ليست سوال براي آشنايي و خواستگاري
براي آشنايي بيشتر با خواستگارتان مي توانيد از او سوال بپرسيد.

ليست سوال براي جلسه آشنايي و خواستگاري

ليست سوال وجود دارد که باید از یک مرد بپرسید قبل از اینکه بخواهید او را به عنوان همسر خود معرفی کنید. لازم است این سوال ها را بپرسید تا اطلاعات مهمی در مورد نیات، ارزش ها و اینکه او کیست به دست آورید. آیا او علاقه مند به داشتن یک رابطه متعهدانه است، آیا می خواهد شما تنها زن زندگی او باشید یا فقط به دنبال یک رابطه معمولی است. نظر او در مورد ازدواج چیست، آیا می‌خواهد بچه‌دار شود، از یک شریک چه انتظاری دارد، آیا کسی است که می‌خواهد یک رابطه باز داشته باشد، چه چیزی برایش مهم است و غیره. شما باید قبل از سرمایه گذاری بیشتر در قلب خود پاسخی برای این سؤالات داشته باشید، در غیر این صورت ممکن است خود را در یک آشفتگی بیابید که زندگی شما را برای بقیه روزهای شما تعریف کند.

چه نوع سؤالاتی برای پرسیدن از یک پسر وجود دارد؟

سؤالات عمیق زیادی برای پرسیدن از یک پسر وجود دارد و ماهیت آنها آشکار است: جدا از این که می‌دانید آیا با او سازگار هستید یا فقط تحت تأثیر احساسات هستید، در مورد برنامه‌های او برای آینده اطلاعات می‌گیرید و تصمیم می‌گیرید که آیا می‌خواهید بخشی از آن باشید.

در حالی که برای ایجاد و تصدیق احساساتی که نسبت به یکدیگر دارید، خوب است که با برخی از سؤالات پیش روی خود باشید، اما باید در حین گذراندن وقت با او، به طور نامحسوس پاسخ بسیاری از سؤالات زیر را بیابید. اگر او یک بازیگر است و متوجه می‌شود که شما این سؤالات را می‌پرسید تا اهداف او را بدانید، مطمئناً چیزهایی را که می‌خواهید بشنوید به شما خواهد گفت.

21 سوال شخصی که باید از یک پسر بپرسید

مزایای پرسیدن سؤالات شخصی از خواستگارتان به این واقعیت محدود نمی شود که می تواند باعث ایجاد مکالمه معنی دار شود. چنین سوالاتی به این دلیل است که افراد را وادار می کند جزئیات روشنگری را در مورد زندگی خود به اشتراک بگذارند که احتمالا هرگز به آنها اشاره نمی کردند. وقتی خواستگار شما چنین اطلاعاتی را با شما به اشتراک می گذارد، احتمالاً در کنار شما احساس صمیمیت و راحتی بیشتری می کند. این به نوبه خود سطح عمیق تری از صمیمیت را تسهیل می کند. در حالی که نمی توانید صمیمیت را مجبور کنید، سوالات شخصی و عمیق زیر که باید از یک مرد بپرسید شما را به آن نزدیک می کند.

1. درون گرا هستید یا برون گرا؟

یکی از مهم‌ترین سوالاتی که باید بپرسید، این است که به شما کمک می‌کند بفهمید او کیست و از او چه انتظاری دارید. به همان اندازه که سازگاری را تعیین می کند.

2. چیزهایی که بیشتر مردم در مورد شما نمی دانند چیست؟

اغلب اوقات، افراد بیشتر از آن چیزی که ما فکر می کنیم آنها هستند، وجود دارد. با این سوال، ممکن است جزئیاتی در مورد او پیدا کنید که باعث می شود شما بهتر در مورد او و اینکه او چگونه می بیند مطلع شوید.

3. آخرین باری که خود را احمق خطاب کردید کی بود؟

طبیعی است که مردم هر از گاهی خود را سرزنش کنند. اگر او به این امر اعتراف کند، چیزهای زیادی در مورد او می گوید: اینکه او بدش نمی آید که در برابر شما آسیب پذیر باشد و از عیوب خود بی اطلاع نیست.

4. فکر می کنید استعدادهای نهفته شما چیست؟

این یک سوال شخصی مهم است که باید از هر کسی که دوست دارید بهتر بشناسید بپرسید. در میان چیزهای دیگر، راهی را برای دسترسی به نظرات مردم در مورد خود ارائه می دهد.

5. چه خاطره ای از دوران کودکی خود را بیشتر گرامی می دارید؟

تجربیات دوران کودکی ما شخصیت و نگرش ما را به زندگی شکل می دهد. با پرسیدن این سوال، می توانید با این تجربیات ارتباط برقرار کنید و پایه هایی را که برخی از طبیعت او بر اساس آن شکل گرفته است، کشف کنید.

مي توانيد در مورد خاطرات كودكي او سوال بپرسيد.

6. چه چیزهایی دوست داشتید در جوانی بدانید؟

مانند سوال قبلی، این شما را به مرحله رشد زندگی او می برد. بیشتر از آن، بینش مفیدی را در مورد آنچه که در مورد خود می داند و اینکه چگونه/اگر تلاش کرده است نسخه بهتری از خود شود، ارائه می دهد.

7. اگر می توانستید در هر جایی که می خواهید زندگی کنید، خانه خود را کجا می سازید؟

این ممکن است بی اهمیت به نظر برسد، اما یکی از سوالات عمیقی است که باید از مردی بپرسید که می خواهید بهتر بشناسید. پاسخ او باید اطلاعات مفیدی در مورد آنچه که برای آینده خود می خواهد و اینکه آیا در مورد آن فکر کرده است ارائه دهد.

8. آیا شما اعتقاد دارید که خدا وجود دارد؟

به هیچ کس نباید گفته شود که چگونه این سؤال مهمی است که باید از یک شریک بالقوه پرسید. مردم عقاید و سیستم های ارزشی متفاوتی دارند، شما باید بدانید که آیا می توانید با هر چیزی که او اعتقاد دارد کنار بیایید یا آنها برای شما معامله شکن هستند.

9. به چه چیزی بیشتر فکر می کنید؟

چیزهایی که بیشتر به آنها فکر می کنیم چیزهایی هستند که برای ما مهم هستند و آنچه برای ما مهم است این است که می خواهیم برای آن زندگی کنیم. برای چه می خواهد زندگی کند؟

10. چه چیزی را هرگز نمی بخشید؟

ارتباط افراد با یکدیگر متفاوت است، بنابراین آنچه او ممکن است غیرقابل بخشش تلقی کند ممکن است چیزی باشد که شما آن را مهم تلقی نکنید. شما باید بدانید که از چه خطوطی نباید عبور کرد و آیا با آن مشکلی ندارید.

11. تنها چیزی که آرزو می کنید بتوانید تغییر دهید چیست؟

کسی که از زندگی خود ناراضی است، یا کسی که آینده نگر است، باید یکی دو چیز را داشته باشد که مایل به تغییر آن است و این موضوع چیزهای زیادی در مورد شخصیت او می گوید.

12. اگر مجبورید فقط از یک کلمه استفاده کنید، کدام کلمه بیشتر شما را توصیف می کند؟

این یکی از مؤثرترین راه‌ها برای ترغیب کردن کسی است که می‌خواهید بهتر بشناسید تا به شما بگوید که هسته اصلی شخصیت او چیست. اما تنها زمانی اهمیت دارد که فرد صادقانه پاسخ دهد.

13. معنادارترین هدیه ای که تا به حال دریافت کرده اید چیست؟

ماهیت این سؤال ارزیابی ارزش هدایایی نیست که دریافت کرده است، بلکه به دست آوردن بینشی در مورد نظام ارزشی او است: چیزهایی که برای او معنادار هستند و چرا برای او معنادار هستند.

14. اگر مجبور نباشید کار کنید، چه کار می کنید؟

کاری که ما انجام می‌دهیم، چیزهای زیادی در مورد اینکه چه کسی هستیم، می‌گوید، به‌ویژه وقتی در نظر بگیریم که چرا در آن تلاش خاص شرکت می‌کنیم. از این که بفهمیم آیا او ترجیح می دهد کار دیگری غیر از کاری که برای امرار معاش انجام می دهد انجام دهد، چیزهای زیادی وجود دارد.

15. فکر می کنید عجیب ترین چیز در مورد شما چیست؟

همه ما از برخی جهات عجیب و غریب هستیم و احتمالاً داشتن برخی ویژگی های عجیب و غریب اشکالی ندارد. اگر او پاسخی صمیمانه به این سوال ارائه دهد، ممکن است چیزهای بسیار مفیدی در مورد اینکه او کیست بیاموزید.

16. آیا کاری را که در کودکی می خواستید انجام می دهید؟

بسیاری از ما به سمت مسیر شغلی سوق داده شده‌ایم که آرزویش را نداشتیم، اما تا زمانی که از کاری که انجام می‌دهید راضی باشید، هیچ مشکلی در آن وجود ندارد. با این وجود، شخصی با شخصیت سرسخت لازم است تا رویای کودکی خود را حفظ کند.

17. شادترین لحظه زندگیت تا الان چی بوده؟

این یک سوال عمیق و شخصی است که باید از هر کسی بپرسید. این به شما کمک می کند تا به شادترین لحظه زندگی فرد متصل شوید که از طریق آن می توانید چیزهای دیگری در مورد زندگی او بیاموزید.

18. بزرگترین ناامیدی که با آن روبرو شده اید چیست؟

ما اغلب بزرگ‌ترین ناامیدی‌مان را با خود حمل می‌کنیم و این نوعی در روابط ما با مردم آشکار می‌شود: چقدر مایلیم به مردم اعتماد کنیم و چقدر می‌توانیم در یک رابطه متعهد شویم.

19. اگر در لاتاری برنده شوید، اولین چیزی که می‌خرید چیست؟

تنها راهی که این یک سوال شخصی است این واقعیت است که فرصت ارزیابی رابطه او با پول را فراهم می کند. اینکه چگونه پول خود را خرج می کنید، چیزهای زیادی در مورد شخصیت شما می گوید.

20. بدترین چیزی که تا به حال به یک نفر گفته اید چیست؟

این یکی از سوالاتی است که بی گناه به نظر می رسد اما می تواند چیزهای زیادی را در مورد یک فرد فاش کند. تقریباً همه چیزهای زننده ای به مردم گفته اند، تصدیق این موضوع به شخصیت قوی نیاز دارد.

21. مردم فکر می کنند از چه کاری خوشت می آید که از آن متنفری؟

در میان سؤالات عمیق دیگری که باید از یک مرد بپرسید، این به او اجازه می‌دهد تا اسرار خود را که بیشتر مردم هرگز نمی‌دانند، درمیان بگذارد. می تواند پیوند بین شما و او را تقویت کند.

21 سوال برای پرسیدن از یک مرد در متن پيام

پرسیدن سوالات شخصی تصادفی از طریق پیامک می تواند پیوند بین شما و او را عمیق تر کند. چنین سوالاتی می تواند باعث شود که او شما را فردی جالب ببیند و از طریق آنها چیزهای زیادی در مورد او بیاموزید. در زیر چند نمونه آورده شده است.

22. چه کسی را به عنوان یک فرد خوش شانس توصیف می کنید؟

هدف این سوال حول به دست آوردن تصویری بهتر از دیدگاه او در مورد زندگی است. از پاسخ او، می توانید سؤالات بعدی بپرسید که به شما کمک می کند او را بهتر بشناسید.

23. خنده دارترین میمی که در گوشی خود دارید چیست؟

این ممکن است به نظر یکی از سوالات عمیقی برای پرسیدن از یک پسر نباشد، اما به فرد امکان دسترسی به هوش هیجانی، میزان حساسیت او و مواردی از این دست را می دهد.

24. احمقانه ترین چیزی که تحسین کرده اید چیست؟

به همان اندازه که ممکن است واضح نباشد، تقریباً همه افراد ذات احمقانه ای دارند که می تواند حقایق جالبی را در مورد اینکه ما چه کسی هستیم، چیزهایی که دوست داریم و چقدر واقعی هستیم آشکار کند.

25. آیا تا به حال احساس ناامنی می کنید؟

روانشناسان موافق هستند که احساس ناامنی در یک مقطع کاملاً طبیعی است، اما همه با این موافق نیستند. بنابراین اگر او این کار را کرد، هر چیزی را که از آن یاد گرفتید بدیهی تلقی نکنید.

26. از خوردن چه غذایی هرگز خسته نمی شوید؟

یک سوال خوب برای پرسیدن از یک پسر در مورد یک پیام متنی، این نشان دهنده علاقه شما به دانستن بیشتر در مورد او است و باعث می شود تا او در کنار شما راحت باشد.

27. بهترین خاطره شما از دبیرستان چیست؟

بسیاری این سوال را جدی نمی‌دانند تا از کسی بپرسند تا زمانی که به مجموعه‌ای از افشاگری‌ها درباره شخص و تجربیاتی که هویت آنها را شکل داده است منجر شود.

28. بهترین دوست دوران کودکی شما کیست؟

اگر دوستانی که نگه می داریم می توانند چیزهای زیادی در مورد کیستی ما بگویند. دوستان دوران کودکی ما، و نحوه برخورد ما با آنها، منعکس کننده رشد شخصیت ما است، به خصوص وقتی صحبت از نحوه ارتباط ما با مردم می شود.

29. عجیب ترین اتفاقی که در این هفته برای شما افتاده چیست؟

مهم است که با کسی که به دوستیابی علاقه دارید در ارتباط بمانید و سؤالاتی از این دست این امکان را فراهم می کند. این علاقه شما را به شخص تقویت می کند و فضایی برای صمیمیت ایجاد می کند.

30. آیا شما یک خواهر یا برادر مورد علاقه دارید؟

به دلایلی که دور از ذهن نیست، خواهر و برادرهای ما از محبوب ترین افراد ما هستند. نحوه برخورد ما با آنها می تواند بینش مفیدی را در مورد اینکه چه کسی هستیم ارائه دهد.

31. آیا پدر و مادر مورد علاقه ای دارید؟

غالباً گفته شده است که کودکانی که محبت و حمایت بی قید و شرط از والدین خود دریافت می کنند، در بزرگسالی از نظر عاطفی پایدار هستند. بنابراین رابطه او با والدینش چیزی نیست که شما باید نادیده بگیرید.

32. چه چیزهایی شما را عصبی می کند؟

اگر او صادقانه به این پاسخ پاسخ دهد، مطمئناً به شما نزدیک‌تر خواهد شد و شما را فردی می‌بیند که می‌تواند به او اعتماد کند. شکی نیست که این یکی از سوالات عمیقی است که باید از مردی که دوست دارید بپرسید.

33. آیا به افراد مشهور علاقه دارید؟

یک سوال جالب برای پرسیدن از هر کسی، این می تواند جزئیات مفیدی را در مورد چیزهایی که علاقه او را جلب می کند، آشکار کند.

34. چه چیزی شما را می خنداند؟

در حالی که برخی از افراد می توانند هر چیزی را به نام خنده تحمل کنند، بسیاری که آن را بی احساس می دانند طنز سیاه را نادیده می گیرند. بنابراین این سوال می تواند سرنخ هایی در مورد خلق و خوی او ارائه دهد.

35. آیا شما الگو دارید؟

نیازی نیست به شما گفته شود که فردی که آدولف هیتلر را الگوی خود می‌داند، در سرش بهم ریخته است، بنابراین این سؤال معنی‌داری است که از مردی که دوست دارید بپرسید.

ميي توانيد در مورد الگوي زندگي او سوال بپرسيد.

36. چه چیزهایی در لیست كارهاي قبل از مرگ شما وجود دارد؟

این همیشه یک سوال خوب برای پرسیدن از هر کسی که می خواهید بهتر بشناسید بوده است. وقتی مردم کارهایی را که می‌خواهند قبل از مرگ انجام دهند با شما به اشتراک می‌گذارند، شما را فردی خاص می‌بینند.

37. چه نوع آهنگ هایی گوش می دهید؟

سلیقه مردم در موسیقی نشان دهنده شخصیت آنهاست. اگر می توانید از برند موسیقی او به او متصل شوید، تعجب نکنید که می توانید همین کار را در زمینه های دیگر نیز انجام دهید.

38. چه نوع فیلم هایی را دوست دارید؟

برخی از محققان از ترجیحات فیلم برای تعیین تیپ های شخصیتی استفاده کرده اند. بنابراین این سوال چیزهای دیگری جز این واقعیت است که پرسیدن آن سرگرم کننده و جالب است.

39. نقل قول مورد علاقه شما چیست؟

همانطور که در مورد موسیقی و فیلم وجود دارد، می توان در مورد ویژگی های اصلی یک فرد از نقل قول های مورد علاقه آنها استنباط کرد. این قطعاً سؤالی است که به شما کمک می کند به هر کسی نزدیک تر شوید.

40. وقتی عصبانی هستید چه می کنید؟

برای کسی که به عنوان یک شریک عاشقانه در نظر دارید، لازم نیست به شما گفته شود که چرا باید این سوال را بپرسید.

41. دوست دارید در زندگی واقعی چه شخصیت خیالی باشید؟

این سوال بیشتر از اینکه یک سوال جذاب برای هر کسی باشد، می‌تواند یک مکالمه معنادار ایجاد کند که از طریق آن اطلاعات مفیدی در مورد آن مرد جمع‌آوری کنید.

42. اولین دوست شما چه کسی بود؟

دلایلی وجود دارد که ما مردم را له می کنیم و این دلایل، هر چقدر هم که بی اهمیت به نظر برسند، محصول هویت ذاتی ما هستند.

21 سوال برای شناختن یک پسر

برخی از سوالات عمیقی که باید از یک پسر بپرسید باید بر شناخت بهتر او متمرکز شود. مهم نیست که یک شریک بالقوه چقدر فرد شایسته ای به نظر می رسد، نباید از اختصاص زمان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنها صرف نظر کرد زیرا این روش اصلی ارزیابی سازگاری است. اینها نمونه هایی از سوالاتی است که باید بپرسید.

43. کوچکترین کاری که انجام داده اید تا با كسي آشتي كنيد چیست؟

در حالی که این یکی از سوالات عمیقی است که باید از مردی بپرسید که می خواهید بهتر بشناسید، مردم آن را نادیده می گیرند.

44. اگر می توانستی با چه مرده ای صحبت می کردی؟

گاهی اوقات کلید نزدیک شدن به کسی در دردهای اوست. با این سوال، ممکن است متوجه شوید که به سطحی از پیوند رسیده اید که آمادگی مقابله با آن را ندارید.

45. چه تجربه ای برای شما ارزشمندتر است؟

زندگی همه چیز در مورد تجربیات است، هر کسی که به هر دلیلی برجسته می شود، اغلب ما را به شیوه هایی منحصر به فرد تحت تاثیر قرار می دهد و شخصیت ما را به شکل کوچکی تعریف می کند.

46. بدترین دروغی که گفته اید چیست؟

سوالی جذاب که باید از هر کسی بپرسید، این ممکن است به داستان جالبی منجر شود که حقایق عجیبی را در مورد او افشا کند. او که بود و چقدر تغییر کرده است.

47. ترجیح می دهید موفق باشید یا شاد؟

آنچه این سوال قصد دارد بفهمد این است که خوشبختی برای او چه معنایی دارد و موفقیت را چگونه تعریف می کند. اگر او حرفه محور باشد، ممکن است تنها زمانی خوشحال باشد که در حرفه خود موفق باشد.

48. چگونه می خواهید بمیرید؟

پرسیدن سوال عجیبی است و برخی از افراد در بحث درباره مرگ راحت نیستند، بنابراین مطمئن باشید زمان مناسبی برای این سوال است. باید پرسید که چه زمانی با او ارتباط برقرار کرده اید.

49. فکر می کنید مردم در مورد شما چه فکری می کنند؟

مهم نیست که چقدر ادعا می کنیم که به نظرات مردم اهمیت نمی دهیم، این چیزی است که چیزهای زیادی در مورد اینکه ما چه کسی هستیم و چگونه با اطرافیانمان ارتباط داریم می گوید.

50. چه چیزی را در مردم بیشتر تحسین می کنید؟

هدف از این سوال دور از ذهن نیست، وقتی بدانید که او چه چیزی را در مردم تحسین می کند، می دانید چه چیزی او را به سمت مردم جذب می کند، چیزهایی که می خواهد با آنها ارتباط داشته باشد و چه چیزهایی.

51. آخرین باری که درگیر درگیری فیزیکی شدید کی بود؟

شما نه تنها باید بدانید که چه زمانی، بلکه چرا او در آن شرکت داشته است. آیا او شروع به درگیری کرد یا به او حمله کردند و از خود دفاع کردند؟ به طور خلاصه، باید بدانید که آیا او مستعد خشونت است یا خیر.

52. چه چیزی بیشتر اطرافیانتان را عصبانی می کند؟

کسی که از معایب خود آگاه است به مقابله با آنها نزدیک تر است تا کسی که نمی داند چیزی در او وجود دارد که مردم نمی توانند تحمل کنند. اگر می‌خواهید پاسخی صمیمانه دریافت کنید، این سؤال را پیشاپیش مطرح نکنید.

53. ترجیح می دهید دوست داشته باشید یا مورد احترام؟

احتمالاً دوست داشته شدن به همان اندازه خوب است که به شما احترام بگذارند. اما کسی که دومی را به اولی ترجیح می دهد، ممکن است ساختن یک شغل موفق را بر تشکیل خانواده اولویت دهد. بنابراین این یکی از سوالات عمیقی است که باید از مردی که دوست دارید بپرسید.

54. با افرادی که با شما مخالف هستند چگونه رفتار می کنید؟

مردم نباید با هر چیزی که شما می گویید موافق باشند، مهم نیست که چقدر در مورد موضوعی مطمئن هستید، کسی دلایلی برای عدم موافقت با شما پیدا می کند. این اشکالی ندارد، چیزی که نیست ناتوانی در تحمل آن است.

55. آیا تا به حال با سلامت روان خود مبارزه کرده اید؟

این سوال مهمی است که باید بپرسید زیرا ممکن است برخورد با فردی با مشکلات سلامت روان دشوار باشد. دانستن اینکه آنها با چه چیزی دست و پنجه نرم می کنند، انجام این کار را آسان تر می کند.

56. چه چیزی را بیشتر از همه دوست دارید؟

یک سوال عمیق که باید از یک مرد و در واقع از هر کسی که می خواهید بهتر بشناسید بپرسید، این سوال به شما کمک می کند تا ارزش خود فرد را ارزیابی کنید. اگر او خیلی به خودش فکر نمی کند، ممکن است مشکلات جدی مانند ناامنی در یک رابطه ایجاد کند.

57. چه کاری انجام داده اید که بیشتر به آن افتخار می کنید؟

این نیز مشابه سوال قبلی است. از طریق آن، می توانید میزان احترامی که او برای خود قائل است و میزان رضایت او از زندگی اش را تعیین کنید.

58. برای مقابله با استرس چه می کنید؟

استرس می تواند از هر انسان شایسته ای هیولا بسازد، به خصوص زمانی که فرد نمی داند چگونه آن را مدیریت کند. این می تواند به یک مشکل با پیامدهای گسترده در یک رابطه تبدیل شود.

59. بدترین عادت خود را چه می دانید؟

به ندرت کسی کامل وجود دارد، همه ما معایب خود را داریم. چیزی که تفاوت را ایجاد می کند این است که چقدر نسبت به آنها هوشیار هستیم که در تعیین اینکه چقدر آنها را خوب مدیریت می کنیم کمک زیادی می کند.

60. بزرگترین ترس شما چیست؟

همه ما چیزی داریم که از آن می ترسیم و آن بخشی از انسان بودن است. تنها مشکل در اینجا در ناتوانی ما در زندگی فراتر از آن نهفته است. آیا ترس هایش به او انگیزه می دهد یا او را از زندگی بازمی دارد؟

61. آرزو دارید که مردم بیشتر به چه چیزی اهمیت دهند؟

بدون شک یکی از سوالات عمیقی که باید از هر کسی بپرسید، این می‌تواند هر دیدگاهی را که در مورد اینکه او جهان را چگونه می‌بیند و چیزهایی که برایش مهم است داشته‌اید، تایید یا بی اعتبار کند.

62. چه چیزهایی الهام بخش شما هستند؟

الهام ما از چیزهای مختلفی سرچشمه می گیرد و این چیزها در نهایت چیزی را که ما به عنوان جوهره زندگی خود پذیرفته ایم مشخص می کند، بنابراین این سوال خوبی است که از هر کسی که می خواهید بهتر بشناسید بپرسید.

63. چگونه می خواهید به ياد مردم بيايد؟

شما می توانید این را به عنوان یک جایگزین خام برای این سوال در نظر بگیرید: هدف زندگی شما چیست. پاسخ او به این، اگر صادقانه باشد، باید بیشتر چیزهایی را که باید در مورد اینکه او چگونه می‌خواهد زندگی کند، به شما بگوید.

21 سوال جدی که باید قبل از قرار ملاقات از یک پسر بپرسید

بسیاری از افراد به همان سرعتی که به سرعت وارد رابطه شده اند، از روابط خارج شده اند، زیرا قبل از وارد شدن به رابطه نتوانسته اند به برخی از سوالات مرتبط پاسخ دهند. در اینجا چند سوال عمیق وجود دارد که باید قبل از قرار ملاقات از یک پسر بپرسید.

64. برنامه شما برای آینده چیست؟

برنامه های ما برای آینده نیز مانند چهره هایمان متفاوت است. اگر نمی‌خواهید در آینده‌ای که نمی‌خواستید گرفتار شوید، این سؤالی است که نباید فراموش کنید که بپرسید.

65. به دنبال چه ویژگی هایی در شریک زندگی هستید؟

شما باید بدانید که آیا چیزی که او را به سمت شما جذب کرده است یا خیر: آیا اینها چیزهایی هستند که در سالهای آینده دوام خواهند داشت یا در سالهای آینده کمتر مرتبط خواهند بود، در مورد آن فکر کنید.

66. آخرین رابطه شما چه شد؟

دلایل زیادی وجود دارد که چرا شما باید این را بدانید و به محض اینکه او شروع به پاسخ دادن به این موضوع کند متوجه آنها خواهید شد. هیچ پرچم قرمزی را که از پاسخ او سرچشمه می گیرد نادیده نگیرید، آن را جدی بگیرید.

67. آیا تا به حال دل شکسته اید؟

بسیاری از مردم سعی می کنند با عاشق شدن دوباره بر دل شکستگی غلبه کنند. اغلب اوقات، این به یک فاجعه بزرگ تبدیل می شود زیرا قلب آنها هنوز از صدمه ای که در رابطه قبلی متحمل شده بودند رها نشده است.

68. آنچه تو را به من جذب کرد; چگونه و چه زمانی متوجه شدید که عاشق من هستید؟

چیزهایی که مردم را به سمت ما جذب می‌کنند، اغلب بیان می‌کنند که آنها از ما چه انتظاری دارند. انتظارات او را کاوش کنید و بفهمید که آیا آنها همان شما هستند یا زمانی که با او قرار ملاقات می گذارید از او چیزهای غیرممکن را می خواهد. از چیزهای شیرینی که ممکن است در حین پاسخ دادن به این موضوع بگوید غافل نشوید، روی واقعی بودن آنها تمرکز کنید: آیا آنها با شخصیت شما سازگار هستند یا فقط مجموعه ای از ابراز احساسات خوب؟

69. نظر شما در مورد ازدواج افراد چیست؟

همه مایل به ازدواج و تشکیل خانواده نیستند. برخی از افراد فقط با شریک عاشقانه بودن مشکلی ندارند و نه بیشتر. بر اساس این فرض که او می خواهد روزی ازدواج کند با کسی قرار ملاقات ندهید.

70. چه چیزهایی را به عنوان یک زوج در اولویت قرار دهیم؟

بهترین زوج ها کسانی هستند که هدف مشترکی دارند. اگر اهداف رابطه شما متفاوت است، انتظارات شما و همچنین اولویت های شما متفاوت خواهد بود. این می تواند برای هر دوی شما بسیار ناامید کننده باشد.

71. آیا تا به حال برای صدمه زدن به خود تلاش کرده اید؟

همچنین یکی از سوالات عمیقی که باید از پسری بپرسید که قصد ملاقات با او را دارید، این سوال باید راهی برای شما باشد تا بتوانید میزان ثبات یا بی ثباتی او را از نظر عاطفی تخمین بزنید.

72. تنها چیزی که از شریک زندگی خود تحمل نمی کنید چیست؟

همه ما محدودیت هایی داریم و برای برخی افراد نباید از برخی خطوط عبور کرد. شما باید بدانید که این خطوط چیست و خودتان تصمیم بگیرید که آیا با آن موافق هستید یا نه.

73. چگونه می دانید که دوست دارید؟

زبان های عشق متفاوتی وجود دارد و شما باید بدانید که او چیست. آیا این کسی است که وقتی از او حمایت می شود احساس می کند دوستش دارد یا یکی از کسانی است که برای اینکه احساس کند دوستش دارند به کلمات تأییدی نیاز دارد؟

74. چه کسی را متقلب توصیف می کنید؟

تقلب همیشه برای مردم معنی یکسانی ندارد. همه ممکن است موافق باشند که شامل خیانت جنسی نیز می شود و برخی اشتراک گذاری یک رابطه عاطفی با شخص دیگری را خیانت می دانند.

75. هر چند وقت یکبار نیاز به تنهایی دارید؟

برای اکثر مردم، بودن در یک رابطه به این معنا نیست که می‌خواهند هر احساس فردی بودن را کنار بگذارند. بنابراین باید بدانید که او می خواهد چه سطحی از فردیت را به عنوان شریک زندگی شما حفظ کند.

76. چیزهایی که نمی توانید در مورد آنها مصالحه کنید چیست؟

برخی از چیزها برای برخی افراد غیرقابل مذاکره است، ممکن است دیدگاه های سیاسی، مذهب یا نظرات آنها در مورد موضوعات حساس مانند سقط جنین و تمایلات جنسی باشد. شما باید بدانید که چیست و آیا چیزی است که می توانید با آن کنار بیایید.

77. به نظر شما رابطه جنسی چقدر در یک رابطه مهم است؟

هر چقدر هم که احمقانه به نظر برسد، مردم وارد روابط شده اند زیرا می خواهند رابطه جنسی منظمی داشته باشند. مسائل مربوط به رابطه جنسی بسیاری از روابط سالم را از بین برده است، عاقلانه نیست که بررسی کنید آیا در این مورد با او همسو هستید یا خیر.

78. در مورد مشاوره رابطه چه احساسی دارید؟

تقریباً هر رابطه ای در مقطعی دچار مشکل شده است، برخی از این مسائل که با چند ساعت جلسات مشاوره قابل حل است، بسیاری از روابط را از بین برده است، زیرا یکی یا هر دو طرف برای مشاوره حاضر نبودند.

79. وقتی ناراحت هستید چگونه خود را بیان می کنید؟

تصور اینکه هرگز شریک زندگی خود را ناراحت نخواهید کرد دشوار است. انجام این کار کاملاً طبیعی است: مهم نیست چقدر آنها را دوست دارید، مطمئناً آنها را ناراحت خواهید کرد. بنابراین مهم است که بدانیم آنها چگونه با آن برخورد خواهند کرد.

80. نقش شریک زندگی خود را در یک رابطه چه می دانید؟

باز هم افراد با انتظارات وارد رابطه می شوند. این ناامیدی ناشی از برآورده نشدن این انتظارات است که منجر به جدایی ناخوشایند و موقعیت های سمی می شود. فقط باید بدانید که او از شما چه انتظاری دارد.

مقاله مرتبط: چگونه قلب یک دختر خجالتی را به دست آوریم

81. از اولین رابطه تان چه آموختید؟

به راحتی می توان فهمید که چگونه این یکی از سوالات عمیقی است که باید از پسری بپرسید که می خواهید به عنوان همسر داشته باشید. این فرصتی را به شما ارائه می دهد که ببینید او چقدر خود را بهبود بخشیده است تا شریک بهتری باشد، یا اینکه آیا حتی آماده است دوباره قرار ملاقات بگذارد.

82. چگونه با حسادت کنار می آیید؟

حسادت برای انسان طبیعی است، اما هیچ‌وقت جایز نیست که کسی به شریک زندگی‌اش حسادت کند. اگر کاری در مورد آن انجام نشود، می تواند به فاجعه بزرگی تبدیل شود که هر دو طرف را مادام العمر ترساند.

83. چه کسی را به عنوان یک شریک حمایتی توصیف می کنید؟

برای برخی از افراد، یک شریک حمایتی کلمات تشویق کننده را ارائه می دهد، برای برخی دیگر، شما باید راه حل های مفیدی برای شرایط دشوار ارائه دهید. اکثر مردم موافق هستند که هر دو را شامل می شود، اما اساساً باید بدانید که او چگونه از حمایت شدن قدردانی می کند

84. آیا روزی برای بچه دار شدن آماده هستید؟

اگر امیدی به بچه دار شدن دارید، باید بدانید که برخی از افراد تمایلی به آن ندارند، پس ابتدا از او بپرسید. و به این امید وارد رابطه نشوید که اگر بگوید نمی‌خواهد نظرش را در مورد آن تغییر دهد.

کلمات پایانی

احتمالاً صدها سؤال عمیق برای پرسیدن از یک پسر وجود دارد و شما نباید در پرسیدن این سؤالات تردید کنید. با این حال، برای سؤالات عمیق و شخصی/صمیمی، باید مطمئن شوید که زمان مناسبی برای پرسیدن آنها است. به عنوان مثال، ممکن است زمانی که تازه با او آشنا شده اید، شروع به پرسیدن سؤالات در مورد زندگی جنسی او کنید.

چنین سؤالاتی و سؤالات دیگری که می تواند باعث ناراحتی هر کسی شود، باید زمانی پرسیده شود که او در اطراف شما کاملاً صمیمی و راحت شده است. با این وجود، اگر او کسی است که قبل از شروع رابطه برای مدتی با شما آشنا بوده است، می‌توانید مستقیماً به پرسیدن سؤالات عمیق شخصی و صمیمی بروید. در غیر این صورت، روی شناخت بیشتر او تمرکز کنید. سوالات شخصی که می توانید از هر کسی بپرسید و سپس به تدریج به سوالات عمیق و صمیمی بروید.

مطلب پیشنهادی

راه هاي افزايش اسپرم مردان

10 راه برای افزایش باروری مردان و افزایش تعداد اسپرم

فعال ماندن، به حداقل رساندن استرس و ایجاد تغییرات در رژیم غذایی و سبک زندگی …

داروهای ضد افسردگی و كاهش تمايل جنسي

مقابله با عوارض جنسی داروهای ضد افسردگی

از دست دادن میل جنسی و مشکلات در انجام ملاقات های صمیمی می تواند از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *