رفتار هاي زشت در جلسه آشنايي
رفتار زشت در جلسه آشنايي يك پرچم قرمز بزرگ براي ادامه ارتباط و ازدواج است.

انواع رفتار زشت در جلسه آشنايي

رفتارهای کوچکی وجود دارد که افراد آن را در یک قرار آشنايي غیرجذاب می‌دانند.  اين رفتارها اگر به اندازه کافی توهین آمیز یا مکرر باشند، می توانند نابودي رابطه را انجام دهند. در این مقاله، ما همه رایج‌ترین نشانه‌ها را پوشش می‌دهیم – چه می‌خواهید بدانید چه چیزی باعث سرد شدن افراد می‌شود یا بیشتر بدانید که از چه چیزهایی باید اجتناب کنید. به خاطر داشته باشید که بسیاری از این موارد نسبتاً ذهنی هستند و حتی ممکن است کلیشه ای باشند – ما فقط رایج ترین رفتارهايي را که مردم به عنوان رفتار بد گزارش می کنند جمع آوری کردیم.

مرحله 1 نظافت و بهداشت ضعیف

نظافت و بهداشت ضعیف

تعداد کمی از مردم می خواهند با کسی باشند که برای مراقبت از خود تلاش اساسی نمی کند. موهای چرب و بوی بدن، بدترین ظاهر را به افراد می دهد.

برای جلوگیری از این مشکل، فقط اصول اولیه را انجام دهید! دندان های خود را مسواک بزنید، دوش بگیرید، دئودورانت استفاده كنيد و لباس تمیز و تازه بپوشید.

با تهیه یک ادکلن مناسب و حالت دادن به موهای خود کمی نظافت را افزایش دهید. تلاش اضافی کمک می کند

رفتار شما در جلسه آشنايي بسيار مهم است.

مرحله 2 بدرفتاری با پیشخدمت ها

بدرفتاری با پیشخدمت ها

شما می توانید از طریق رفتار یک فرد با کارگران خدماتی و خرده فروشی چیزهای زیادی در مورد آنها بگویید زیرا آن کارمندان تقریباً همیشه مجبور هستند با همه خوب رفتار کنند. بد اخلاقی یا زبان بی ادبانه یکی از مهم ترین مشکلات است.

مردم وقتی می بینند دیگران بدجنس هستند. تمایلی به تمايلي به ارتباط با او ندارند – به خصوص اگر طرف مقابل نتواند کاری در مورد آن انجام دهد.

مهربانی و احترام به دیگران نشانه آن است که شما فردی سخاوتمند و همدل هستید.

بسیاری از مردم سعی می کنند نقش”آلفا” را بازی کنند، اما بهتر است با همه افراد اطراف خود مودب و با ملاحظه رفتار کنید.

مرحله 3 صداهای عجیب دهان

صداهای عجیب دهان

اگر صداهای عجیب و غریب با زبان خود ایجاد می کنند. اين رفتار براي مردم ناپسند است. مردم معمولاً شریک زندگی را ترجیح می دهند که وقتی صحبت نمی کنند یا نمی بوسند دهانشان بسته می ماند. این یکی از رایج‌ترین رفتارهاي بد موجود در جهان است، بنابراین به آداب خود با تیک‌های دهان توجه کنید.

مرحله 4 لاف زدن در مورد علاقه به نخواندن

لاف زدن در مورد نخواندن

بسیاری از آدم‌های بیرونی تمایل دارند با تأکید بر ماهیچه‌های خود و کم اهمیت جلوه دادن مغز خود، «مردانگی» خود را تقویت کنند. این یک استراتژی بد است. معمولاً خانم‌ها دوست دارند که یک آقایی دانش کمی زیر آن کلاه ورزشی داشته باشد، بنابراین اگر شما پسری هستید که این را می‌خوانید، این واقعیت را که دارید این را می‌خوانید کمرنگ نکنید!

برعکس آن هم درست است. بسته به آن مرد به طور بالقوه درست تر است. جامعه ممکن است اصطلاح “بلوندهای ژولیده” را در فیلم ها و رسانه ها تقویت کند، اما اکثریت قریب به اتفاق مردان با کیفیت جذب زنان متفکر و باهوش می شوند.

مرحله 5 تظاهر به دانستن چیزی که آنها نمی دانند

تظاهر به دانستن چیزی که نمی دانند

در مورد دانش، مهارت و تجربیات خود صادق باشید. اشکالی ندارد که با همه چیز آشنا نباشید. همان طور که معمولاً زنان و مردان وقتی به ندانستن چیزها افتخار می‌کنید دچار بیماری می‌شوند، اگر وانمود کنید چیزهایی را نمی‌دانید، پسرها و دخترها نیز دچار این بیماری می‌شوند.

به طور طبیعی کنجکاو بودن و پرسیدن سوال در مورد چیزهایی که نمی دانید برای بیشتر مردم یک پرچم سبز بزرگ است. این نشان می دهد که شما هماهنگ، گوش می دهید و صادق هستید.

مرحله 6 عدم جاه طلبی

فقدان جاه طلبی

مردم جذب افرادی می شوند که کمی انگیزه و ابتکار از خود نشان می دهند – حتی اگر اهداف آنها در زندگی لزوماً چشمگیرترین یا افراطی ترین آنها نباشد. اگر کسی به چیزی اهمیت ندهد بسیار بد است، و اگر فقط چیزی را داشته باشید که به آن علاقه دارید، می توانید در بازی دوستیابی پیشرفت زیادی داشته باشید.

جاه طلبی منحصراً یک چیز کاری نیست، اگرچه مطمئناً می تواند باشد. اگر رویاهای بزرگی دارید که مربوط به مدرک یا اشتیاق در زندگی است، جاه طلب هستید!

مرحله 7 عدم صداقت

بی صداقتی

دروغ گفتن هرگز استراتژی خوبی نیست، روابط سالم و مثبتی را ایجاد نمی کند، و همچنین راهی سریع برای تسلیم شدن به یک پسر یا دختر است. هیچ کس دروغگو را دوست ندارد.

مرحله 8 بهداشت ضعیف ناخن

بهداشت ضعیف ناخن

مراقبت از ناخن ها نشان می دهد که به خودتان اهمیت می دهید. بچه‌ها، اگر ناخن‌هایتان را بجوید، کوتیکول‌هایتان را بچینید یا ناخن‌هایتان را کوتاه نکنید، مانیکور یا پدیکور هیچ اشکالی ندارد! حداقل، ناخن های خود را مرتب و تمیز نگه دارید.

مرحله 9 قطع صحبت افراد هنگام صحبت کردن

قطع حرف افراد هنگام صحبت کردن

آیا می دانید چه چیزی به مردم عذاب بزرگی می دهد؟ صحبت کردن بر سر آنها مردم از آن متنفرند که کسی نمی تواند از تجربیات و نظرات خود خودداری کند.

برای زنان، بدترین نسخه اغلب شامل توضیح مرد است. اگر پسری حرف دختری را قطع کند تا چیزی را به او توضیح دهد که از قبل می‌داند، او در این رابطه زیاد پیش نمی‌رود.

مرحله 10 حسادت بیش از حد

حسادت بیش از حد

هیچ کس دوست ندارد که مردم نسبت به آنچه که هستند مطمئن به نظر نمی رسند. اگر مردی وقتی همسرش برای شب دخترانه بیرون می‌رود، خوب رفتار نکند، یا مردی نتواند به زنی اعتماد کند که وقتی می‌خواهد لباس بپوشد، و هیچ پسری نمی‌خواهد که مورد بازجویی قرار بگیرد، اين یک اشتباه بزرگ است.

مرحله 11 جویدن تنباکو

جویدن تنباکو

سیگار کشیدن برای سلامتی شما خوب نیست و بوی آن برای بسیاری از مردم کاملاً بد است. تنباکوی جویدنی نیز طرفدارانی ندارد.

اگر به جویدن تنباکو یا سیگار کشیدن علاقه دارید، هرگز زمانی بهتر از الان برای ترک نیکوتین وجود ندارد!

مرحله 12 دوبار ارسال پیامک

پیامک دوبار

متن مضاعف زمانی است که به کسی پیامی می‌فرستید، او بلافاصله پاسخ نمی‌دهد و شما پیام دیگری می‌فرستید. مگر اینکه برای مدت طولانی با هم باشید، این كار می تواند یک دوست جدید را برای شما به خطر بیندازد. برای بسیاری از مردم به نوعی بوی استیصال یا دلبستگی می دهد.

مرحله 13 خوردن و صحبت کردن به طور همزمان

غذا خوردن و صحبت کردن همزمان

غذا خوردن با صدای بلند همراه با مکالمه خفن، کمی بی رحمانه و آزاردهنده است.  غیر متمدن. مردم معمولاً پسر یا دختری را ترجیح می دهند که با دهان بسته جویدن را انجام دهد.

مرحله 14 اتاق خواب آشفته

اتاق خواب آشفته

یک اتاق خواب نامرتب یک پرچم قرمز بزرگ برای بسیاری از افراد است. این نشان می دهد که وقتی کسی به شما نگاه نمی کند از خود مراقبت نمی کنید. همچنین اگر در را باز کنید تا اتاقی پر از جعبه‌های قدیمی پیتزا، ملحفه‌های کثیف و زباله‌ها را آشکار کنید، فقط یک مانع بزرگ است.

تمیز کردن اتاق را به عادت تبدیل کنید!

خانم‌ها، اگر ده‌ها حیوان عروسکی دارید، ممکن است یک پسر را کمی بترسانيد. مشخص نیست چرا – پسرها فکر می کنند که حیوانات عروسکی تکان می خورند.

مرحله 15 استفاده جاه طلبانه یا نادرست از كفش رو باز

اگر پاهای خوبی ندارید و همچنان دمپایی می پوشید، جوراب با دمپایی می پوشید، یا نمی دانید چگونه دمپایی بپوشید بدون اینکه صدای کف زدن های ناخوشایند هنگام راه رفتن ایجاد کنید. دمپايي نپوشيد.

مرحله 16 صدای بچگانه در آوردن

صدای بچه ها و رفتار بچگانه

اگر کسی با یک گربه یا بچه کوچک بامزه برخورد کند و صدای خود را پنج اکتاو بلند کند تا شبیه یک نوزاد باشد، می تواند باعث ایجاد سکته در بسیاری از افراد شود. صدای کودک فی نفسه ایرادی ندارد، اما به نوعی رفتار مردانه را برای دختران زیادی از بین می برد، و خیلی از پسرها را به یاد یک دختر بچه می اندازد – و این چیزی نیست که هیچکس می خواهد.

مرحله 17 استفاده از “ما” برای صحبت در مورد تیم های ورزشی مورد علاقه

استفاده از “ما” برای صحبت در مورد تیم های ورزشی مورد علاقه

اشتیاق به تیم ورزشی محلی ایرادی ندارد، اما بسیاری از دختران فقط پسرهایی را که تمام شخصیت خود را به عملکرد تیم خود تبدیل می کنند، دوست ندارند.

اگر پسری در هنگام شکست تیم ورزشی اش عصبانی شود و فریاد بزند، حال و هوای خوبی نیست.

اگر دختری هستید که از ورزش لذت می برد، عالی است. خیلی از بچه ها این را دوست خواهند داشت.

گام 18 ساعت های اشتباه

هیچ چیز مانند طراحی یک ساعت زیبا، کمد لباس را به هم متصل نمی کند. اما، بسیاری از مردان ساعت‌های جذاب را انتخاب نمی‌کنند یا حتی آن‌ها را به درستی نمی‌پوشند. و برخی از خانم‌ها ساعت‌هایی می‌پوشند که برای مچ‌های ظریف آن‌ها بیش از حد درهم است. یک ساعت خوب تمیز روی مچ می‌نشیند، جا می‌گیرد، تمیز به نظر می‌رسد و ماشین‌حساب روی آن نیست.

مرحله 19 شکل ضعیف کف زدن یا کف زدن در زمان های نامناسب

شکل ضعیف کف زدن یا کف زدن در زمان های نامناسب

کف زدن وقتی هواپیما به زمین می‌نشیند یا فیلم تمام می‌شود، برای بسیاری از مردم آن‌جا یک جور چیز بدی است. همچنین، وقتی یک پیشخدمت بشقاب را می‌اندازد، کف زدن یا وقتی کسی چیزی را که شما با آن موافقید می‌گوید، بلند، بلند، و نه زیبا، کف زدن.

مرحله 20 کفش پوشيدن كنار آب

کفش آب

در کنار انتخاب‌های ضعیف در مورد دمپایی، اشتباه دیگری که مردم مرتکب کفش می‌شوند، پوسيدن کفش‌های آب است. اگر در استخر، پارک آبی یا ساحل هستید، كفش شنا به پا كنيد. در غير اين صورت آخرین چیزی که می‌خواهید این است که نگاه او را با کفش‌های نامرتب منحرف کنید.

اگر در ساحل به کفش نیاز دارید، صندل بپوشيد.

مرحله 21 امتناع از تميز دوش گرفتن

امتناع از تميز دوش گرفتن

برخی از مردان از دستمال لباسشویی استفاده نمی کنند و حتی پاهای خود را نمی شویند. بعضی از بچه ها از نرم کننده استفاده نمی کنند. برخی از مردان حتی از شستشوی بدن استفاده نمی کنند. یکی از آن افراد نباشید

بچه ها مثل پادشاهان مجلل که هستید دوش بگیرید.

خانم‌ها، اگر در جهت دیگر زیاده روی کنید، خیلی از بچه‌ها دچار مشکل می‌شوند. اگر 30 محصول دارید که پیشخوان حمام شما را مسدود کرده است، ممکن است مثل اینکه کمی بیش از حد به خودتان علاقه دارید از بین برود.

مرحله 22 واکنش های مضحک به حوادث ناگوار بازی های ویدیویی

واکنش های مضحک به اتفاقات ناگوار بازی های ویدیویی و رفتار مثل يك بچه

برای اکثر دختران، وقتی یک پسر نمی تواند احساسات خود را کنترل کند، یک مشکل بزرگ است. اگر پسری به دلیل اینکه در Call of Duty هیچ محدودیتی نداشت، خشمگین شود، او مانند یک بچه کوچک خواهد آمد.

اگر هنگام انجام یک بازی احمقانه نمی توانید احساسات خود را کنترل کنید، دختران احتمالاً فکر می کنند که نمی توانید احساسات خود را در زمانی که اهمیت دارد کنترل کنید.

می‌دانید چه چیزی می‌تواند هوسبازی‌های او را در بازی به حداقل برساند؟ بازی با او! هیچ پسری که بازی می کند بیشتر از دختری که با او بازی می کند لذت نمی برد.

مرحله 23 هرگز سبزیجات نخورید

هرگز سبزیجات نخورید

مردان جهان، در این مورد به ما گوش دهید—نیازی ندارید با رژیم سختی از دوري همبرگر زندگی کنید. میدونی جذاب چیه؟ خوردن یک رژیم غذایی سالم و چیدن سالاد روی سیب زمینی سرخ شده گهگاهی.

بسیاری از مردان نیز دچار مشکل غذایی هستند. این زنان هستند که گاه و بیگاه زیاده‌روی نمی‌کنند! دختری که هر از چند گاهی همبرگر نمی خورد، ممکن است بیش از حد به هیکلش وسواس پیدا کند.

مرحله 24 بيرون ماندن شكم يا پشت مرد هنگام نشستن

پوه برین

آیا می دانید که چگونه پیراهن وینی پو از روی شکم او پایین نمی رود؟ قیافه خوبی نیست اگر مردی به پشتی به مبل یا صندلی تکیه دهد و آن بخش کوچکی از پوست شکم ناگهان ظاهر شود، برای بسیاری از افراد حال و هوای جذابی ندارد.

مقاله مرتبط: چگونه بفهمید که با یک فرد سمی آشنا شده ايد؟

رفتارهاي آزار دهنده چیست؟

رفتارهاي آزار دهنده معمولاً پرچم‌های قرمز نیستند که آنقدر شدید باشند که مستحق جدایی باشند. اما اگر به اندازه کافی توهین‌آمیز باشد. قطعاً می‌توان به یک رابطه پایان داد.

رفتارهاي آزاردهنده کاملا ذهنی هستند. چیزی که ممکن است برای یک فرد یک بیماری بزرگ باشد، می تواند برای دیگری یک رفتار کاملاً پیش پا افتاده (یا حتی جذاب) باشد.

مطلب پیشنهادی

هزينه پنهان سفر با هواپيما

تمام هزینه های پنهان پرواز و نحوه اجتناب از آنها

وقتی نوبت به رزرو پرواز می رسد، هزینه پروازی که در ابتدا می بینید، همیشه …

نكاتي براي سفر تنهايي

7 نکته برای اولین بار سفر به تنهایی

اگر شما مانند من هستید (یک نگران مزمن و بیش از حد فکر می کنید)، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *