دارند هنگام ناله کردن، آن را پایین نگه دارند.

سكوت هم جز صداهاي زناشويي است. سكوت مشكلي ندارد.
ساكت بودن همسر شما در طول رابطه نشانه بدي نيست. برخي افراد براي تمركز روي لذت به سكوت نياز دارند.

 13. صدای سکوت

این ممکن است خسته کننده به نظر برسد، اما برخی از شوهران آنقدر از رابطه جنسی لذت می برند که نمی خواهند حتی یک کلمه را به زبان بیاورند. آنها ممکن است شما را شدیدتر ببوسند یا در حین رابطه جنسی با گذاشتن دستان خود بر روی صورت شما، نگاه کردن به چشمان شما یا از طریق لبخند، تأیید فیزیکی خود را ارائه دهند. آنها می خواهند احساسات خود را بیان کنند اما نه از طریق کلمات.

 14. صداهای عاشقانه خش دار

این مردان در حین رابطه زناشويي فقط با صدایی  خش دار صحبت می کنند. گاهی اوقات، آنها این کار را برای افزایش  لذت تجربه زناشويي انجام می دهند و جملاتی مانند “چطور می توانید اینقدر زیبا و بد باشید؟” یا “تو خیلی بوی خوبی میدی.” با اين صداي خش دار مي گويند.

15. تكرار عبارت دوستت دارم

آیا هنگام رابطه زناشويي با شریک زندگی تان  زياد«دوستت دارم» مي گويد؟ برخی افراد رابطه زناشويي را راه اصلی ابراز عشق خود می دانند. آنها همیشه برای شما دلتنگ هستند. آنها مدام به شما می گویند که چقدر شما را دوست دارند و در مورد چیزی غیر از عشق صحبت نمی کنند. اگر نفسشان تنگ نشود، به گفتن «دوستت دارم» تا پايان رابطه زناشويي ادامه خواهند داد.

16. فحش دادن

مرداني هستند كه در طول رابطه زناشويي فحش می‌دهند. این مردان دوست دارند از دشنام هايي مانند “لعنتی”، “اوه گند” و غیره استفاده کنند.

این افراد ممکن است تنها زمانی بر لذت خود تمرکز کنند که در طول فرآیند آنقدر هیجان زده می شوند که شروع به فحش دادن می کنند.

17. گریه های عاطفی

این یکی نسبتاً احساسی است. برخی افراد در حین رابطه زناشويي غرق لذت می شوند و از خوشحالی گریه می کنند. این افراد در درجه اول احساساتی هستند و جملاتی مانند «باورم نمی‌شود که این اتفاق می‌افتد» یا «آیا این زیباترین تجربه در جهان نیست» می‌گویند.

این افراد آنقدر احساس هیجان می کنند که گاهی بعد از رابطه زناشويي هم گریه می کنند.

18. سؤالات … سؤالات … و سؤالات بیشتر!

احتمالاً منفورترین دسته افراد، كساني هستند كه وسط زناشويي بي وقفه سوال مي پرسند. این افراد دائماً سؤالاتی مانند “آیا این را دوست داری؟”، “آیا احساس خوبی دارید؟” یا “چگونه دوست دارید این کار را انجام دهید؟”

مشکل اصلی این افراد این است که سؤالات بیش از حد می تواند روحیه را خراب کند و ممکن است از یک موقعیت صمیمی کامل جر اعصاب خردي به دست نیاورند.

19. حالت خوبه؟

تعدادي از زن و شوهرها هستند که سعی می کنند اطمینان حاصل کنند که شما در حین رابطه زناشويي آسیب نبینید یا درد نداشته باشید. این افراد مدام از شما می پرسند که آیا چیزی باعث ناراحتی شما در طول زناشويي می شود یا خیر. حتی در شدیدترین زمان رابطه، از شما چیزهایی می پرسند، “آیا ملایم است یا درد دارد یا چیزی در این راستا”.

این مردان یا زنان گاهی اوقات درک نمی کنند که شکستن ریتم رابطه جنسی برای پرسیدن سؤالات مهم ممکن است کل خلق و خو را خراب کند.

20. انتظار تاييد از همسر با كلمات

براي برخي شوهرها حتی رابطه جنسی  هم یک رقابت است. تمام تمرکز آنها در طول رابطه جنسی بر این است که چقدر خوب هستند.

آنها همیشه مي خواهند مطمئن شوندکه که چقدر عالی عمل کرده اند. آنها می خواهند که شریک زندگی بگويد که آنها بهترین  هستند.

نتیجه

همه صداهای بالا که مردان در حین رابطه زناشويي تولید می کنند یا حرفهايي كه مي زنند می تواند از فردی به فرد دیگر و موقعیتی به موقعیت دیگر متفاوت باشد. هر شوهري يك صدای خاصی ندارد، اما شخصیت جنسی مردها با هم متفاوت است.

سر و صدا يا سكوت، مهم ترین چیزي است كه باعث مي شود که یک رابطه زناشويي عالي داشته باشید که شما را خوشحال کند!

مطلب پیشنهادی

ايجاد مرزهای عاطفی در ازدواج

چگونه در ازدواج خود مرزهای عاطفی ایجاد کنید

مرزهای عاطفی محدودیت هایی هستند که شما برای انرژی و احساساتی که در یک رابطه …

باج‌گیری عاطفي

چگونه باج گیری عاطفی را بشناسیم و از خود محافظت کنیم

همه ما آن یک نفر را در زندگی خود داریم که همه دکمه های ما …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *