چگونه اولین بوسه را در دوران نامزدي داشته باشيم
اولین بوسه با نامزد مي تواند استرس زا باشد چون دقيق نمي دانيم چطور شروع كنيم.

چگونه اولین بوسه را در دوران نامزدي داشته باشيم.

بعد از نامزدي ممکن است دنبال زمان مناسب براي  اولین بوسه باشيد. داشتن اولین بوسه هیجان‌انگیز است، اما طبیعی است که احساس نگرانی کنید و مطمئن نباشید که چه کاری باید انجام دهید. در واقع، این احتمال وجود دارد که نامزد شما هم دقیقاً همین احساس را دارد. هنگامی که برای اولین بوسه خود آماده شدید، زمان خوبی را برای انجام آن انتخاب کنید. سپس، شخص را لمس کنید و برای بوسیدن به سمت او خم شوید. هنگامی که اولین بوسه به پایان رسید، دستان او را بگیرید یا برای مدتی نامزد خود در آغوش بگیرید.

قسمت

1

محل

مرحله 1 محل مناسب را برای اولین بوسه خود انتخاب کنید.

در حالی که ممکن است مشتاق اولین بوسه باشید، بهتر است زمان و مکانی را انتخاب کنید که احساس راحتی کنید. صبر کنید تا با نامزد خود که می خواهید ببوسید تنها شوید. سپس، با او صحبت کنید تا مطمئن شوید که احساس راحتی و خلق و خوی خوبی دارند.

برای مثال، بوسیدن کسی که در میانه کاری است یا در حالی که ناراحت است، ایده بدی است.

اولین بوسه با نامزد مي تواند باعث نگراني باشد

مرحله 2 با او پيش نوازي کنید تا حال و هوای بوسیدن را ایجاد کنید.

برای ایجاد روحیه برای بوسیدن با او معاشقه کنید. به نامزدتان لبخند بزنید و بازوهای خود را باز و کنار خود نگه دارید تا بسته به نظر نرسید. اگر او مشکلی ندارد، به آرامی او  را روی دست، بازو یا بالای ران لمس کنید. علاوه بر این، از او تعریف کنید، از او سؤالاتی در مورد خودشان بپرسید و به حرف های او گوش دهید.

مراقب رفتاراو باشید تا ببینید آیا آنها لذت مي برند یا خیر. اگر او به چشمان شما نگاه می کنند، لبخند می زنند، بدن خود را باز نگه می دارند و زیاد صحبت می کنند، احتمالاً زمان اولين بوسه شما و همسر آينده تان فرا رسيده است.

با این حال، اگر متوجه شدید که آنها را کنار می‌کشند، دست‌هایشان را جمع می‌کنند یا زیاد به پایین نگاه می‌کنند، سرعت خود را کم کنید و کمی به آنها فضا بدهید. به هر حال خجالت طبيعي است.

مرحله 3 از بالم لب استفاده کنید

برای نرم نگه داشتن لب های خود از بالم لب استفاده کنید، اما از براق کننده لب های چسبناک خودداری کنید. هیچ کس نمی خواهد لب های خشک و ترک خورده را ببوسد. حتما از بالم لب استفاده کنید تا لب هایتان نرم و قابل بوسیدن بماند. یک طعم بدون عطر را انتخاب کنید زیرا ممکن است همسر شما عطر را دوست نداشته باشد.

براق لب چسبنده اغلب غیرفعال است زیرا بافت عجیبی دارد. فقط از بالم لب معمولی استفاده کنید.

اگر به طور معمول از رژ لب استفاده می کنید، استفاده از آن در زمان بوسیدن نامزدتان اشکالی ندارد. با این حال، رژ لبی را انتخاب کنید که ماندگاری طولانی داشته باشد و کمتر ساییده شود. علاوه بر این، آن را درست قبل از بوسه اعمال نکنید.

مرحله 4 یک نعناع یا یک تکه آدامس را بریزید تا نفستان تازه شود.

یک نعناع یا یک تکه آدامس بپاشید تا نفستان تازه شود. بوی بد دهان یک مشکل بزرگ است، بنابراین با نامزد خود مهربان باشید. چند دقیقه قبل از اینکه بخواهید شخص را ببوسید، يك قرص نعناع بخورید یا یک تکه آدامس نعنایی بجوید.

نعناع یا آدامس بدون قند را انتخاب کنید زیرا شکر می تواند بوی بد دهان را بدتر کند.

یک بسته نعناع یا آدامس همراه خود داشته باشید تا در صورت نیاز بتوانید نفس خود را تازه کنید.

نکته: اگر قصد دارید نامزدتان را ببوسيد، از غذاهای بدبو مانند سیر، پیاز و لبنیات صرفنظر کنید.

قسمت

2

خم شدن برای یک بوسه

مرحله 1 نامزد خود  را به آرامی لمس کنید تا تماس فیزیکی شروع شود.

برای شروع تماس فیزیکی آنها را به آرامی لمس کنید. در ابتدا بازو یا شانه آنها را لمس کنید. سپس دست خود را به سمت موها یا صورت آنها ببرید و به آرامی برای چند ثانیه آنها را لمس کنید. اگر احساس آمادگی کردید، موها را به آرامی از روی صورتشان برداريد، سپس دستتان را روی شانه‌هایشان بگذارید یا روی گونه‌شان را نوازش كنيد.

همچنین ممکن است سعی کنید دست خود را دور شانه های آنها قرار دهید.

لمس کردن را به آرامی معرفی کنید. با لمس دست آنها از کوچک شروع کنید، سپس فقط در صورتی ادامه دهید که آنها لبخند می زنند و به سمت شما متمایل شده اند.

نکته: اشکالی ندارد که نظر خود را در مورد تمایل به بوسه تغییر دهید، و اگر تصمیم دارید که نمی خواهید این کار را انجام دهید، لازم نیست. این کاملا طبیعی است که عصبی شوید و نظر خود را تغییر دهید. اگر این اتفاق افتاد، موضوع را با درخواست از آنها برای انجام کار دیگری تغییر دهید.

مرحله 2 تماس چشمی برقرار کنید تا به آنها نشان دهید که علاقه دارید.

تماس چشمی برقرار کنید تا به آنها نشان دهید که علاقه دارید. نگاه آنها را ببینید و به مدت 1-3 ثانیه به چشمان آنها خیره شوید. سپس برای چند لحظه به دور نگاه کنید. نگاه خود را به نگاه آنها برگردانید، اما پیوسته به آنها خیره نشوید.

اگر او با نگاه شما روبرو شود، احتمالاً به شما علاقه مند هستند و ممکن است برای بوسیدن آماده باشند.

اگر او از تماس چشمی با شما اجتناب می کنند، ممکن است مایل به بوسه نباشد.

مرحله 3 بپرسید که آیا می خواهد او را ببوسيد.

3

بپرس که آیا می خواهد او را ببوسيد. گرفتن رضایت بهترین راه برای اطمینان از اینکه شما و طرف مقابل هر دو می خواهید این بوسه اتفاق بیفتد است. این ممکن است ترسناک به نظر برسد، اما می تواند واقعا عاشقانه باشد. در اینجا چند راه وجود دارد که می توانید بپرسید:

“میتونم ببوسمت؟”

“میشه این بوسه رو داشته باشم؟”

“دوست داری ببوسمت؟”

مرحله 4 بدن خود را به سمت بدن آنها حرکت دهید.

بدن خود را به سمت بدن آنها حرکت دهید. فاصله بین خود را با نزدیک شدن به آنها یا خم شدن در جهت آنها ببندید. سپس منتظر بمانید تا نامزد شما به شما نزدیک شود، که نشان می دهد آنها علاقه مند به بوسیدن شما هستند

اگر دور شود، ممکن است علاقه ای به بوسیدن نداشته باشند. بهتر است عقب نشینی کنید و فضای خود را به آنها بدهید.

مرحله 5 سر خود را به طرف مقابل آنها خم کنید.

سر خود را به طرف مقابل آنها خم کنید. مراقب باشید تا ببینید آیا سرشان را بیشتر به سمت راست یا چپ خم می کنند. سپس، سر خود را در جهت مخالف حرکت دهید. به این ترتیب، بینی های شما در طول بوسه به یکدیگر برخورد نمی کند.

لازم نیست سرتان را زیاد کج کنید. فقط مطمئن شوید که بینی شما مستقیماً جلوی بینی آنها نباشد.

مرحله 6 هنگامی که برای بوسه می روید چشمان خود را ببندید.

وقتی برای بوسه وارد می شوید چشمان خود را ببندید. همانطور که به لب های آنها نزدیک می شوید، چشمان خود را ببندید و آنها را تا پایان بوسه بسته نگه دارید. این امر باعث می شود که در هنگام بوسه احساس ناراحتی نکنند.

اگر در طول بوسه به آنها خیره شوید، ممکن است احساس ناراحتی کنند. به علاوه، باز نگه داشتن چشمانتان می تواند حال و هوا را از بین ببرد.

مرحله 7 لب های خود را کمی از هم جدا کرده و روی لب هایشان فشار دهید.

لب های خود را کمی از هم جدا کنید و روی لب هایشان فشار دهید. لب های خود را نرم نگه دارید نه اینکه آنها را منقبض کنید. به یاد داشته باشید که سر خود را کمی کج نگه دارید تا بینی شما به هم نخورد. به آرامی آنها را برای چند ثانیه ببوسید. سعی کن آب دهانت به لبهایشان نرسد.

اشکالی ندارد که در طول بوسه لب هایتان را روی هم فشار دهید.

در اولین بوسه دهان خود را باز نکنید و از زبان استفاده نکنید.

مرحله 8 دستان خود كجا را بگذارید …

دستان خود را پشت سر یا پایین کمر آنها قرار دهید. فهمیدن اینکه در طول بوسه با دستان خود چه کاری انجام دهید ممکن است مشکل به نظر برسد. سعی کنید آنها را پشت سر فرد قرار دهید. می توانید در طول بوسه با موهای آنها بازی کنید یا گردن آنها را نوازش کنید. از طرف دیگر، دستان خود را در قسمت پایین کمر قرار دهید تا همه چیز ساده باشد.

اینها تنها جاهایی نیستند که می توانید دستان خود را بگذارید، اما برای شروع بوسیدن، شروع خوبی هستند.

قسمت

3

پایان بوسه

مرحله 1 خود را کنار بکشید تا به هر دوی شما فرصت نفس کشیدن بدهید.

کنار بکشید تا به هر دوی شما فرصتی برای نفس کشیدن بدهید. بیش از چند ثانیه به بوسیدن آنها ادامه ندهید. بایستید و بین دو نفر فاصله کمی بگذارید. لحظه ای نفس بکش و در مورد آنچه اتفاق افتاده فکر کن. اشکالی ندارد که برای یک بوسه دیگر برگردید، اما بهتر است ابتدا کمی استراحت کنید.

مرحله 2 به آنها لبخند بزنید تا به آنها نشان دهید که دوست دارید.

به آنها لبخند بزنید تا به آنها نشان دهید که دوست دارید. به یاد داشته باشید، نامزد شما احتمالاً به اندازه شما در مورد بوسیدن عصبی است. با نگاه کردن به آنها و لبخند زدن به آنها نشان دهید که دوست دارید.

همچنین ممکن است دست آنها را بگیرید یا بازوی خود را دور آنها قرار دهید.

مرحله 3 فقط در صورتی برای دومین بوسه وارد شوید.

فقط در صورتی که برای بوسه آماده به نظر می رسند، وارد شوید. تماس چشمی برقرار کنید، سپس دوباره به سمت نزدیک خم شوید. تماشا کنید تا ببینید آیا آنها نیز به داخل خم می شوند یا خیر. اگر شک دارید، از آنها بپرسید که آیا بوس دیگری می خواهند.

بگویید: “آیا برای یک بوسه دیگر آماده ای؟” یا “آیا می توانیم دوباره این کار را انجام دهیم؟”

فقط اگر می خواهید برای یک بوسه دیگر وارد شوید. اگر تمایلی به بوسیدن ندارید، تحت فشار قرار نگیرید.

مرحله 4 بعد از آن چند دقیقه دست ها را در آغوش بگیرید یا نگه دارید.

4

چند دقیقه بعد دست ها را در آغوش بگیرید یا نگه دارید.

 بعد از بوسه، مدتی را بدون بوسیدن به صمیمیت بگذرانید. آنها را در آغوش خود بگیرید، در کنار نامزد خود بخوابید یا دستان او را بگیرید. کاری را انجام دهید که هم برای شما و هم برای شریک بوسیدنتان راحت است.

استراحت کنید و از این زمان با هم لذت ببرید. ممکن است فیلم تماشا کنید، صحبت کنید یا پیاده روی کنید.

مقاله مرتبط: چگونه بفهمیم يك نفر دوست واقعی است یا خیر

مرحله 5 وقتی آماده شدید در مورد بوسه چیزی بگویید.

وقتی آماده شدید در مورد بوسه چیزی بگویید. ممکن است بلافاصله پس از بوسیدن احساس ناراحتی یا عصبی شدن کنید، و این اشکالی ندارد. از طرف دیگر، ممکن است واقعاً احساس هیجان و گفتگو کنید. در هر صورت، با نامزد خود در مورد اتفاقی که در زمانی که احساس آمادگی کردید، صحبت کنید، خواه درست بعد از بوسه یا بعد از آن در روز یا شب باشد.

به عنوان مثال، چیزی مانند “خوب بود” یا “تو بوسنده خوبی هستی” بگویید.

احساس نکنید که باید فوراً چیزی بگویید. اشکالی ندارد صبر کنید.

مطلب پیشنهادی

چگونه بفهميم اين دختر ديگر ما را دوست ندارد.

چگونه متوجه شويد که اين دختر دیگر شما را دوست ندارد

اگر احساس می‌کنید که رابطه‌تان ممکن است به هم بخورد، به دنبال علائم هشداردهنده‌ای باشید …

چطور از رابطه بد خارج شويم

چگونه از یک رابطه بد خارج شویم

قسمت 1 شناسایی یک رابطه بد جامعه ما نياز به تشكيل خانواده هاي سالم و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *